Dubaj - Czwartek, 20 stycznia 2022, godz. 13:00
Herb Riga FC Riga FC
    0 (0)

CODZIENNE RELACJE, ZDJĘCIA I FILMY Z DUBAJU
    Piłkarze wychodzą na boisko

2' - Legia gra dzisiaj na biało, rywale w neonowych żółtych koszulkach
    5' - Rywale spokojnie rozgrywają piłkę, piłkę przejął Skibicki przy linii bocznej, ale został sfaulowany
    6' - Prostopadła piłka w pole karne Legii, Miszta uprzedził przeciwnika
    8' - Lopes do Kastratiego, ten wycofuje
    9' - pędzi Muci środkiem, ale został sfaulowany
    10' - Przerzut Noiszewskiego, akcja prawą stronę, dośrodkowanie Kastratiego w pole karne, wybicie, jeszcze zablokowany strzał Skibickiego, ale i tak był spalony
    11' - Długa piłka do Kastratiego, zagranie do Rosołka, ale ten stracił piłkę
    17' - Na razie spokojna gra obydwu zespołów
    18' - Faulowany Loukili
    19' - Dobrze w obronie legioniści, ale ponownie przy piłce rywale, którzy przejęli futbolówkę w środkowej strefie
    21' - Rzut wolny dla Legii po faulu na Mucim, prawa strona, przy piłce Grudziński
    21' - Nieudany strzał, wysoko nad bramką
    26' - Szansa Legii, ale od tylko od bramki wznowią rywale
    28' - Strzał Lopesa, piłka przeleciała ponad poprzeczką
    29' - Żółta kartka: Karol Noiszewski (Legia)
    30' - Zagranie na prawą stronę do Lopesa, ten dośrodkowuje w pole karne, był tam Rosołek, jednak nie doszedł do piłki
    31' - Rzut rożny dla Legii z prawej strony boiska, przy piłce Ciepiela
    31' - Krótkie rozegranie, dośrodkowanie i strata
    34' - Drobne starcie Kastratiego z przeciwnikiem, sędzia interweniuje, ale obyło się bez kartek
    35' - Żółta kartka: Ritvars Rugins (Riga)
    38' - Faulowany Lopes na własnej połowie
    39' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    39' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
    40' - Bardzo dobra akcja Legii, Muci podał do Skibickiego, ten odegrał do stojącego przed pustą bramką Rosołka, który spokojnie wykończył akcję
    41' - fot. Woytek / Legionisci.com
    42' - Znowu zagranie Legii za linię obrony, ale tym razem bramkarz uprzedził legionistę
    44' - Pędzi Kastrati prawą stroną, rozegranie z Lopesem, ale niestety spowolnienie akcji
    45' - Pędzi Kastrati prawą stroną, rozegranie z Lopesem, ale niestety spowolnienie akcji
    45' - Ostry faul na Grudzińskim
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi 1-0 po bramce Macieja Rosołka. Zapraszamy na drugą część spotkania.

41' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Szymon Włodarczyk
    43' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Kacper Tobiasz
    47' - Ze środka rozpoczął Szymon Włodarczyk
    48' - Faul Skibickiego w środku pola, rozpoczną rywale
    49' - Warto zaznaczyć, że sporo zmian wykonali nasi rywale z Łotwy. W Legii murawę opuścili Miszta oraz Lopes, a pojawili się Tobiasz i Włodarczyk
    51' - Bardzo groźnie w polu karnym legionistów! Najpierw mistrza Polski przed stratą bramki znakomicie uchronił Charatin, a po chwili Tobiasz dwukrotnie świetnie interweniował
    53' - Przeciwnicy na drugą część spotkania wyszli wysokim pressingiem, z czym póki co nie najlepiej radzi sobie Legia
    54' - Grudziński sfaulował swojego rywala w środku pola
    55' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    57' - Legioniści pierwszy raz w drugiej połowie znaleźli się w polu karnym rywali, ale Kastrati za mocno wypuścił sobie piłkę
    58' - Ciepiela otrzymał piłkę będąc w polu karnym, jednak zaledwie trafił futbolówką w przeciwnika
    61' - Strzał Barnesa, aczkolwiek niecelny
    62' - Po chwili ponownie dobra akcja rywali. Znów strzał oddał Barnes, ale trafił w boczną siatkę
    65' - Skibicki w pole karne... ponownie Łotysze dobrze w obronie
    66' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Kacper Skwierczyński
    66' - Zmiana Legia: Bartłomiej Ciepiela Patryk Pierzak
    67' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    67' - Strzelec gola: Szymon Włodarczyk (Legia)!
    68' - Fatalny błąd defensywy przeciwników. Piłkę przejął "Włodar", który od razu wpakował ją do siatki!
    69' - "Skiba" zszedł do środka, po czym uderzył zza pola karnego, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką
    71' - Dośrodkowanie w pole karne warszawiaków. Strzał oddał Barnes, ale został zablokowany
    73' - Skibicki dobrze pognał lewą flanką, po czym szukał kolegów w polu karnym. Ostatecznie dobrze zachowała się obrona zespołu z Rygi
    75' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    77' - Ryga w polu karnym Legii, jednak nie zdołali oddać strzału w światło bramki
    79' - Zmiana Legia: Ernest Muci Igor Strzałek
    79' - Świetny powrót Skibickiego, który przerwał atak Łotyszy
    79' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Wiktor Kamiński
    79' - Rosołek przekazał opaskę kapitańską Tobiaszowi
    82' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    85' - Żółta kartka: Jurgen Celhaka (Legia)
    89' - Na murawie nie dzieję za wiele, gra toczy się w środku pola, a bramkarze obu ekip są "bezrobotni"