Dubaj, ZEA - Czwartek, 21 stycznia 2021, godz. 14:00
    Herb FK Krasnodar FK Krasnodar
      0 (0)

Sędzia: Michal Ocenas (Słowacja)

10:00 - Kurs na wygraną Legii wynosi 2,76, a na zwycięstwo Rosjan 2,20.
      13:31 - Witamy z boiska w Jebel Ali Sports Center. Za pół godziny początek ostatniego meczu sparingowego Legii w Dubaju.
      13:32 - Trener Czesław Michniewicz miał dziś sporo problemów kadrowych. Wiadomo, że tylko w pierwszej połowie zagra Gwilia, a później zmieni go Kapustka. Z kolei Pekharta w drugiej części meczu zastąpi Rafael Lopes.
      Legioniści zagrają dziś na biało, rywale na zielono

1' - Rozpoczęli legioniści.
      3' - Pressing legionistów ataku. Efektem wybicie przez rywali piłki na aut.
      5' - Pędzi Valencia prawą stroną, dośrodkowanie do Pekharta, wybili obrońcy
      5' - Rzut rożny wywalczył Wszołek.
      5' - Wybija Mladenović
      6' - Faulowany Gorodow i Rosjanie rozpoczną od bramki
      6' - Bramkarz Krasnodaru opatrywany na boisku, więc mamy chwilę przerwy
      7' - Dośrodkowanie Cabelli łapie Boruc
      7' - Strzał Klaesona z 18 merów dobrze na rzut rożny wybił Artur Boruc.
      10' - Rzut rożny dla Krasnodaru
      12' - Z minuty na minutę powiększa się optyczna przewaga Rosjan, którzy spokojnie prowadzą grę
      13' - Zagranie ręką przez Rosjan w ataku i grę wznowi Boruc
      14' - Niestety, zagranie było niedokładne i znowu przy piłce goście
      15' - Zagranie do Valencii, ale ten nie doszedł do piłki
      16' - Prosta strata Slisza przed polem karnym, na szczęście Olsson oddał niecelny strzał
      16' - Niedokładne zagranie Mosóra do Mladenovicia
      18' - Faulowany Pekhart w środku boiska
      19' - Faul Valencii na Czernowie
      19' - Rzut wolny z lewej strony boiska, ale daleko od bramki
      20' - Bardzo mocne, ale niecelne dośrodkowanie i od bramki rozpocznie Boruc
      20' - Bardzo wysoki pressing Rosjan nie pozwala legionistom na wyprowadzenie sensownej akcji
      20' - Teraz faulowany Slisz w środku boiska
      21' - Bardzo nieudana próba prostopadłego podania Gwilii - żaden z kolegów nie przejął piłki
      25' - Luquinhas pobiegł do przodu, podał do Valencii, ten odegrał do Mladenovicia, dobre dośrodkowanie i strzał Luqui - niecelnie
      26' - Smolnikow faulowany przy linii bocznej przez Mladenovicia
      27' - Prostopadłe zagranie do Jonowa, ten był przed bramką Legii, ale na szczęście się pośliznął
      27' - Rzut rożny dla Legii
      27' - Dośrodkowanie Martinsa
      28' - Strzału głową próbował Mosór, ale piłka przeleciała bardzo daleko od bramki
      30' - Świetne przejęcie Luquinhasa w środku, doskonałe podanie do Valencii, ale ten nie opanował piłki, jeszcze Legia... niestety, ta akcja nie zakończyła się strzałem
      31' - Na spalonym Rosjanie
      31' - W ostatnich minutach gra się wyrównała i legioniści nie tylko się bronią
      32' - Dośrodkowanie na głowę Pekharta, niestety niedokładne
      34' - Valencia niecelnie zagrywał do środka i z akcją wychodzą Rosjanie
      37' - Dobre dośrodkowanie i niepilnowany przez nikogo Berg fatalnie spudłował
      38' - Pekhart wrzucał piłkę z boku, Gwilia nie oddał strzału, odegrał do tyłu i nic ciekawego z tej akcji nie wyszło
      39' - Rzut wolny dla Legii z lewej strony narożnika pola karnego, dobra wrzutka, ale strzał Lewczuka nie mógł zaskoczyć bramkarza
      44' - Legioniści przejęli piłkę, ale nie byli w stanie wyjść z własnej strefy obronnej
      45' - Kolejne nieporozumienie między Mosórem i Mladenoviciem i strata
      46' - Szybka akcja Legii, wrzutka Mladenovicia, jednak piłkę złapał Gorodow
      46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia Warszawa remisuje z zespołem FK Krasnodar 0-0. Zapraszamy na drugą część spotkania.

