Urszulin - Środa, 27 stycznia 2021, godz. 15:00
  • 10' Łuczak (k)
1 (1)

Sędzia: Krzysztof Jakubik

13:40 - Kurs na wygraną Legii wynosi 1,22, a na zwycięstwo Stomilu 7,30.
14:14 - Poznaliśmy wyjściowy skład Legii. W drugiej połowie na placu gry pojawią się wszyscy rezerwowi zawodnicy. Na boisku mają pozostać Mateusz Hołownia i Mateusz Cholewiak.
Legia zagra dziś na zielono-czarno

1' - Rozpoczęli goście.
7' - Jak już wspominaliśmy, dziś będziemy na bieżąco informowali jedynie o wyniku i strzelcach goli, a po meczu zaprezentujemy zdjęcia.
10' - Rzut karny dla Stomilu po faulu Hołowni
10' - GOL! Stomil Olsztyn
10' - Strzelec gola: Wojciech Łuczak (Stomil) z karnego!
33' - Za nami 30 minut spotkania. Legia optycznie przeważa, ale żaden z zespołów nie stworzył zbyt wielu groźnych sytuacji.
37' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
37' - Dzisiejsze spotkanie prowadzi ekstraklasowy sędzia, Krzysztof Jakubik z Siedlec.
38' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia przegrywa ze Stomilem 0-1 po bramce z rzutu karnego.

44' - Zmiana Legia: Radosław Cierzniak Artur Boruc
44' - Zmiana Legia: Jehor Macenko Josip Juranović
44' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Igor Lewczuk
44' - Zmiana Legia: Nikodem Niski Filip Mladenović
45' - Zmiana Stomil: Mateusz Skrzypczak Krystian Ogrodowski
45' - Zmiana Legia: Jakub Kisiel Andre Martins
45' - Zmiana Legia: Bartłomiej Ciepiela Bartosz Slisz
45' - Zmiana Legia: Joel Valencia Paweł Wszołek
45' - Zmiana Stomil: Adrian Szczutowski Grzegorz Kuświk
46' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Luquinhas
46' - Zmiana Stomil: Piotr Skiba Vjaceslavs Kudrjavcevs
46' - Zmiana Stomil: Jonatan Straus Krystian Ogrodowski
46' - Zmiana Legia: Kacper Kostorz Tomas Pekhart
46' - Zmiana Stomil: Wojciech Łuczak Hubert Szramka
56' - Po zmianach w zespole Legii, jakie nastąpiły w przerwie meczu, Stomil w drugiej połowie praktycznie nie wychodzi z własnej połowy.
58' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
62' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
62' - Strzelec gola: Luquinhas (Legia)!
63' - Zmiana Stomil: Sam van Huffel Koki Hinokio
64' - Zmiana Stomil: Janusz Bucholc Damian Sierant
64' - Luquinhas przejął piłkę przed polem karnym, wykonał zwód i oddał strzał prawą nogą.
65' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
66' - Strzelec gola: Bartosz Slisz (Legia)!
66' - Najpierw strzelał Pekhart, bramkarz wybił piłkę, którą następnie dobił Slisz.
79' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
79' - Strzelec gola: Bartosz Slisz (Legia)!
79' - Bartosz Slisz oddał strzał z dystansu, piłka wpadła od słupka do bramki
80' - Zmiana Stomil: Jonatan Straus Filip Szabaciuk
80' - Zmiana Stomil: Jurich Carolina Mateusz Jońca
81' - Zmiana Stomil: Maciej Spychała Kamil Dajnowski
81' - Zmiana Stomil: Damian Byrtek Jakub Mosakowski
81' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
85' - Zmiana Stomil: Rafał Remisz Jakub Tecław
86' - GOL! Stomil Olsztyn
86' - Strzelec gola: Grzegorz Kuświk (Stomil)!
88' - GOL ANULOWANY! Na spalonym gracz gości.
91' - Koniec meczu!

W ostatnim zimowym meczu sparingowym Legia wygrała ze Stomilem Olsztyn 3-1. Zapraszamy na relację ze spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała.