Warszawa - Niedziela, 20 lutego 2022, godz. 13:00
Herb Wigry Suwałki Wigry Suwałki
  • 23' Lewandowski
  • 24' Gojko
2 (2)

W niedzielę o godzinie 13:00 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa zagra towarzysko z Wigrami Suwałki. Zapraszamy do śledzenie naszej tekstowej relacji LIVE!

3' - W dzisiejszym spotkaniu wystąpią dwie różne drużyny - w pierwszej połowie na boisku pojawili się zawodnicy z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a na ławce trenerskiej zasiadł Aleksandar Vuković. Po przerwie na boisko wyjdą piłkarze rezerw i CLJ, a poprowadzi ich Marek Gołębiewski.
3' - Dośrodkowanie Kastratiego z lewej strony, główka Lopesa i rzut rożny
3' - Ciepiela dośrodkowuje, obrońca wybija głową
4' - Kapitanem Legii Rafael Lopes
6' - Groźna sytuacja Wigier, nieudana próba przelobowania Tobiasza
11' - Okazuje się, że druga połowa spotkania potrwa 2x30 minut.
14' - Nic ciekawego nie dzieje się obecnie na boisku
14' - Strzał Lopesa zablokowany, ale jeszcze bramkarz złapał piłkę
17' - Dośrodkowanie Kastratiego do Rosołka na dalszy słupek, ten strzela niecelnie
18' - Dobry strzał Włodarczyka z dystansu, bramkarz zbił do boku
19' - Faulowany Włodarczyk na środku boiska
23' - GOL! Wigry Suwałki
24' - Strzelec gola: Mateusz Lewandowski (Wigry)!
24' - Po dośrodkowaniu Lewandowski pokonuje Tobiasza strzałem głową. 1-0 dla Wigier
24' - Strzelec gola: Denis Gojko (Wigry)!
26' - GOL! Wigry Suwałki
26' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
27' - Mieliśmy drobne problemy techniczne, a tymczasem padły dwie bramki. Legioniści zdobyli bramkę z rzutu karnego.
30' - Dośrodkowanie w pole karne, bramkarz uprzedził skaczącego do główki Włodarczyka
33' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
33' - Warto dodać, że przed golem w polu karnym faulowany był Rosołek
39' - Dośrodkowanie Kastratiego, Lopes przewraca się w polu karnym, ale gramy dalej. Zawodnik Wigier wybił piłkę na rzut rożny
40' - Strzał Włodarczyka bardzo niecelny
46' - Strata Kastratiego na 16. metrze
46' - Koniec pierwszej połowy

165' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Richard Strebinger
46' - Zmiana Legia: Arkadiusz Ciach Szymon Włodarczyk
46' - Zmiana Legia: Bartłomiej Ciepiela Kacper Skwierczyński
46' - Zmiana Legia: Ihor Charatin Patryk Konik
47' - Zmiana Legia: Jurgen Celhaka Filip Laskowski
47' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Igor Strzałek
47' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Ramil Mustafajew
47' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Ernest Muci
47' - Zmiana Legia: Mateusz Grudziński Patryk Pierzak
47' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Jakub Kwiatkowski
47' - W zespole Legii zmienili się wszyscy zawodnicy.
48' - Na boisku pojawili się 58. Strebinger, 20. Mustafajew, 8. Strzałek, 19. Kwiatkowski, 28. Skwierczyński, 7. Pierzak, 22. Muci, 9. Ciach, 16. Konik, 6. Laskowski
48' - Pierwsza dobra interwencja nowego bramkarza, który wybronił dośrodkowanie
51' - Dośrodkowanie Kwiatkowskiego, piłkę wybili obrońcy
55' - Rzut wolny i żółta kartka dla zawodnika Wigier
55' - Celny strzał Muciego, ale bramkarz odbił piłkę
55' - Ładne uderzenie Laskowskiego z narożnika pola karnego, piłka przeleciała tuż nad poprzeczką
58' - Strzał Ciacha nad poprzeczką.
61' - Sporo zmian w drużynie Wigier
61' - fot. Woytek / Legionisci.com
63' - Jeden z zawodników Wigier ukarany został żółtą kartką po faulu na Strzałku
66' - Świetna sytuacja dla gości. Z bliskiej odległości strzelał jeden z zawodników, bramkarz musnął piłkę, a ta przeturlała się obok słupka
68' - Żółta kartka: Patryk Pierzak (Legia)
69' - Ostry faul Pierzaka, żółta kartka i słowna reprymenda od arbitra
73' - Żółta kartka: Filip Laskowski (Legia)
73' - Bardzo ostry faul legionisty i kolejna żółta kartka
78' - Zakończyła się druga część spotkania. Trener Legii poprosił o 4 minuty przerwy.
80' - Zmiana Legia: Karol Noiszewski Kacper Gościniarek
80' - Zmiana Legia: Arkadiusz Ciach Wiktor Kamiński
81' - Zmiana Legia: Kacper Skwierczyński Jakub Czajkowski
82' - Dośrodkowanie z rzutu rożnego, bramkarz Legii faulowany
82' - Zmiana Legia: Filip Laskowski Bartosz Widejko
90' - Niecelny strzał Muciego
93' - Strzał Wigier, piłka trafiła w poprzeczkę!
98' - Muci strzelił gola, jednak sędzia odgwizdał spalonego
101' - Żółta kartka: Kacper Gościniarek (Legia)
105' - Zamieszanie w polu karnym Wigier, ale nie ma gola dla Legii
106' - Rzut rożny dla Wigier
107' - Kamiński marnuje świetną sytuację po kontrze Legii. Z 4. metra legionista uderzył w bramkarza
110' - Poprzeczka! Piękny strzał zawodnika Wigier
110' - Koniec meczu!