Urszulin, LTC - Sobota, 29 stycznia 2022, godz. 13:00
4 (3)
Herb Radomiak Radom Radomiak Radom
    0 (0)

Sędzia: Piotr Rzucidło

11:32 - Za 1,5 godziny legioniści rozegrają ostatni sparing przed rundą wiosenną. Rywalem będzie Radomiak Radom, który jesienią dwukrotnie okazał się lepszy od Legii.
    11:33 - W tym spotkaniu zagrają w większości zawodnicy, którzy mają mniejsze szanse by zagrać z Zagłębiem Lubin. Na boisku zobaczymy m.in. Maika Nawrockiego i Filipa Mladenovicia. Ten drugi pauzuje w lidze za żółte kartki.
    Radomiak dziś na czarno, Legia na zielono

1' - Rozpoczął Radomiak
    4' - Aut dla Radomiaka na wysokości pola karnego Legii
    5' - Dośrodkowanie, strzał Rossiego główką, piłka przeleciała nad poprzeczką
    6' - Mladenović, dośrodkowanie w kierunku Włodarczyka, ten nie sięgnął piłki
    8' - Dobry odbiór Celhaki do spółki z Noiszewskim
    8' - Kapitanem Legii jest dzisiaj Filip Mladenović
    9' - Muci mocno zaatakował Majchrowicza i ten musiał wybijać piłkę na aut
    9' - Dośrodkowanie Mladenovicia, ale piłka przeleciała nad głową Rosołka
    12' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    13' - Strzelec gola: Filip Mladenović (Legia)!
    13' - Celhaka przedarł się prawą stroną, dośrodkował, Mladenović dopadł do piłki, strzelił po ziemi w krótki róg
    16' - Znów piłka do Mladenovicia, ale ten został uprzedzony przez bramkarza
    17' - Kastrati rozpędza się, chciał zagrywać płasko w pole karne, ale obrońca wybił na rzut rożny
    20' - Długa piłka do Machado, Kastrati dobrze powalczył, odebrał piłkę, ale szybko ją stracił
    21' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    21' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
    22' - Legioniści odebrali piłkę w środku pola, Rosołek podał do Włodarczyka, ten odegrał na czyste pole do Muciego, ten zrobił zwód i oddał strzał po krótkim rogu
    24' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    24' - Strzelec gola: Szymon Włodarczyk (Legia)!
    25' - Z lewej strony Mladenović wycofał na ok. 11 metr, Rosołek uderzył po ziemi, Włodarczyk jeszcze przedłużył piłkę i z bliskiej odległości umieścił ją w siatce
    28' - Zbyt mocne podanie do Włodarczyka i od bramki rozpocznie Majchrowicz
    28' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    30' - Znowu Mladenović, podanie do Włodarczyka, który uderzył jednak nad poprzeczką
    36' - Dobra piłka Mladenovicia na dłuższy słupek, Włodarczyk dołożył nogę, ale piłka minimalnie minęła bramkę
    36' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    38' - Mladenović ponownie w polu karnym, strzał Muciego zablokowany przez Rossiego
    40' - Grudziński pędzi, wpada w pole karne, zagranie... i Abramowicz wybił piłkę
    42' - Rzut wolny dla Legii, daleko od bramki
    42' - Muci przedarł się w pole karne, podawał, ale nikt nie zamknął tej akcji
    42' - Rosołek faulowany ok. 25 m od bramki
    43' - Strzał Muciego, broni bramkarz
    45' - Muci chciał wypuścić prostopadle Kastratiego, ale zagrał bardzo niedokładnie
    46' - Zablokowany strzał Rosołka z ok. 17 m
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z Radomiakiem 3-0.

47' - Legia bez zmian w składzie
    49' - Zmiana Radomiak: Tiago Matos Gonçalo Silva
    50' - Dośrodkowanie Rosołka, Muci nie sięgnął piłki, doszedł do niej Mladenović, ale fatalnie spudłował
    53' - Dośrodkowanie Mladenovicia, piłkę przejął Muci, który oddał niecelny strzał
    54' - Nawrocki spiął się z Radeckim
    55' - Radomiak domaga się karnego, ale sędzia odgwizdał spalonego
    60' - Dośrodkowanie, do piłki skakał Rosołek, ale lepszy w tej sytuacji bramkarz Radomiaka
    63' - Zmiana Radomiak: Filip Majchrowicz Mateusz Kochalski
    63' - Zmiana Legia: Szymon Włodarczyk Paweł Wszołek
    64' - Zmiana Radomiak: Luís Machado Mario Rondon
    65' - Rzut wolny dla Radomiaka, Leandro uderza po ziemi, Miszta wybija na rzut rożny
    65' - Bardzo niecelny strzał Goncalo z dystansu
    66' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    67' - Noiszewski faulowany na własnej połowie
    69' - Dośrodkowanie w pole karne, Miszta bronił na raty, jeszcze strzał, ale z pozycji spalonej
    70' - Żółta kartka: Raphael Rossi (Radomiak)
    71' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Igor Strzałek
    71' - Żółta kartka: Ihor Charatin (Legia)
    71' - Faulowany przez Rossiego Rosołek musiał zejść z murawy
    76' - Nawrocki blokuje strzał Angielskiego
    79' - Bardzo słabo prezentuje się dziś Kastrati
    81' - Dośrodkowanie w pole karne, Miszta łapie piłkę
    82' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    82' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
    83' - Z powietrza uderzył Wszołek, Kochalski łapie piłkę
    83' - Zmiana Legia: Ernest Muci Wiktor Kamiński
    83' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Kacper Skwierczyński
    84' - Dobre podanie do Muciego, ten z bardzo ostrego kąta umieścił piłkę w siatce
    86' - Muciemu dogrywał Strzałek
    87' - Strzał Angielskiego z ostrego kąta, Miszta wybija na rzut rożny
    88' - Zmiana Legia: Ihor Charatin Patryk Pierzak
    88' - Zmiana Legia: Filip Mladenović Jakub Kwiatkowski
    89' - Kochalski z trudem wybija piłkę na róg po strzale Pierzaka
    89' - Celny strzał Celhaki, bramkarz broni