Dubaj, ZEA - Poniedziałek, 18 stycznia 2021, godz. 14:00
    • 29' Pekhart
    • 33' Pekhart (k)
    2 (2)

Sędzia: Michal Ocenas (Słowacja)

10:00 - Kurs na wygraną Legii wynosi 2,76, a na zwycięstwo Ukraińców 2,20. Legioniści jeszcze nigdy nie przegrali z Dynamem w sparingu, a grali już 4 razy. Są też w innym momencie przygotowań, co powinno dawać im większe szanse na osiągnięcie korzystnego rezultatu.
    11:55 - Nastąpiła spora korekta kursów. Wygrana Legii to obecnie 3,15!
    12:43 - Meldujemy się z obiektu Sevens Stadium w okolicy Dubaju.
    13:36 - Prezentujemy składy obu drużyn. W Legii na prawej obronie pod nieobecność Josipa Juranovicia Paweł Wszołek.
    13:37 - Mecz najprawdopodobniej rozpocznie się z 10-minutowym opóźnieniem.
    14:05 - Czekamy na rozpoczęcie meczu, ale legioniści dopiero kończą rozgrzewkę.
    Skończyła się już rozgrzewka. Legia zagra dziś na biało
    Ukraińcy dziś na niebiesko

1' - Rozpoczęli Ukraińcy. Kapitanem Legii w tym meczu jest Artur Boruc.
    3' - Faulowany Gwilia. Nieudaną wrzutką w pole karne popisał się Mladenović
    5' - Luquinhas faulowany z lewej strony boiska, ok. 30 m od bramki
    5' - Wrzutka w pole karne i Lewczuk niecelnie uderzył głową
    8' - Dobre zagranie na lewą stronę do Mladenovicia, ten wyłożył piłkę do Pekharta, jednak napastnik Legii został uprzedzony przez obrońców
    10' - Piłkarze Dynama póki co nie mogą wyjść z własnej połowy, ale Legia nie stworzyła żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki
    11' - Dobre zagranie Skibickiego przed bramkę, bramkarz wybił piłkę, jeszcze Martins oddał strzał i znów musiał interweniować Bojko
    11' - Rzut rożny dla Legii. Nic ciekawego z tej akcji nie wyszło
    12' - Rzut rożny dla Dynama
    13' - Zupełnie nieudane wykonanie i z autu rozpocznie Wszołek
    14' - Kolejny rzut rożny dla Ukraińców
    14' - Do piłki podszedł Cyhankow
    15' - Legioniści przejęli piłkę, Skibicki przebiegł pół boiska, jednak stracił piłkę
    15' - Na spalonym jeden z zawodników drużyny przeciwnej
    16' - Kapustka faulował Biesiedina
    18' - Faul Lewczuka w środku boiska
    19' - Próba zagrania do Pekharta na lewą stronę, ale ten nie doszedł do piłki
    21' - Dobre zagranie na lewą stronę do Mykołenki, ale ten nie zdołał dobrze złożyć się do strzału
    22' - I świetna sytuacja dla Dynama, po prostej stracie Lewczuka Verbić oddał niecelny strzał z ostrego kąta
    24' - Gwilia odzyskał piłkę w środku boiska, zagrał do Martinsa, ten odegrał na prawą stronę do Skibickiego, który stracił piłkę
    25' - Dobre zagranie do Bujalskiego, odegranie przed bramkę do Verbicia, ale sędzia wskazał na spalonego
    28' - Dobra akcja lewą stroną, jednak Luquinhas został przyblokowany przez kilku rywali i stracił piłkę
    29' - Kapustka dobrze przedarł się prawą stroną i mamy rzut rożny dla Legii
    29' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    29' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    31' - GOL dla Legii! Bardzo dobre dośrodkowanie, z bliskiej odległości głową piłkę do siatki skierował Pekhart
    33' - Dośrodkowanie Wszołka, Pekhart uderzył niecelnie głową, ale był przy tym popchnięty przez Kędziorę i będzie rzut karny dla Legii
    33' - Do piłki podszedł sam poszkodowany
    33' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    34' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia) z karnego!
    34' - Pewne wykonanie jedenastki i mamy 2-0 dla Legii
    35' - fot. Hagi / Legionisci.com
    38' - Dobre przejęcie piłki przez Kapustkę, rozegranie w środku pola i... fatalny strzał Luquinhasa - piłka przeleciała bardzo wysoko i daleko od bramki
    39' - Kędziora faulowany przez Mladenovicia tuż przy prawym narożniku pola karnego
    40' - Mladenović wybija piłkę i będzie rzut rożny
    41' - Sprytne prostopadłe zagranie Gwilii do Pekharta, ten nie zdołał jednak trącić piłki
    41' - Gol dla Dynama, ale sędzia dopatrzył się spalonego
    42' - Verbić strzelał, piłka trafiła w słupek, celnie dobijał jeszcze Cyhankow, ale bramka nie została uznana
    42' - Kapustka faulował w ataku
    43' - Teraz Lewczuk nieprzepisowo przytrzymywał rywala
    44' - Dobre wyjście Boruca do piłki
    45' - Dobre, długie zagranie Mladenovicia z lewej strony, Gwilia znajdował się na świetnej pozycji, jednak nie złożył się do strzału
    46' - Faul Wieteski z lewej strony i będzie rzut wolny
    47' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z Dynamem 2-0 po bramkach Tomasa Pekharta. Zapraszamy na drugą połowę spotkania

46' - Zmiana Legia: Igor Lewczuk Artur Jędrzejczyk
    46' - Zmiana Dynamo: Serhij Sydorczuk Mikkel Duelund
    47' - Strzał Kapustki i będzie rzut rożny
    47' - Zmiana Legia: Artur Boruc Radosław Cierzniak
    47' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Tomas Pekhart
    47' - Zmiana Dynamo: Witalij Bujalski Wołodymyr Szepelew
    47' - Zmiana Dynamo: Artem Biesiedin Władysław Supriaha
    47' - Zmiana Dynamo: Benjamin Verbić Carlos de Pena
    47' - Zmiana Dynamo: Artem Szabanow Ołeksandr Karawajew
    47' - Zmiana Dynamo: Witalij Mykołenko Ołeksandr Syrota
    47' - Zmiana Legia: Andre Martins Bartosz Slisz
    47' - Zmiana Dynamo: Wiktor Cyhankow Sidcley
    47' - Dośrodkowuje Mladenović, na krótki słupek do Gwilii i mamy stratę
    47' - Zmiana Dynamo: Denys Bojko Heorhij Buszczan
    47' - Zmiana Dynamo: Tomasz Kędziora Ołeksandr Andrijewski
    47' - Zmiana Dynamo: Denys Harmasz Gerson Rodrigues
    53' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
    58' - Rzut rożny dla Dynama
    60' - Przewracany Slisz, ok. 25 m od bramki
    61' - Gwilia na krótko, ale nieudane to rozegranie i od bramki rozpocznie Buszczan
    63' - Na spalonym Wszołek
    64' - Zagranie przed bramkę, jednak Kostorz został uprzedzony przez bramkarza
    64' - Zmiana Legia: Kacper Skibicki Mateusz Cholewiak
    65' - Dobra okazji Dynama, Gerson został zablokowany, a de Pena próbował dobijać bardzo nieudanie
    66' - Żółta kartka: Filip Mladenović (Legia)
    66' - Ostre wejście Mladenovicia i sędzia sięga po kartonik
    68' - Supriaha znalazł się sam na sam z wychodzącym Cierzniakiem, ale doświadczony bramkarz nie dał się zaskoczyć
    70' - Dobre zagranie do Mladenovicia, ten zbiegł do narożnika boiska, zagrał przed bramkę, ale żaden z jego kolegów nie zamykał tej akcji
    72' - Kolejny spalony Legii
    73' - Faulowany Gwilia z prawej strony boiska, przy piłce Maldenović
    75' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
    78' - Zmiana Legia: Kacper Kostorz Rafael Lopes
    80' - Zmiana Legia: Filip Mladenović Nikodem Niski
    80' - Schodzący Mladenović trzymał się za plecy, ale nie jest mu udzielana pomoc medyczna
    81' - Sporo zamieszania w polu karnym Legii, ale sędzia nakazuje grać dalej
    83' - Cholewiak przedarł się prawą stroną, odegrał do Gwlii, a ten został zablokowany i będzie rzut rożny
    83' - fot. Hagi / Legionisci.com
    84' - Cholewiak zagrywał piłkę, ta musnęła poprzeczkę bramki
    86' - W drugiej połowie nie doczekaliśmy się zbyt wielu sytuacji bramkowych
    87' - Jędrzejczyk faulował przeciwnika. Duelund zwija się z bólu
    91' - Gerson został zablokowany, sygnalizował, że Jędrzejczyk zagrywał ręką, ale nie ma mowy o rzucie karnym
    92' - Koniec meczu!

Legia Warszawa wygrała z Dynamem Kijów 2-0. Obie bramki dla stołecznego zespołu zdobył Tomas Pekhart. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w czwartek na relację z meczu z FK Krasnodar.