Kössen, Austria - Niedziela, 20 czerwca 2021, godz. 17:00
  • 51' Baturina
  • 80' Civic
2 (0)
    0 (0)

Witamy z Kössen, gdzie za półtorej godziny legioniści zmierzą się z mistrzem Węgier!
    Spotkanie obserwuje grupka kibiców Legii, którzy wykonali Sen o Warszawie
    Piłkarze wychodzą na boisko w asyście Mistrzem Polski jest Legia

3' - Skibicki wypuścił Luquinhasa, ten oddał całkiem niezły strzał
    6' - W ataku Węgrzy i mamy nieprzyjemny faul Wieteski, na szczęście tuż przed polem karnym
    6' - Żółta kartka: Mateusz Wieteska (Legia)
    7' - Wysoki pressing stosują dziś Węgrzy, legioniści mają problemy z wyjściem z akcją
    9' - Węgrzy spokojnie w ataku pozycyjnym
    11' - Rzut wolny dla Węgrów. Rozegranie i strzał z dystansu, piłka minęła jednak bramkę
    12' - Zagranie Jonesa na środek, Uzuni oddał niecelny strzał
    13' - To była całkiem niezła akcja
    13' - Skibicki próbował przejąć piłkę i wywalczył rzut rożny
    14' - Przy piłce Martins
    14' - Jędrzejczyk złożył się do strzału, ale bramkarz był na posterunku
    16' - Rozegranie między Luquinhasem i Skibickim, przerzut na lewą stronę, jednak nic z tej akcji nie wyszło, gdyż jeden z legionistów był na spalonym
    19' - Kolejny rzut rożny dla Legii. Ponownie Martins
    19' - Długie rozegranie, ale żaden z jego kolegów nie zdołał wykończyć akcji
    19' -
    22' - Luquinhas przewraca się w polu karnym, sędzia nie dostrzegł jednak przewinienia
    24' - Chwila przerwy na uzupełnienie płynów
    25' - Lekki deszcz zaczął teraz padać w Kössen, gdzie rozgrywane jest spotkanie
    26' - W ataku Legia, niezbyt dobre dośrodkowanie Skibickiego, piłka trafiła jeszcze do Kapustki, który nie uderzył jej czysto
    28' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    31' - W ataku Węgrzy i dobra interwencja Wieteski
    31' - Będzie rzut rożny dla rywali
    31' - Wieteska zażegnał zagrożenie, ale nie na długo
    32' - Niecelne uderzenie Blazicia z rzutu wolnego
    33' - Niezły strzał legionistów i niepewna interwencja bramkarza
    34' - Faul na Martinsie, rzut wolny ok. 25 m od bramki
    34' - Maldenović uderzył prosto w mur
    37' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    38' - Legioniści popędzili lewą stroną, ostro faulowany jeden z legionistów, długo nie podnosi się z murawy
    38' - Konieczna jest interwencja służb medycznych
    38' - Na boisku leży Luquinhas
    39' - Gra już wznowiona, chyba wszystko jest w porządku ze zdrowiem Brazylijczyka
    39' - Kolejny ostry faul, tym razem Kostorza
    40' - Żółta kartka: Myrto Uzuni (FTC)
    42' - W ataku Węgrzy
    42' - Legioniści cofnęli się na własną połowę
    43' - Ostatnie minuty pierwszej połowy spotkania. Póki co nie oglądaliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych
    44' - Bardzo daleko od bramki wyszedł Miszta, Wieteska musiał ratować sytuację
    45' - Abu Hanna faulował przeciwnika, ale daleko od bramki
    47' - Skibicki zbiegł do linii końcowej, próbował dośrodkować, ale rywale dobrze interweniowali i mamy rzut rożny
    47' - Martins...
    47' - Piłka na długi słupek i z szybką akcją wychodzi Boli
    47' - Na szczęście Abu Hanna wybił piłkę
    48' -
    48' - Koniec pierwszej połowy

