Szczecin - Niedziela, 24 kwietnia 2022, godz. 17:30
  • 26' Zahović
  • 62' Zahović
  • 68' Grosicki
3 (1)
  • 37' Dąbrowski (sam.)
1 (1)

Sędzia: Szymon Marciniak
Widzów: 8914

Około 90 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania Pogoni z Legią. Legioniści zagrają dziś w mocno eksperymentalnym składzie.
Piłkarze wychodzą już na boisko

1' - Rozpoczęła Legia
3' - Akcja Pogoni lewą stroną, jednak zbyt mocne dośrodkowanie
7' - Rzut rożny dla Legii, ale nic ciekawego z tej akcji nie wyszło
8' - Na murawie leży Wieteska, ale chyba nic złego się nie stało
9' - Legioniści rozgrywają piłkę, zagranie do Rosołka i strata
10' - Ribeiro wybija piłkę na aut na wysokości pola karnego
11' - Legioniści próbowali wyprowadzić akcję, ale po złym podaniu piłka wyszła na aut
13' - Akcja Pogoni środkiem boiska, zablokowany strzał
13' - Żółta kartka: Konstandinos Triandafilopulos (Pogoń)
13' - Ostry atak na nogi Rosołka i mamy żółtą kartkę
17' - Zbyt mocne zagranie Josue do Rosołka i od bramki Pogoń
18' - W jednym ze starć ucierpiał Verbić, ale chyba wszystko jest w porządku
18' - Rzut rożny dla Legii
18' - Stipica piąstkuje, jeszcze Slisz zagrywał w piątkę, ale bramkarz Pogoni złapał piłkę
21' - Niecelny strzał Grosickiego
22' - Strzał Verbicia broni Stipica
23' - Dośrodkowanie z prawej strony, dobrze w obronie Dąbrowski
25' - W akcji Pogoń, zablokowany strzał Grosickiego przez Rose
25' - Jeszcze Pogoń przy piłce i będzie rzut wolny po zagraniu ręką przez Slisza
26' - Płaskie uderzenie, był jeszcze rykoszet, będzie więc rzut rożny dla Pogoni
26' - GOL! Pogoń Szczecin
27' - Strzelec gola: Luka Zahović (Pogoń)!
27' - Niepewna interwencja bramkarza, jeszcze zamieszanie, dobitka z najbliższej odległości
29' - Stracony gol nie wróży legionistom wygranej...
29' - Rzut rożny dla Legii
29' - Dobre dośrodkowanie, ale niecelny strzał głową Wszołka
31' - Faul przed polem karnym, będzie rzut wolny dla Legii
33' - Strzał Josue prosto w mur, ale jeszcze Legia przy piłce
34' - Zagranie Verbicia do Sokołowskiego, ten nie opanował piłki, jeszcze niecelne uderzenie Josue
36' - Pędzi Grosicki, zablokowane uderzenie, jednak jeszcze Pogoń w ataku
37' - Legia przejęła piłkę, ale raczej się nie spieszy
37' - Zagranie do Rosołka, który był na spalonym
38' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
38' - Dalekie zagranie do Wszołka, ten do Rose i będzie rzut rożny
38' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
38' - Strzelec gola: Damian Dąbrowski (Pogoń) trafia do swojej bramki!
39' - Dośrodkowanie, Stipica pomylił się, źle obliczył lot piłki, piłka trafiła jeszcze w Damiana Dąbrowskiego i mamy bramkę samobójczą!
40' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
42' - Josue chciał zaskoczyć bramkarza, ale nie udało się i wznawiają gospodarze
43' - Rzut rożny dla Pogoni
44' - Dobra interwencja Wieteski po tym kornerze, Legia rozpoczyna akcję ofensywną
44' - Zagranie za linię obrony, dośrodkowanie Rosołka, jednak Slisz go nie wykorzystał
45' - Strzał Sokołowskiego z dystansu, piłkę łapie Stipica
46' - Koniec pierwszej połowy

Po ciekawej pierwszej połowie Legia remisuje z Pogonią 1-1.

