Dubaj - Środa, 19 stycznia 2022, godz. 13:00
Herb FK Krasnodar FK Krasnodar
  • 12' Wanderson
1 (1)

CODZIENNE RELACJE, ZDJĘCIA I FILMY Z DUBAJU
Witamy z Dubaju, gdzie już za kilka minut Legia Warszawa zmierzy się w swoim drugim sparingowym meczu z FK Krasnodar. Legioniści zagrają w czarnych opaskach ku czci zmarłego kilka dni temu Wiktora Bołby.
Jeszcze minuta ciszy ku pamięci Wikktora Bołby

2' - Luquinhas fauluje w ataku na wysokości pola karnego
2' - Dalekie zagranie na lewą stronę do Hołowni, ale niedokładnie i strata
4' - Teraz Pekhart leży w środku boiska, ale przy piłce Rosjanie
5' - Dośrodkowanie Wandersona, Spertsyan oddał strzał i mamy rzut rożny
6' - Luquinhas przewraca się w ataku, czekał chyba na gwizdek, ale sędzia nakazał grać dalej
7' - Krychowiak biegł lewą stroną, ale jeden z legionistów wybił mu piłkę na aut
8' - Dobre zagranie Wandersona na 11. metr, Kwiatkowski wybija na rzut rożny
9' - Wanderson... trochę zamieszania, faulowany Luquinhas i będzie rzut wolny dla Legii
10' - Wycofanie piłki do Boruca, ale szybka strata
11' - Spertsyan zagrywa prostopadle, ale żaden z jego kolegów do niej nie doszedł
12' - Pierwsze minuty to spora optyczna przewaga Krasnodaru. Legioniści starają się jednak doskakiwać do przeciwnika, wywierać presję
12' - GOL! FK Krasnodar
12' - Strzelec gola: Wanderson (Krasnodar)!
13' - Świetne zagranie, Bootheim szedł sam na sam z Borucem, ale zmylił bramkarza, podał do wychodzącego Wandersona, Boruc nie zdążył już wrócić i mamy 0-1
16' - Na spalonym Erik Botheim
17' - Strzał Krychowiaka, chyba jeszcze ktoś dotknął piłkę, bo mamy rzut rożny z prawej strony boiska
17' - Niecelna główka Czernikowa
20' - Kolejne świetne zagranie Wandersona do Botheima i będzie jeszcze jeden rzut rożny
20' - Przy piłce Spertsyan, doszło do zderzenia Martynowicza i Wieteski
21' - Obaj mają przykładany lód - legionista do łydki, a piłkarz Krasnodaru do głowy
23' - Strzał Sokołowskiego, słupek, dobitka i... poprzeczka!
25' - Żółta kartka: Grzegorz Krychowiak (Krasnodar)
25' - Faul Krychowiaka, Polak głośno protestował i zobaczył żółtą kartkę
26' - Długo na murawie leży Johansson
26' - Już nie wróci do gry, szykuje się Lindsay Rose
27' - Zmiana Legia: Mattias Johansson Lindsay Rose
27' - Johansson mocno zakrwawiony, chyba ma rozciętą warge
28' - Wymiana między Hołownią i Luquinhasem, jeszcze wgranie w pole karne, ale strata
28' - Kwiatkowski faulowany na własnej połowie
29' - Zagranie Hołowni ze skrzydła do Pekharta, ten przyjął na raty, oddał strzał, niecelny
29' - Wysoki pressing Legii, odbiór, ale ostatecznie od bramki wznowi Safonow
30' - Josue faulował Krychowiaka
31' - Kolejny faul, sędzia próbuje uspokoić grę. Rzeczywiście, dużo nieczystej gry pojawiło się w tym spotkaniu
32' - Luquinhas faulowany z lewej strony, dośrodkowanie, zbyt wysokie zagranie nogą, teraz jeden z piłkarzy Krasnodaru ma rozciętą głowę
33' - Trener Vuković przekazuje wskazówki swoim zawodnikom
34' - Głowa Pietrowa już owinięta, ale chyba i tak będzie zmiana
35' - Żółta kartka: Bartosz Slisz (Legia)
35' - Zmiana Krasnodar: Siergiej Pietrow Aleksiej Ionow
35' - Ostra, męska gra dzisiaj w wykonaniu obydwu zespołów
36' - Hołownia powalczył na skrzydle, ale stracił piłkę
39' - Faul Josue na Ramirezie, legionista nieco prowokuje, nie chcąc oddać rywalom piłki
41' - Strata Slisza, szybka akcja, legionista zdołał jednak wrócić i naprawić swój błąd
42' - Wanderson chciał zagrać krótką prostopadłą piłkę do Botheima, ale legioniści zdołali wybić piłkę
43' - Zablokowany strzał Luquinhasa, jednak legionista i tak był na spalonym
45' - Pekhart faulowany, będzie rzut wolny dla Legii, daleko od bramki
45' - Josue przy piłce
46' - Koniec pierwszej połowy

Josue zagrywał na wprost bramki, Grudziński strzelał jeszcze, jednak bramkarz obronił
Do przerwy Legia przegrywa 0-1 po bramce Wandersona. Zapraszamy na drugą część spotkania
Do gry szykuje się Filip Mladenović

47' - Początek drugiej połowy
48' - Zmiana Legia: Mateusz Hołownia Filip Mladenović
48' - Dobra akcja Krasnodaru, legioniści sygnalizowali spalonego, ale to było świetne zagranie za linię obrony. Na szczęście Boruc był na posterunku
50' - Zmiana Krasnodar: Matwiej Safonow Jewgienij Gorodow
50' - Zmiana Krasnodar: Aleksandr Martynowicz Kaio
50' - Zmiana Krasnodar: Junior Alonso Jegor Sorokin
50' - Zmiana Krasnodar: Cristian Ramirez Siergiej Borodin
51' - Zmiana Krasnodar: Aleksandr Czernikow Wjaczesław Jakimow
51' - Zmiana Krasnodar: Grzegorz Krychowiak Nikita Kriwcow
51' - Zmiana Krasnodar: Eduard Spertsyan Bogdan Rejchmen
52' - Zmiana Krasnodar: Viktor Claesson Nikita Siergiejew
52' - Zmiana Krasnodar: Wanderson Jewgienij Czernow
52' - Zmiana Krasnodar: Erik Botheim Omar Popow
52' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
53' - Trener Krasnodaru zdecydował się wymienić cały skład po przerwie
54' - Kolejny spalony Krasnodaru
55' - Próba prostopadłego zagrania do Kwiatkowskiego, ale nieudana
55' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
55' - Strzelec gola: Josue (Legia)!
56' - Dobra akcja Legii przynosi wyrównującą bramkę. Zagranie przed bramkę, sprytne wykończenie lewą nogą, Josue posłał lekką piłkę pomiędzy dwoma obrońcami
60' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Szymon Włodarczyk
61' - Zmiana Legia: Luquinhas Igor Strzałek
61' - Zmiana Legia: Mateusz Grudziński Mateusz Hołownia
61' - Zmiana Legia: Jakub Kwiatkowski Mattias Johansson
61' - Niecodzienna sytuacja, ale w sparingach czasami się zdarza. Na boisku ponownie pojawił się Johansson
63' - Wszedł także Mateusz Hołownia, który nie pojawił się po przerwie. Widać, że Aleksandar Vuković testuje różne ustawienia w formacji defensywnej
65' - Trochę nam się uspokoiła gra, zdecydowanie mniej fauli, więcej długich wymian piłki
65' - Przerzut Josue na lewą stronę, ale tylko aut
67' - W przerwie dokonano jeszcze jednej zmiany... piłki. Teraz zawodnicy grają żółtymi piłkami Krasnodaru
68' - Szybka akcja Krasnodaru, dośrodkowanie, jednak legioniści wybili piłkę
68' - Josue faulowany przez Borodina
70' - Rose faulował, dośrodkowanie z lewej strony, Czernow...
70' - Głębokie zagranie, piłka wybita za linię końcową. Rozpocznie Boruc, choć Rosjanie domagają się rzutu rożnego
71' - Spory błąd Hołowni, na szczęście bez żadnych konsekwencji
71' - Żółta kartka: Siergiej Borodin (Krasnodar)
71' - Borodin ponownie ostro fauluje Josue, tym razem sędzia sięgnął po kartkę
73' - Wysoki pressing Legii przynosi skutek, Gorodow źle przyjął piłkę i mamy rzut rożny
73' - Dobry odbiór Slisza i legioniści kontsruują akcję
75' - Przejęcie piłki w polu karnym po błędzie Gorodowa, dobry strzał Włodarczyka i mamy rzut rożny
76' - Zmiana Krasnodar: Bogdan Rejchmen Oleg Isajenko
83' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
83' - Rzut rożny dla Legii, Mladenović... i kolejny korner
83' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
84' - Strzelec gola: Mateusz Wieteska (Legia)!
84' - GOL!!! Świetne wyjście Wieteski i pewny strzał głową
87' - Strzał Josue z dystansu, Gorodow broni z problamami
88' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
89' - Rzut wolny dla Krasnodaru, głębokie dośrodkowanie i jeszcze jeden korner
90' - Bardzo ostro potraktowany Josue
91' - Wyraźnie utyka Josue, zobaczymy, czy jutro będzie w pełni sił
92' - Sędzia doliczył 3 minuty
92' - Nieczysty odbiór Rose
94' - Koniec meczu!

Legia Warszawa wygrała z FK Krasnodar 2-1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy jutro o godz. 13 na relację z meczu z Riga FC.