Za nami pierwsze 45 minut spotkania. Na razie bez bramek. Zapraszamy na drugą połowę

156' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Kacper Tobiasz
    165' - Zmiana Legia: Kacper Kostorz Rafael Lopes
    46' - W zespole węgierskim zmieniona została cała 11.
    49' - Dobry strzał Węgrów i dobra interwencja Tobiasza
    49' - Jeden z zawodników rywala na spalonym
    51' - Mladenović lewą stronę i... faul na legioniście
    52' - Martins nieprzepisowo powstrzymuje przeciwnika
    52' - GOL! Ferencvarosi TC
    52' - Strzelec gola: Roko Baturina (FTC)!
    53' - Dobre zagranie przed bramkę i piłkarz węgierskiej drużyny ładnym strzałem z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki
    55' - Znowu sytuacja dla przeciwników, Tobiasz był na posterunku
    58' - Niezbyt dokładne podanie do Lopesa i od bramki przeciwnicy
    60' - Luquinhas faulowany tuż przed polem karnym z lewej strony boiska
    60' - Zmiana Legia: Joel Abu Hanna Mateusz Hołownia
    61' - Dogranie Mladenovicia... niestety, od bramki Węgrzy
    61' - Faulowany Luquinhas w środku boiska
    62' - Żółta kartka: Filip Mladenović (Legia)
    62' - Żółta kartka: Eldar Civic (FTC)
    62' - Hołownia zbiegł do linii końcowej, dośrodkował, ale piłka padła łupem bramkarza
    64' - Świetna okazja dla Legii! Skibicki przeprowadził akcję, na bramkę uderzył Hołownia i będzie rzut rożny
    65' - Dośrodkowanie... legioniści sygnalizują zagranie ręką, ale sędzia nie reaguje
    66' - Rzut wolny dla Legii tuż zza pola karnego
    67' - Bezpośredni strzał Martinsa, piłka przeleciała ponad poprzeczką
    67' - Zagranie przed bramkę Legii, Jędrzejczyk wyjaśnia sytuację
    70' - Hołownia dośrodkował z lewej strony, ale całkowicie nieudanie i od bramki rywale
    70' - Zmiana Legia: Ernest Muci Jasurbek Yaxshiboyev
    71' - Rzut rożny dla Legii, przy piłce Hołownia
    72' - nic jednak z tej akcji nie wyszło
    73' - Zagranie Hołowni w pole karne do Kapustki, ten jednak został zablokowany
    74' - Kolejny rzut rożny nie przyniósł Legii korzyści
    74' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    75' - Skibicki przewraca się przy linii końcowej, będzie rzut wolny
    75' - Nieudane dośrodkowanie Hołowni rozpoczną Węgrzy
    76' - Faul Lopesa, który został upomniany przez sędziego
    78' - Żółta kartka: Roland Hajdu (FTC)
    79' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    80' - Wieteska faulował w środkowej strefie boiska
    81' - GOL! Ferencvarosi TC
    82' - Niestety, świetnym strzałem z ostrego kąta z lewej strony pola karnego Węgrzy podwyższają prowadzenie na 2-0
    82' - Strzelec gola: Eldar Civic (FTC)!
    84' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Bartłomiej Ciepiela
    84' - Zmiana Legia: Andre Martins Jakub Kisiel
    85' - Dobry strzał Lopesa, rzut rożny dla Legii
    86' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    88' - Prostopadła piłka do Ciepieli, będzie aut dla Legii
    91' - Jeszcze strzał Jasura w słupek
    91' - i niebawem sędzia zakończy to spotkanie
    91' - sędzia doliczył 3 minuty
    94' - Strzał Lopesa ponad bramką i sędzia zakończył spotkanie
    94' - Koniec meczu!

Legia Warszawa przegrała z Ferencvarosi TC 0-2. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje.