Bischofshofen, Austria - Czwartek, 17 czerwca 2021, godz. 18:30
    • 48' Skibicki
    • 90' Luquinhas
    5 (3)

Widzów: 50

Witamy z Austrii! O godzinie 18:30 piłkarze Legii wybiegną na boisko w Bischofshofen, gdzie zagrają z miejscowym BSK 1933.
    18:20 Spotkanie nieco się opóźni - legioniści dopiero dojechali na stadion.
    Mecz prawdopodobnie rozpocznie się o 18:45

0' - Początek pierwszej połowy
    6' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    6' - Strzelec gola: Mahir Emreli (Legia)!
    10' - Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla legionistów. Ernest Muci podał w pole karne do Mahira Emreliego, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.
    12' - Rzut rożny dla gospodarzy
    14' - Nic groźnego z tego nie wynikło i w ataku ponownie Legia
    16' - Niedokładne zagranie z prawej strony do Martinsa i Kapsa wznawia grę
    18' - Póki co spokojne tempo gry, bez żadnych groźniejszych sytuacji
    19' - Faulowany Kapustka, ale bardzo daleko od bramki
    19' - Emreli zagrywał przed bramkę, jednak nie było tam żadnego z jego kolegów
    21' - Skibicki minął rywala, zbiegł do linii końcowej, ale rywale wybili piłkę na rzut rożny
    22' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    22' - Strzelec gola: Mahir Emreli (Legia)!
    22' - Niezła próba Emreliego, jednak zabrakło precyzji i piłka przeleciała ponad bramką
    23' - 2-0 dla Legii! Ponownie strzelcem Emreli, który lewą nogą posłał piłkę do siatki
    26' - Rzut rożny dla gospodarzy, nieudana próba strzału Takyia
    26' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    27' - Tym razem rzut rożny dla Legii, Martins zmierza do piłki
    29' - Zbyt mocne dośrodkowanie Skibickiego, nikt nie doszedł do piłki i od bramki rozpocznie Kapsa
    30' - Bardzo nieporadnie w obronie gospodarze, ale Lopes nie wykorzystał szansy i nie przejął piłki
    30' - Teraz świetna interwencja Hołowni i od bramki legioniści
    31' - Nieudany strzał Emreliego, tym razem piłka przeleciała ponad bramką
    33' - Zbyt mocne zagranie Kapustki do Lopesa, ten musiał gonić piłkę
    33' - Tymczasem w polu karnym leży Muci, ale faulu nie ma
    34' - Strzał Kapustki z dystansu, na posterunku był Kapsa
    34' - W ataku gospodarze, ale Jędrzejczyk dobrze asekurował i znów w ataku pozycyjnym Legia
    35' - fot. Woytek / Legionisci.com
    35' - Świetne dośrodkowanie Abu Hanny, przed bramką znalazł się Martins, który zdołał oddać strzał, jednak Kapsa obronił
    35' - Na spalonym Kljajić
    37' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    37' - Strzelec gola: Mahir Emreli (Legia)!
    37' - Niesamowita akcja Emreliego. Przejął piłkę, minął obrońców i przez nikogo nieniepokojony spokojnie posłał piłkę do siatki. 3-0 dla Legii, hattrick Emreliego
    42' - Zagranie Muciego przed bramkę, ale nikogo tam nie było, żeby zamknąć akcję
    42' - Akcja gospodarzy, Wieteska pewnie wybija piłkę na rzut rożny
    43' - Jędrzejczyk popędził prawą strona niemal w pole karne, jeszcze zablokowane dośrodkowanie Lopesa
    43' - Takyi na spalonym
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi 3-0. Wszystkie bramki zdobył Mahir Emreli. Zapraszamy na drugą połowę spotkania.

47' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Gabriel Kobylak
    47' - Piłka wpadła do bramki Legii, ale spalony
    48' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Luquinhas
    48' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Kacper Kostorz
    48' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    49' - Strzelec gola: Kacper Skibicki (Legia)!
    49' - Bardzo dobra akcja Legii, Skibicki zdecydował się na strzał i mamy 4-0
    52' - Zmiana Legia: Joel Abu Hanna Filip Mladenović
    53' - Nieudane dośrodkowanie gospodarzy i od bramki Kobylak
    54' - Kacper Kostorz posłał piłkę do siatki, ale był na spalonym
    54' - Kostorz faulował przeciwnika w polu karnym
    56' - świetna indywidualna akcja Emreliego, strzał z ostrego kąta, ale piłka nie wpadła do siatki
    57' - Dobry strzał
    60' - rzut rożny dla Legii, Kapsa łapie piłkę
    61' - Zmiana Legia: Mahir Emreli Szymon Włodarczyk
    61' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Maik Nawrocki
    62' - Zmiana Legia: Andre Martins Bartłomiej Ciepiela
    62' - Zmiana Legia: Kacper Skibicki Kacper Skwierczyński
    63' - Zmiana Legia: Ernest Muci Jakub Kisiel
    65' - Zmiana BSK: Jurica Kljajić Marko Żivković
    65' - Jeden z zawodników gospodarzy padł w polu karnym, ale nic takiego się nie stało
    66' - Mladenović popędził lewą stroną, ale piłka opuściła boisko
    68' - Włodarczyk zagrywa z prawej strony przed bramkę, jednak Kostorz posłał piłkę ponad poprzeczką
    69' - teraz dobre podanie Kostorza do Włodarczyka, jednak ten się pomylił
    69' - FOTOREPORTAŻ Z MECZU
    69' - Zmiana BSK: Ferdinand Takyi Christos Paroutis
    71' - Wszedł także Manuel Dollisch
    72' - Zmiana BSK: Paweł Kapsa Mirel Kahrimanović
    73' - Zmiana Legia: Mateusz Hołownia Wiktor Kamiński
    73' - Zmiana BSK: Mirnes Kahrimanović Benedek Nagy
    74' - Zmiana BSK: Adrian Espiner Milan Sreco
    77' - Zmiana BSK: Said Llambay Ylltrim Sulejmani
    78' - Zmiana BSK: Karol Solciansky Kristijan Cica
    79' - Rzut rożny dla Legii
    80' - Mladenović... nic ciekawego nie wyszło z tego stałego fragmentu
    83' - Nic wielkiego nie dzieje się teraz na murawie
    84' - Massoudi wybił piłkę na rzut rożny
    84' - Nieudana próba strzału i gospodarze rozpoczną od bramki
    85' - Kamiński pobiegł prawą stroną, ale stracił piłkę
    86' - Niedokładne, zbyt mocne zagranie do Kostorza
    87' - Nawrocki faulował Nagya
    90' - Fatalne dośrodkowanie Kamińskiego, piłka opuściła boisko
    91' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    91' - Strzelec gola: Luquinhas (Legia)!
    92' - Tuż przed końcem Luquinhas zdobył 5 bramkę po podaniu Kostorza
    94' - Jeszcze będzie rzut rożny
    94' - Niecelny strzał Legii
    95' - Kostorz był sam na sam i z bliskiej odległości posłał piłkę w bramkarza
    95' - Koniec meczu!

W pierwszym sparingowym meczu podczas zgrupowania w Austrii Legia wygrała z Bischofshofen SK 5-0.