• 87' Pekhart
8 (3)
Herb Liwa FC Liwa FC
    0 (0)

Witamy z Dubaju! Dziś "Wojskowi" rozegrają pierwszy mecz sparingowy. Początek starcia z Liwa FC o godzinie 14:00. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!
    13:38 - W dzisiejszym meczu sztab wystawi dwie jedenastki - zmiana nastąpi w przerwie, więc każdy rozegra po 45 minut.
    Trener udziela przedmeczowej wypowiedzi lokalnym mediom.
    Kapitanem Legii w sparingu jest Igor Lewczuk.
    Mecz rozpoczną legioniści.

2' - Akcja Legii prawą stroną. Skibicki wycofał do tyłu, Niski zbliżył się do pola karnego, ale stracił piłkę.
    4' - Próba podania do Valencii, ale nie nie sięgnął piłki i ta trafiła do bramkarza rywali.
    4' - Cholewiak lewą stroną, podanie zablokowane. Z autu Hołownia.
    5' - Skibicki wycofuje do Niskiego, ten do Lewczuka. Legioniści spokojnie budują akcję od tyłu.
    6' - Dośrodkowanie w pole karne Legii - obrońcy poradzili sobie z tą akcją.
    7' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    7' - Strzelec gola: Mateusz Cholewiak (Legia)!
    8' - Jehor Macenko podałdo Valencii, ten dośrodkował w pole karne, a Mateusz Cholewiak z bliska wpakował piłkę do siatki.
    9' - Rzut rożny dla Legii.
    9' - Nieudana próba rajdu Nikodema Niskiego skrzydłem.
    11' - Valencia na lewej stronie niedokładnie podał do Jakuba Kisiela.
    11' - Legioniści z autu na środku boiska.
    11' - Bartłomiej Ciepiela faulował na środku boiska.
    13' - Kolejny korner dla Legii wykona Joel Valencia.
    13' - Stały fragment bez powodzenia, Liwa buduje swój atak.
    14' - Rzut rożny dla rywali.
    14' - Kontra Legii. Valencia biegł sam i został sfaulowany.
    15' - Legia zdecydowanie przeważa.
    16' - Strzał Skibickiego - piłka trafiła w przeciwnika i mamy rzut rożny, który wykona z prawej strony Mateusz Hołownia.
    16' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    16' - Strzelec gola: Ariel Mosór (Legia)!
    17' - Piłka trafiła w pole bramkowe rywali, gdzie dopadł do niej Ariel Mosór i wpakował do siatki.
    18' - Kolejny faul na Valencii.
    18' - Dośrodkowanie Skibickiego, piłkę przejął Cholewiak i wycofał do Ciepieli, który uderzył zza pola karnego, ale nad bramką!
    21' - Akcja rywali pod bramką Legii zakończyła się wybiciem Lewczuka na rzut rożny.
    22' - Cezary Miszta pewnie wyłapał dośrodkowanie w pole karne.
    22' - Za mocne podanie do Cholewiaka na skrzydło.
    26' - Zablokowany strzał rywala przez Nikodema Niskiego.
    28' - Cholewiak wpadł w pole karne, podał do Ciepieli, ale ten ją stracił.
    29' - Druga jedenastka Legii rozpoczęła rozgrzewkę.
    32' - Kacper Skibicki wpadł w pole karne i zdecydował się na uderzenie, ale posłał piłkę nad bramką.
    32' - Zmiana Liwa: Chinedu Gaucho Obi-Michael Zayed Sakram
    34' - Skibicki walczy o piłkę przy prawej stronie, ale ostatecznie ją stracił. Szybko jednak ją odzyskaliśmy.
    35' - Rzut rożny dla Legii, ale bez efektu.
    36' - Aktywnie na prawej stronie gra Kacper Skibicki. Tym razem wywalczył rzut rożny.
    37' - Nieudane zagranie Hołowni.
    40' - Strzał z rzutu wolnego rywali.. piłka odbita wyszła na rzut rożny. Stały fragment gry spokojnie wyjaśnił Cezary Miszta, który wyłapał dośrodkowaną futbolówkę.
    41' - Cholewiak przed szansą... uderza... piłka minęła bramkarza, ale w ostatniej chwili zdołał ją wybić obrońca!
    43' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    43' - Strzelec gola: Kacper Skibicki (Legia)!
    46' - Skibicki wyszedł na pozycję sam na sam i ładnym technicznym strzałem posłał piłkę między nogami bramkarza Liwa FC.
    47' - Koniec pierwszej połowy

150' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Kacper Tobiasz
    151' - Zmiana Legia: Nikodem Niski Josip Juranović
    151' - Zmiana Legia: Igor Lewczuk Mateusz Wieteska
    151' - Zmiana Legia: Ariel Mosór Artur Jędrzejczyk
    151' - Zmiana Legia: Mateusz Hołownia Filip Mladenović
    151' - Zmiana Legia: Kacper Skibicki Paweł Wszołek
    152' - Zmiana Legia: Jakub Kisiel Bartosz Slisz
    152' - Zmiana Legia: Jehor Macenko Andre Martins
    152' - Zmiana Legia: Bartłomiej Ciepiela Walerian Gwilia
    152' - Zmiana Legia: Mateusz Cholewiak Luquinhas
    152' - Zmiana Legia: Joel Valencia Tomas Pekhart
    47' - Początek drugiej połowy
    50' - Luquinhas walczy na skrzydle, podaje do Mladenovicia, jeszcze legioniści... piłka w rękach bramkarza.
    50' - Faul na Pekharcie
    51' - Dośrodkowanie Juranovicia z rzutu wolnego - za mocne. Od bramki rywale.
    53' - Strzał Mladenovicia odbił bramkarz, jeszcze uderzenie Wszołka w poprzeczkę, ale to już było po gwizdku, bo legionista był na spalonym.
    54' - Pekhart szukał pozycji do strzału ale został skutecznie zablokowany.
    57' - Faul Jędrzejczyka w środku pola.
    58' - Rzut karny dla Legii... wykona Pekkart
    58' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    59' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia) z karnego!
    61' - Legioniści wywalczyli kolejny rzut rożny.
    61' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
    63' - Nieudane dośrodkowanie Mladenovicia. Serb nie był zadowolony z tego zagrania.
    66' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    66' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    66' - Gwilia do Wszołka, ten do Juranovicia... dośrodkowanie i idealny wysoki wyskok Pekharta, który głową skierował piłkę do siatki!
    68' - Pekhart bliski strzelenia kolejnego gola, ale niestety była jednak pozycja spalona i wychwycili ją sędziowie.
    69' - Prostopadłe zagranie w kierunku Wszołka - szybszy był jednak bramkarz.
    69' - Faul legionisty na środku boiska.
    70' - Żółta kartka: Artur Jędrzejczyk (Legia)
    71' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
    72' - Gra wznowiona po kilku minutach wymuszonej przerwy na pomoc medyczną dla rywala.
    73' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    73' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    73' - Wszołek podaje do Pekharta a ten kompletuje hat-trick!
    75' - Na spalonym Paweł Wszołek.
    75' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    75' - Strzelec gola: Walerian Gwilia (Legia)!
    76' - Tomas Pekhart podał do Gwilii a ten technicznym strzałem zdobywa siódmego gola w tym spotkaniu.
    78' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
    79' - Andre Martins faulowany.
    79' - Zmiana bramkarz w zespole Liwa FC.
    80' - Wszołek wbiega w pole karne, podaje do Martinsa, ale piłka po jego strzale przeleciała minimalnie nad poprzeczką.
    82' - Luquinhas w polu karnym, ale został zablokowany w ostatniej chwili.
    87' - Strzał Waleriana Gwilii piłkarz odbija na rzut rożny.
    88' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    88' - Rzut wolny z narożnika pola karnego.. Pekhart uderza z nogi na 8-0!
    88' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    89' - Ajj.. teraz dogodnej sytuacji nie wykorzystał Bartosz Slisz.
    90' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
    91' - Koniec meczu!
    103' - Zmiana Liwa: Abraham Jonathan

Pewne i wysokie zwycięstwo Legii z miejscowym trzecioligowcem. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na pomeczowe materiały na legionisci.com!