Witamy z Saalfelden, gdzie za niecałe pół godziny legioniści zagrają z Krasnodarem!
W pierwszej połowie piłkarze bedą kopali piłkę firmy Nike, a w drugiej Adidasa.
W sparingu nie zagra jednak Abu Hanna, który poczuł ból mięśnia dwugłowego na rozgrzewce.
Piłkarze wychodzą już na boisko
Legia zagra na biało, rywale na zielono
Legia zagra dziś systemem 4-3-3

2' - Dwie zmiany nastąpiły w ostatniej chwili w składach obu zespołów - kontuzjowanego Abu Hannę zastąpił Ernest Muci, natomiast w drużynie Krasnodara nastąpiła zmiana w bramce
3' - Emreli wpadł w pole karne, jednak przegrał pojedynek z obrońcą
4' - Zagranie do Mladenovicia, ten zbiegł do linii końcowej i wywalczył rzut rożny
5' - Wrzutka na krótki słupek, piłka trafiła jeszcze do Martinsa, który oddał strzał na bramkę. Mamy kolejny korner
5' - Teraz wrzutka na dalszy słupek, bramkarz zdołał złapać piłkę
7' - Slisz rozpoczyna atak pozycyjny
8' - Luquinhas faulowany w środku boiska
9' - Ależ to była sytuacja! Skibicki zapędził się w pole karne, dobrze odegrał, Emreli zdołał oddać strzał, a piłka niewiele minęła bramkę
11' - Dobre uderzenie Vilheny z dystansu lekko zaskoczyło Boruca, jednak bramkarz Legii ostatecznie złapał piłkę
12' - Martins faulowany na własnej połowie
13' - Strzał Emreliego zza pola karnego, był jeszcze rykoszet
13' - Z narożnika wznawia Mladenović... na krótko, ale żaden z legionistów nie przejął piłki
14' - Dobra wrzutka Mladenovicia, Sorokin wybija piłkę na róg
15' - Rosjanie wychodzą z szybką kontrą, kompletnie nieudany strzał Vilheny
16' - Cabella dobrze przeprowadził akcję, minął obrońców, zagrał do Sulejmanowa, który zmarnował świetną sytuację
17' - Błąd bramkarza Krasnodara z wyprowadzeniem piłki, ale legioniści nie wykorzystali go
18' - Nieporozumienie Skibickiego i Kapustki i od bramki Rosjanie
19' - Na boisku leży Sulejmanow, sędzia przerwał grę
19' - Faul Jędrzejczyka w środku boiska
20' - Dobre zagranie Czernowa przed bramkę, jednak nikt nie zamknął tej akcji
21' - Faul Iljina w ataku
21' - Płaskie zagranie Mladenovicia w pole karne, ale strzał Muciego został zablokowany
22' - Teraz Wieteska faulowany przez Iljina
24' - Żółta kartka: Aleksandr Czernikow (Krasnodar)
24' - Krótka przerwa na uzupełnienie płynów
28' - Wracamy do gry
28' - Faulowany Slisz, ok. 30 m od bramki
28' - Przy piłce Martins
30' - To była świetna sytuacja! Wieteska uderzył głową na bramkę, świetnie interweniował bramkarz, piłka trafiła jeszcze do Muciego, ale ten z bardzo ostrego kąta nie trafił do siatki
32' - Wrzutka Mladenovicia, Skibicki stał tuż przed bramką przy słupku, ale i tym razem świetnie spisał się młody rosyjski bramkarz
34' - Gazinskij faulował Martinsa
35' - Ok. 30 minut meczu za nami, spotkanie jest bardzo wyrównane. Widzieliśmy też kilka ciekawych sytuacji
37' - Skibicki pobiegł prawą stroną, zbiegł do środka, ale jego strzał został zablokowany
37' - Z narożnika Mladenović... na krótki słupek, ale bez wymiernego efektu
38' - Ostre starcie w polu karnym, Emreli faulowany i będzie rzut karny dla Legii
38' - Legionista mocno ucierpiał, trzyma się za nogę i konieczna jest interwencja lekarska
39' - Wszystko jest jednak w porządku. Do piłki podchodzi Mladenović i.....
39' - niestety, bramkarz broni!!!
40' - Doskonale wyczuł intencje zawodnika Legii
40' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
40' - Strzelec gola: Mahir Emreli (Legia)!
41' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
41' - Młody bramkarz Rosyjski świetne interwencje przeplata fatalnymi. Dwukrotnie bardzo źle wyprowadził piłkę, podał dosłownie piłkę do znajdującego się przed bramką Muciego, ten odegrał do lepiej ustawionego Emreliego, który z bliskiej odległości posłał piłkę do siatki
42' - Z bólu zwija się Jędrzejczyk, wymienił kilka uwag z napastnikiem Krasnodara, ale wszystko w porządku
43' - Rzut rożny dla rywali
43' - Przy piłce Sulejmanow
44' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
44' - Nic ciekawego z tej akcji nie wyszło, ale jeszcze przy piłce Rosjanie
44' - Bardzo dobra interwencja Wieteski
46' - Bardzo niebezpieczna sytuacja, z szybką akcją wychodził Kapustka, zderzył się z Vilheną. obaj leżą na boisku, mocno ucierpieli w tym starciu
46' - Trener Michniewicz podszedł do Kapustki, sygnalizuje zmianę. Wejdzie Lopes
47' - Vilhena trzyma się za rękę z dużym grymasem bólu na twarzy
47' - Sorokin na spalonym
48' - Wydaje się, że Kapustka dokończy tę połowę, ale Lopes prawdopodobnie wejdzie na drugą połowę
48' - Koniec pierwszej połowy

Sędzie nie zdecydował się na doliczenie nawet minuty. Do przerwy Legia prowadzi 1-0.
Na drugą połowę nie wyjdzie Bartosz Kapustka, który ucierpiał w jednym ze starć. Zastąpi go Rafael Lopes.

151' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Rafael Lopes
48' - Zmiana Krasnodar: Stanisław Agkacew Jewgienij Gorodow
48' - Zmiana Krasnodar: Tonny Vilhena Eduard Spertsyan
51' - Zagranie Slisza do Emreliego, zagranie przed bramkę jeszcze Mladenović oddał strzał prawą nogą. Piłka minęła jednak bramkę
52' - Dośrodkowanie Mladenovicia zablokowane przez Stockiego
52' - Rzut rożny dla Legii, przy piłce Martins
53' - Krótkie rozegranie, wrzutka w pole karne, niestety - bez wymiernego efektu
55' - Iljin zapędził się pod bramkę, lekkie nieporozumienie Jędrzejczyka z Borucem, będzie rzut rożny
56' - Lekki i niecelny strzał Czernowa z dystansu
56' - Strzał Iljina, Skibicki posyła piłkę za linię końcową
58' - Zmiana Legia: Artur Boruc Cezary Miszta
62' - Żółta kartka: Eduard Spertsyan (Krasnodar)
63' - Bardzo ostre zagranie Spertsyana, Wieteska zwija się z bólu
63' - Zmiana Legia: Ernest Muci Kacper Kostorz
63' - Zmiana Legia: Andre Martins Jakub Kisiel
64' - Duży błąd Miszty, który położył piłkę na ziemi i chciał ją wyprowadzić, na szczęście zdołał się zorientować i nie dał rywalowi jej przejąć
66' - Niecelny strzał Skibickiego z prawego narożnika pola karnego
68' - Slisz bez problemów odebrał piłkę Cabelli
69' - Rzut karny dla Krasnodaru
69' - Cabella faulowany przez Wieteskę
69' - GOL! FK Krasnodar
70' - Strzelec gola: Remy Cabella (Krasnodar) z karnego!
70' - Sam poszkodowany podszedł do jedenastki i posłał piłkę do siatki
70' - Zmiana Legia: Mahir Emreli Szymon Włodarczyk
71' - Miszta wyczuł intencje strzelca, rzucił się w dobrą stronę, ale nie zdołał obronić strzału
73' - Chwila przerwy na uzupełnienie płynów
74' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
74' - Lód przykładany jest do lewego kolana Kacpra Skibickiego
75' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
75' - Trenerzy przekazują swoim zawodnikom wskazówki, jak mają grać w końcówce tego spotkania
78' - Dobre zagranie Włodarczyka przed bramkę, Lopes złożył się do strzału, ale świetną interwencją popisał się Gorodow
78' - Zmiana Krasnodar: Jurij Gazinskij Kaio
78' - Zmiana Legia: Bartłomiej Ciepiela Bartosz Slisz
79' - Zmiana Legia: Luquinhas Kacper Skwierczyński
81' - Lopes faulował Kaio
81' - Stocki wrzuca piłkę w pole karne, tym razem dobrze Miszta
86' - Lopes faulowany przez Kaio
86' - Wrzutka Mladenovicia, Gorodow ratuje swój zespół
89' - Nieudane dośrodkowanie Mladenovicia, piłkę łapie bramkarz
91' - Rzut rożny dla Krasnodaru
91' - Świetna sytuacja, ale niewykorzystana i sędzia kończy spotkanie
91' - Koniec meczu!

Czernikow był sam przed bramką, jednak nie zdołał posłać piłki do siatki
Legia Warszawa zremisowała ostatnie spotkanie podczas zgrupowania w Austrii 1-1. Zapraszamy na kolejne relacje