46' - Zmiana Krasnodar: Jegor Sorokin Cristian Ramirez
      46' - Zmiana Krasnodar: Viktor Claesson Rusłan Kambołow
      46' - Zmiana Krasnodar: Igor Smolnikow Aleksandr Martynowicz
      46' - Zmiana Legia: Ariel Mosór Artur Jędrzejczyk
      46' - Zmiana Krasnodar: Remy Cabella Magomied-Szapi Sulejmanow
      47' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Rafael Lopes
      47' - Rozpoczęli Rosjanie
      47' - Zmiana Krasnodar: Kristoffer Olsson Tonny Vilhena
      47' - Zmiana Legia: Artur Boruc Cezary Miszta
      47' - Zmiana Krasnodar: Jewgienij Czernow Jewgienij Markow
      47' - Zmiana Krasnodar: Jurij Gazinskij Wanderson
      47' - Zmiana Krasnodar: Aleksiej Jonow Ilia Martynow
      47' - Zmiana Krasnodar: Jewgienij Gorodow Denis Adamow
      47' - Zmiana Krasnodar: Kaio Pantaleao Daniił Utkin
      47' - Zmiana Legia: Walerian Gwilia Bartosz Kapustka
      47' - Zmiana Krasnodar: Marcus Berg Wjaczesław Litwinow
      48' - Faul Lopesa
      50' - Legioniści powoli konstruują akcję od defensywy
      51' - Mladenović zakręcił w polu karnym, odegrał do Kpuastki, a strzał pomocnika Legii z pola karnego został zablokowany
      53' - Faulowany Luquinhas, rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
      53' - Niezła wrzutka, Rosjanie wybijają piłkę
      56' - Strata Valencii i rywale próbowali szybkiej kontry
      56' - Bardzo niecelny strzał Luquinhasa zza pola karnego
      57' - Ramirez popędził lewą stroną, wypuścił piłkę, na szczęście nic z tej akcji nie wyszło
      59' - Świetne zagrania Luquinhasa przed bramkę, ale Lopes spudłował
      60' - fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
      61' - Zmiana Legia: Igor Lewczuk Mateusz Hołownia
      62' - Nieprecyzyjne dośrodkowanie Wszołka - piłka nie trafiła do Kapustki
      62' - Zablokowany strzał Kapustki i będzie rzut rożny d dla Legii
      62' - Dośrodkowanie Mladenovicia
      63' - Lopes przewraca się w polu karnym, ale faulu nie było
      65' - Świetna sytuacja dla Legii, prostopadłe zagranie Luquinhasa do Kapustki, ten posłał piłkę w stronę bramki, ale zbyt lekko i ta do siatki nie wpadła
      67' - Wydawało się, że padła bramka dla Krasnodaru po strzale Wandersona, ale Mladenović tyłem wybił piłkę z linii bramkowej, szybko przejął ją Hołownia
      69' - kolejna dobra sytuacja Kapustki - z tej samej pozycji co poprzednio oddał strzał - tym razem obronił bramkarz
      70' - Zagranie prostopadłej piłki przez Slisza, jednak akcja nie została zamknięta
      72' - Okres lepszej gry Legii, było kilka strzałów, ale nadal bez bramek z obu stron
      73' - Dobry strzał tuż zza pola karnego Slisza, bramkarz wybił piłkę na róg
      74' - Lopes oddał strzał z obrotu. Niestety, niecelny
      77' - Zmiana Legia: Joel Valencia Kacper Kostorz
      77' - Lopes przeszedł na skrzydło za Valencię, Kostorz w ataku
      78' - Wanderson zagrał na 16. metr, Kambołow oddał niecelny strzał
      79' - Zmiana Legia: Andre Martins Mateusz Cholewiak
      80' - Dobra sytuacja Rosjan, rzut rożny
      80' - Świetny strzał Martynowicza i znakomita obrona Miszty
      81' - Rzut rożny dla Legii
      82' - I kolejny korner
      82' - Tym razem z drugiej strony
      83' - Mladenović...
      83' - i znowu piłka opuściła boisko
      83' - Martynowicz wybija piłkę i mamy 4 korner
      85' - Wanderson próbował wyjść z kontrą, ale został zatrzymany przez Kapustkę
      88' - Indywidualna akcja Wandersona nie zakończona strzałem
      90' - Świetny strzał Wandersona, Miszta wypuścił piłkę, dopadł do niej Markow, ale był na spalonym
      91' - Doskonała sytuacja Legii, strzał Kostorza
      92' - Koniec meczu!

Legia Warszawa zremisowała z FK Krasnodar 0-0. Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje.