Urszulin, LTC - Piątek, 28 stycznia 2022, godz. 13:00
4 (2)
Herb GKS Tychy GKS Tychy
    0 (0)

Sędzia: Piotr Chojnacki

12:03 - Dzień dobry z Legia Training Center! Za godzinę drużyna Legii rozegra czwarte sparingowe spotkanie tej zimy. Rywalem będzie pierwszoligowy GKS Tychy.
    12:04 - Trener Aleksandar Vuković zdecydował się wystawić skład, który ma większe szanse wybiec na boisko w spotkaniu z Zagłębiem Lubin planowanym na 4 lutego.
    12:04 - Legioniści zagrają trójką w obronie: Rose, Wieteska, Hołownia. Na wahadłach zobaczymy Johanssona i Skibickiego. W środku pola zagrają Slisz z Sokołowskim, a w ofensywie wystąpi tercet Josue, Lopes i na szpicy Pekhart.
    Spotkanie można typować w Fortunie. Kurs na wygraną Wojskowych to 1.5. Wystarczy kliknąć w poniższy banner
    Rozpoczną goście

2' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    2' - Strzelec gola: Rafael Lopes (Legia)!
    3' - Już w 1. minucie Legia wyszła na prowadzenie. Z prawej strony Josue wypuścił prostopadle Johanssona, ten dośrodkował w pole karne, a Rafael Lopes z ok. 7 m głową wpakował piłkę do siatki
    4' - Zbyt mocna prostopadła piłka do Pekharta
    4' - W Książenicach jest dziś bardzo wietrznie i zimno. Bartosz Slisz i Konrad Jałocha grają w czapkach
    5' - Zbyt mocne dośrodkowanie Biela z prawego skrzydła w pole karne. Od bramki rozpocznie Boruc
    6' - Prostopadła piłka Sokołowskiego do Skibickiego, ten strzelał z lewej strony z ok. 17 m, jeszcze rykoszet i rzut rożny
    6' - Przy piłce Josue
    6' - Dośrodkowanie... poprzeczka po strzale głową Wieteski
    7' - Rzut rożny dla rywali po wślizgu Skibickiego
    8' - Zbyt głębokie dośrodkowanie, ale jeszcze rywale przy piłce
    8' - Strzał Rumina z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką
    12' - Legioniści długo rozgrywali piłkę na połowie rywala ale nic z tego nie wyszło.
    14' - Legia długo i spokojnie buduje akcje
    17' - Zbyt mocna prostopadła piłka w pole karne Legii i Artur Boruc złapał futbolówkę
    17' - Długa piłka Josue do Skibickiego, ten jednak został zablokowany przez Połapa i od bramki wznowi Jałocha
    18' - Faul Pekharta w ataku
    20' - Niezła akcja Legii, Slisz zagrywał do Lopesa, ale ostatecznie do piłki dopadł Pekhart. Nie zdołał jej opanować i od bramki zaczną goście
    22' - Skibicki znów zapędził się w okolice pola karnego, ale nie zdołał wykończyć akcji. Jeszcze legioniści utrzymują się przy piłce
    23' - Johansson w pole karne, Lopes wyskakuje, ale nie sięgnął piłki
    24' - do piłki dopadł Josue, uderzał jeszcze Slisz, jednak trafił w Pekharta
    24' - Strzał Skibickiego z bardzo ostrego kąta, broni Jałocha
    25' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    26' - Rzut rożny dla Tychów
    27' - Odchodząca piłka, legioniści przejęli futbolówkę, pędzi Sokołowski, zagrania do Josue, ten chciał zagrać z pierwszej piłki, ale zrobił to nieprecyzyjnie
    30' - Na ławce rezerwowych Legii nie ma ani jednego zawodnika, ale nie ma w tym nic dziwnego, bo jest naprawdę bardzo zimno. Zapewne zmiennicy pojawią się w drugiej połowie
    30' - Dobre podanie Hołowni do Skibickiego, ten jednak podawał niecelnie
    31' - Na spalonym Wachowiak
    33' - Biel walczy ze Skibickim. Legionista jest dzisiaj bardzo aktywny
    34' - Bardzo nieudane podanie Slisza do Johanssona
    36' - Prostopadła piłka Josue do Lopesa, ale ten na spalonym
    37' - Faul Sokołowskiego przy linii bocznej
    38' - Żytek uderza nad poprzeczką, jednak i tak był w tej sytuacji na spalonym
    39' - Bardzo niedokładne zagranie Sokołowskiego do Skibickiego, piłkę przejmuje Jałocha
    41' - Rzut rożny dla Legii, przy piłce Josue
    42' - Legioniści wyskoczyli do piłki, jeszcze ucierpiał Wieteska, który trzyma się za głowę. Sędzia przerwał grę
    43' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    45' - Dośrodkowanie Josue do Skibickiego, ten próbował zagarnąć piłkę z linii końcowej, ale nie udało się
    45' - Dobry odbiór Pekharta, Josue do Lopesa, ale rywale wybili mu piłkę spod nóg
    45' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    45' - Strzelec gola: Lindsay Rose (Legia)!
    46' - Koniec pierwszej połowy

Po rzucie rożnym krótkie rozegranie, piłka trafiła do Wieteski, ten wycofał do Rose, ten uderzył z ok. 10 m pod poprzeczkę. Do przerwy Legia prowadzi 2-0.

47' - Legia bez zmian w składzie
    48' - Faul Johanssona na połowie rywali
    49' - Podanie do Pekharta w pole karne, ten uderza tylko w boczną siatkę
    50' - Na spalonym Malec
    50' - Zmiana GKS: Konrad Jałocha Adrian Odyjewski
    50' - Zmiana GKS: Bartosz Biel Kamil Szymura
    51' - Zmiana GKS: Miłosz Pawlusiński Kamil Kargulewicz
    52' - Strzał Pekharta z ok. 10 m, ale tylko nabił obrońcę
    52' - Zmiana GKS: Krystian Wachowiak Łukasz Grzeszczyk
    52' - Zmiana GKS: Tomas Malec Marcin Kozina
    54' - Rzut rożny dla Legii
    54' - wybicie... jeszcze legioniści
    57' - zbyt mocne dośrodkowanie Josue i od bramki Odyjewski
    58' - Akcja rywali, strzał po ziemi, Boruc broni nogami
    58' - teraz Johansson wybija głową
    58' - Spotkanie obserwują Dariusz Mioduski i Jacek Zieliński
    61' - Dośrodkowanie Johanssona, Pekhart składał się do przewrotki, ale przeszkodził mu Lopes, który uderzył głową nad poprzeczką
    65' - Z prawej strony dośrodkował Josue, Johansson główkował, bramkarz popisał się doskonałą interwencją i wybił na rzut rożny
    66' - Potężna bomba Skibickiego, bramkarz z trudem wybił na róg
    67' - Rzut karny dla Legii
    68' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    68' - Strzelec gola: Josue (Legia) z karnego!
    69' - do piłki podszedł Josue i technicznym strzałem z 11 m umieścił ją w siatce
    69' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    70' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    70' - Dosłownie chwilę później Pekhart poniósł wynik na 4-0. W zamieszaniu w polu karnym Josue dośrodkował na ok. 2 m, a Pekhart tylko dołożył głowę
    71' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Igor Strzałek
    71' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Patryk Pierzak
    74' - Zmiana GKS: Jakub Piątek Oskar Paprzycki
    74' - Dośrodkowanie Slisza, piłka wybita na róg
    75' - Niecelny strzał Koziny
    75' - Zmiana GKS: Daniel Rumin Natan Dzięgielewski
    80' - Uderzenie Sokołowskiego, bramkarz sparował na róg
    80' - Zmiana GKS: Krzysztof Wołkowicz Krzysztof Machowski
    80' - Zmiana GKS: Wiktor Żytek Dorian Orliński
    81' - Skibicki uderza obok bramki
    81' - Zmiana Legia: Mattias Johansson Jakub Kwiatkowski
    82' - Sokołowski uderza z 16 m, trafia w słupek!
    84' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    86' - Zmiana Legia: Josue Wiktor Kamiński
    86' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Kacper Skwierczyński
    86' - Zmiana Legia: Mateusz Hołownia Mateusz Grudziński
    89' - Strzał Wiktora Kamińskiego obok bramki.
    92' - Rzut wolny dla GKS-u z prawej strony boiska.