Łęczna - Piątek, 11 marca 2022, godz. 20:30
    • 67' Rosołek
    1 (0)

Sędzia: Szymon Marciniak
    Widzów: 6006

19:59 - Witamy z Łęcznej! Mroźno, ale na pewno piłkarze odpowiednio nas rozgrzeją! ;)
    20:02 - Niespodzianką jest brak w kadrze meczowej Artura Boruca, który odcierpiał już karę trzech meczów za czerwoną kartkę w spotkaniu z Wartą Poznań.
    20:11 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. W wyjściowym składzie Legii zabrakło Macieja Rosołka. Jego miejsce zajął Rafael Lopes. Natomiast w obronie pauzującego Maika Nawrockiego zastąpił Lindsay Rose.
    20:28 Obie drużyny już na murawie. Legia zagra na biało, Górnik na zielono-czarno.
    Rozpoczną gospodarze.

2' - I już pierwsze udane zagrania w obronie za sobą ma Lindsay Rose. Gospodarze jednak szybko odzyskali piłkę i jako pierwsi wykonają rzut rożny.
    2' - Dośrodkowanie Lokilo, ale w polu karnym faulowany był Rose i sędzia Marciniak to wyłapał.
    2' - Kapitanem Legii jest oczywiście Mateusz Wieteska.
    3' - Strata Pawła Wszołka przy linii bocznej. Kontra Górnika zakończona dośrodkowaniem Krykuna prosto pod nogi Mladenovicia.
    4' - Johansson niedokładnie podał do Josue w okolicach pola karnego łęcznian.
    5' - Faul na Mladenoviciu.
    8' - Celhaka z Josue rozgrywa w środku pola.
    8' - Ładnie Johansson minął rywala zagrywają piłkę między jego nogami.
    9' - Wszyscy piłkarze oprócz bramkarza Legii na połowie Górnika
    9' - Niestety nieudane zagranie Wieteski i od bramki rozpocznie Maciej Gostomski.
    11' - Świetnie w polu karnym o piłkę powalczył Pekhart i wybił ją niemal z rąk Gostomskiego. Następnie futbolówka trafiła na skrzydło i została dośrodkowania w pole karne, ale Wszołek z główki uderzył bardzo słabo.
    11' - W odpowiedzi w polu karnym znaleźli się górnicy i wywalczyli rzut rożny.
    12' - Wieteska dobrze wybił głową piłkę. Z kontrą ruszył Josue, ale za mocno zagrał do Slisza i zakończyło się stratą.
    13' - Nieudany strzał Mladenovicia z powietrza.
    14' - Strata Josue na środkowej linii.
    15' - Niebezpiecznie teraz zagrał Slisz, ale poradził sobie Rose.
    15' - Zablokowany strzał Mladenovicia. Rzut rożny dla Wojskowych.
    16' - Piłka zagrana na bliższy słupek... i kolejny korner dla Legii.
    18' - W pierwszym kwadransie optyczna przewaga Legii, ale sporo niedokładności w ofensywie.
    19' - "Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra!" - ryknął wypełniony po brzegi sektor kibiców gości.
    19' - Krykun fauluje Pekharta.
    20' - Przerzut Josue na lewą stronę. Strzał Mladenovicia broni Gostomski.
    20' - Strata Celhaki na własnej połowie
    22' - Rzut wolny dla Legii z ponad 30 metrów. Dośrodkowanie Josue..
    22' - Nikt nie przeciął tej piłki i od bramki Gostomski.
    23' - Faul Slisza przy linii bocznej na wysokości pola karnego Legii.
    27' - Prostopadła piłka od Josue do Mladenovicia, ale obrońca był szybszy i nabił Serba, po czym futbolówka wyszła za linię końcową.
    30' - Damian Gąska uderza zza pola karnego - niecelnie.
    32' - Dośrodkowanie Mladenovicia zablokowane i mamy rzut rożny.
    34' - Prostopadłe podanie do Śpiączki, ale ten był na spalonym.
    36' - Mladenović stracił piłkę w narożniku boiska.
    36' - Dobra interwencja Rose w polu karnym.
    37' - Strzał Josue - piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.
    37' - Nieudany stały fragment gry w wykonaniu Legii.
    38' - Żółta kartka: Mattias Johansson (Legia)
    39' - Legionista ukarany za faul na środku boiska na Krykunie.
    39' - Faul na Rafaelu Lopesie
    41' - Johansson prostopadle w pole karne... dopadł do niej Tomas Pekhart, ale uderzył w boczną siatkę, a na dodatek był na spalonym.
    42' - Żółta kartka: Jurgen Celhaka (Legia)
    42' - Taktyczny faul Celhaki podczas gdy Górnik wyprowadzał kontrę.
    43' - Dośrodkowanie w pole karne... spalony.
    47' - Koniec pierwszej połowy

