Warszawa - Wtorek, 15 marca 2022, godz. 18:45
  • 90' Putiwcew
1 (0)

Sędzia: Jarosław Przybył
Widzów: 9437

18:07 - Witamy z Łazienkowskiej! Za nieco ponad pół godziny Legia zmierzy się z ostatnia drużyną w tabeli.
18:08 - W wyjściowym składzie Legii nastąpiły dwie zmiany w porównaniu z ostatnim meczem. Na pozycję stopera wrócił Maik Nawrocki zastępując Lindsaya Rose, a w miejsce Jurgena Celhaki zagra Maciej Rosołek.
Spotkanie Legii z Termalicą ogląda na żywo trener kolejnego rywala legionistów, Rakowa, Marek Papszun.
Piłkarze obydwu zespołów wychodzą na boisko. Legia zagra dziś na biało, rywale w pomarańczowych strojach

1' - Rozpoczęli goście
3' - Zagranie Wszołka w pole karne, jednak Pekhart nie zdołał opanować piłki. Będzie jeszcze rzut rożny
3' - Przy piłce oczywiście Josue
3' - Wycofanie do obrony
4' - Jeszcze faulował Mladenović i w ataku goście
8' - W ataku goście, ale legioniści nieźle się bronią
10' - Josue faulowany w środku boiska
11' - Wieteska zagrał za linię obrony do Johanssona, ale ten nie przejął piłki
13' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
14' - Bardzo złe dośrodkowanie Lopesa, zdecydowanie za mocne
15' - Znakomita sytuacja Legii!!! Doskonałe podanie Johanssona na 6. metr, strzał Lopesa, bramkarz wybija piłkę
16' - Po raz drugi Lopes uderza z bliskiej odległości i znów bramkarz broni.
17' - Wieteska fauluje Poznara z lewej strony boiska
18' - Legioniści poradzili sobie z wybiciem piłki, ale ucierpiał Nawrocki, który źle spadł na murawę i mocno wykręcił stopę
19' - Spotkanie ogląda również Miroslav Radović
21' - Żółta kartka: Maciej Rosołek (Legia)
23' - fot. LEGIONISCI.COM fot. LEGIONISCI.COM
24' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Lindsay Rose
24' - Nawrocki ze skręconym stawem skokowym opuścił boisko
26' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
26' - Strzelec gola: Josue (Legia)!
27' - Duży błąd obrony Bruk-Betu, piłka trafiła do Josue, który strzałem zza pola karnego lewą nogą umieścił piłkę w siatce
28' - Warto dodać, że to dopiero pierwsza bramka Josue w Ekstraklasie
29' - Teraz na strzał zdecydował się Slisz, ale nie udało się zdobyć bramki
31' - W polu karnym leży Wieteska, który zderzył się z jednym z zawodników
34' - Faulowany Pekhart, ale daleko od bramki
34' - Slisz pobiegł w kierunku bramki, ale stracił piłkę
35' - Dobra sytuacja Termaliki, na szczęście Poznar przestrzelił
37' - Sporo dziś fauli, teraz z bólu zwija się Pekhart
38' - Faulowany Josue w pobliżu własnego pola karnegoi
38' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
38' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
39' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
39' - Doskonałe zagranie Wszołka, który mógł sam uderzać na bramkę, ale podał do Pekharta, a ten z bardzo bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki
42' - Faulowany Josue
43' - Wrzutka w pole karne, z problemami, ale goście jednak sobie poradzili
44' - Niecelny strzał Rosołka
44' - Żółta kartka: Artem Putiwcew (Bruk-Bet)
45' - Ostry faul Putiwcewa na Johanssonie i sędzia sięgnął po kartonik
45' - Niezła wrzutka Josue i będzie rzut rożny
45' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
46' - Strzelec gola: Mateusz Wieteska (Legia)!
47' - Świetne zagranie Josue wprost na głowę Wieteski, a ten uderza obok interweniującego bramkarza
47' - Sędzia doliczył 2 minuty
48' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z Bruk-Betem 3-0. Zapraszamy na drugą połowę

45' - Zmiana Bruk-Bet: Tomas Poznar Samuel Stefanik
46' - Zmiana Bruk-Bet: Dawid Kocyła Kacper Śpiewak
47' - Bez zamian w zespole Legii
48' - Faul Wieteski w ataku
48' - Wszołek wybija piłkę na rzut rożny
49' - Niecelny strzał gości, piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką
52' - Dobry przerzut Josue do Wszołka, dośrodkowanie, jeszcze strzał Lopesa, jednak obok bramki
56' - Rzut wolny dla Legii, wrzutka Josue, ale wycofanie piłki
58' - Legioniści długo i spokojnie rozgrywają piłkę
59' - Bardzo dobre zagranie Josue, przy piłce Mladenović i będzie rzut rożny
60' - Sędzia przerywa grę, bo w polu karnym leży jeden z zawodników zespołu gości
61' - Do gry szykuje się Celhaka
63' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Ernest Muci
63' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Jurgen Celhaka
65' - Rzut rożny dla gości, ale złe wykonanie
65' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
69' - Rzut rożny dla gości
70' - Chwila przerwy, sędzia upomina Rose i Biedrzyckiego
70' - Dośrodkowanie, piłka wychodzi na róg z drugiej strony po uderzeniu w głowę Wieteski
70' - I jeszcze jeden korner
71' - Rozpędza się Mladenović, zagrywa w pole karne, ale żaden z kolegów nie zdążył tam dobiec
72' - Zmiana Bruk-Bet: Piotr Wlazło Sebastian Bonecki
72' - Zmiana Bruk-Bet: Artem Polarus Muris Mesanović
73' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
73' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
74' - Piękna bramka Tomasa Pekharta. Napastnik sam wypracował sobie sytuację, minął rywali i strzałem lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Dawno nie widzieliśmy takiego wyniku przy Łazienkowskiej
75' - Zmiana Legia: Josue Patryk Sokołowski
75' - po bardzo długiej przerwie ponownie na boisku Artur Jędrzejczyk
76' - Zmiana Legia: Mattias Johansson Artur Jędrzejczyk
78' - Rzut wolny dla Legii, ale w z kontrą wychodzą rywale
78' - Celhaka najpierw stracił piłkę, ale za chwilę opóźnił akcję przeciwników
80' - I znów przerwa, na murawie leży Domgjoni
84' - Zmiana Bruk-Bet: Adam Radwański Veton Tusha
88' - Faulowany Mladenović przed polem karnym
88' - Przy piłce Slisz i Muci
88' - Strzał Mladenovicia nad bramką
89' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
89' - Żółta kartka: Bartosz Slisz (Legia)
90' - Slisz walczył o pozycję z przeciwnikiem, niekoniecznie faulował, ale będzie rzut wolny
90' - GOL! Bruk-Bet Termalica Nieciecza
90' - Strzelec gola: Artem Putiwcew (Bruk-Bet)!
91' - Bardzo mocne, świetne uderzenie Putiwcewa, piłka przeszła między nogami Sokołowskiego i wylądowała w bramce
92' - Szkoda tego straconego gola, bo wynik tego spotkania był naprawdę świetny
92' - Sędzia doliczył 3 minuty
94' - Jeszcze niecelny strzał Legii
94' - Koniec meczu!

Legia wygrała z Bruk-Betem 4-1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w sobotę na relację z meczu z Rakowem.