Piłkarze wrócili na boisko

44' - Zmiana Legia: Jurgen Celhaka Maciej Rosołek
    50' - Legia w ataku... strzał Pekharta broni Gostomski
    52' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    52' - Strzelec gola: Bartosz Slisz (Legia)!
    53' - TAAAAAAAKKK! Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Slisz i nieatakowany strzelił z kilkunastu metrów przy słupku!
    55' - GOL ANULOWANY!
    56' - Niestety... sędziowie po VAR dostrzegli się zagrania ręką przez Slisza... mocno to naciągane
    58' - Strzał Wieteski niecelny
    60' - Żółta kartka: Damian Gąska (Górnik)
    62' - Dośrodkowanie Mladenovicia spokojnie złapał Gostomski.
    64' - Dośrodkowanie w pole karne Legii wypiąstkował Cezary Miszta.
    64' - Kontrę Legii rozpoczyna Josue. Podanie na lewą stronę do Mladenovicia - akcja spowolniła.
    65' - Próba przerzutu do Wszołka, ale intencje legionistów rozszyfrowali obrońcy.
    66' - fot. Mishka / Legionisci.com fot. Mishka / Legionisci.com
    66' - Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii... strzał z główki broni Cezary Miszta.
    67' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    68' - Josue sprytnie zagrał do Johanssona, a ten zgrał do środka do Rosołka, który z obrotu wpakował piłkę do siatki!
    69' - Śpiączka w polu karnym, ale tyłem do bramki i dobrze piłkę odebrał Slisz. Jeszcze rzut rożny dla ospodarzy.
    70' - Wieteska najlepszy w powietrzu i już rusza Legia kontrą.
    70' -
    70' - Strata Mladnovicia i nieudany atak Golińskiego.
    71' - Żółtą kartką ukarany Aleksandar Vuković.
    72' - Zmiana Górnik: Damian Gąska Przemysław Banaszak
    72' - Zmiana Górnik: Michał Goliński Łukasz Szramowski
    72' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Patryk Sokołowski
    73' - "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się!" - tylko legioniści śpiewają na obiekcie w Łęcznej.
    73' - Maciej Rosołek wywalczył rzut rożny.
    74' - Dośrodkowanie Josue prosto na głowę Pekharta, ale przestrzelił czeski napastnik.
    76' - Niecelny strzał Slisza z dalszej odległości.
    77' - Faul Rosołka w ataku.
    78' - Żółta kartka: Szymon Drewniak (Górnik)
    82' - Rzut rożny wykonuje Górnik, ale spokojnie poradzili sobie z tym legioniści.
    83' - Zmiana Górnik: Alex Serrano Michał Mak
    83' - Zmiana Górnik: Serhij Krykun Bartosz Rymaniak
    84' - Zmiana Górnik: Jason Lokilo Marcel Wędrychowski
    85' - Mladen próbował sam przedostać się w pole karne zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów i stracił piłkę.
    86' - fot. Mishka / Legionisci.com fot. Mishka / Legionisci.com
    87' - Rzut rożny dla Legii wywalczył Wszołek.
    91' - Sędzia doliczył 5 minut.
    92' - Bardzo groźnie pod bramką Legii, ale po strzale Śpiączki piłka wylądowała w rękach Miszty!
    92' - Vuković woła Jędjrzeczyka by szykował się do wejścia.
    93' - Na boisko wejdzie jednak najpierw Kastrati.
    94' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Lirim Kastrati
    95' - Czekamy na końcowy gwizdek... jeszcze 60 sekund
    95' - Faul na Rosołku.
    96' - Josue długo trzyma piłkę i jest faulowany na wysokości pola karnego.
    96' - Koniec meczu!

Na styl znów możemy narzekać, ale liczą się kolejne trzy punkty i oddalające się widmo spadku!
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na Legionisci.com na materiały pomeczowe. Kolejny mecz Legii już we wtorek przy Ł3!