46' - Zmiana Pogoń: Mariusz Fornalczyk Mateusz Łęgowski
47' - Bez zmian w zespole Legii
48' - Było blisko bramki dla Legii!
48' - Dobra wrzutka Rose, ale Rosołek się pomylił
49' - Zahović przewraca się po starciu z Wieteską, sędzia nie reaguje
50' - Nieudane uderzenie Wszołka, jeszcze Legia
51' - Akcja Pogoni, ale dobra interwencja. Leży Wszołek, sędzia przerywa grę
52' - Wszołek wpadł w nogi Abu Hanny i ucierpiał, ale wszystko jest ok
52' - Wszołek odbiera piłkę Zechowi, ten faulował
53' - Chyba będzie jednak czerwona kartka, sędzia Szymon Marciniak podbiegł do monitora
54' - Czerwona kartka: Benedikt Zech (Pogoń)
54' - Tak jest, po analizie VAR czerwona kartka dla piłkarza Pogoni
55' - Okres niewielkiej przewagi Legii
56' - Nerwowo nam się robi na boisku, Wszołek szarpie się z rywalem
57' - Josue próbował wypuścić Wszołka, ale podanie było zbyt mocne
57' - Biegnie Verbić, zagranie do Rosołka, ten jednak nie potrafił przyjąć piłki
59' - Zahović faulowany przez Sokołowskiego
59' - Zmiana Pogoń: Luis Mata Michał Kucharczyk
59' - Dobre uderzenie Dąbrowskiego, broni Strebinger
61' - Ach, co to była za okazja! Rosołek otrzymał piłkę, był sam przed bramką i spudłował. Powinien był oddać celny strzał. Wcześniej był jednak spalony
62' - 2 zagrania przed bramkę Pogoni, ale nie było nikogo, żeby dołożyć nogę
63' - Trzeba przyznać, że Maciej Rosołek zawodzi w tym spotkaniu, podobnie zresztą jak poprzednio
63' - GOL! Pogoń Szczecin
63' - Strzelec gola: Luka Zahović (Pogoń)!
64' - Piłkarze Legii mają spore problemy z utrzymaniem się na nogach, bardzo złe wybicie Abu Hanny, Zahović przejął piłkę i posłał ją do bramki
65' - Co ciekawe, Zahović także pośliznął się przy oddawaniu strzału, ale kompletnie zmylił bramkarza Legii
67' - Chociaż to legioniści mieli optyczną przewagę w ostatnich minutach, to Pogoń zdobyła bramkę
68' - Zmiana Pogoń: Jean Carlos Silva Kamil Drygas
68' - Zmiana Pogoń: Vahan Bichakhchyan Rafał Kurzawa
69' - GOL! Pogoń Szczecin
69' - Strzelec gola: Kamil Grosicki (Pogoń)!
69' - Piękne uderzenie Kamila Grosickiego daje Pogoni trzecią bramkę w tym meczu.
71' - Zmiana Legia: Joel Abu Hanna Bartosz Kapustka
71' - Zmiana Legia: Benjamin Verbić Tomas Pekhart
73' - Zmiana Legia: Patryk Sokołowski Rafael Lopes
74' - Zmiana Pogoń: Kamil Grosicki Mariusz Malec
75' - Żółta kartka: Mateusz Wieteska (Legia)
76' - Mateusz Wieteska zobaczył ósmą żółtą kartkę, co oznacza, że nie zagra w meczu ze Stalą Mielec.
77' - Josue traci piłkę i z szybką akcją wychodzi Pogoń
78' - Świetne zagranie do Kucharczyka na prawą stronę, ale nieudane dośrodkowanie
79' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
80' - Dalekie zagranie Josue do Kapustki, Rosołek źle przyjął piłkę. Będzie jeszcze rzut rożny
81' - Legioniści sygnalizowali zagranie ręką, czekamy na analizę VAR. Ale nic nie było
81' - Dużo chaosu w polu karnym Pogoni, Legia musiała wycofać piłkę
82' - Kompletnie nieudane uderzenie Kapustki z woleja
83' - Lekka awantura na boisku, ale już wszystko się uspokoiło
83' - Dobry strzał Legii, jeszcze wybicie piłki sprzed bramki, ale i tak był faul Josue
84' - Dośrodkowanie Łęgowskiego, Kurzawa nie zamknął akcji
84' - Wszołek faulował Drygasa, ale dosyć daleko od bramki
85' - Kolejny rzut wolny dla Pogoni z lewej strony boiska
86' - Nieudane jednak zagranie Dąbrowskiego, ale naciskani legioniści mają problem z wyprowadzeniem piłki
87' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
87' - Sędzia sygnalizuje zagranie ręką przez Lopesa w ataku
88' - Rzut rożny dla Pogoni
88' - Wszystko wskazuje na to, że będzie jak zwykle - kiedy Legia jako pierwsza traci bramkę, nie potrafi odwrócić losów meczu
89' - Wszołek walczy z Kurzawą, jeszcze pomagał mu Kapustka, na pograniczu faulu
89' - Za mocne dośrodkowanie Josue i od bramki Pogoń
91' - Faul Ribeiro na Stipicy
91' - Odliczamy już minuty do zakończenia tego spotkania
91' - Sędzia doliczył 3 minuty
92' - Zablokowany strzał Kapustki, będzie rzut rożny
93' - I korner z drugiej strony
94' - Wszołek próbował strzału albo wrzutki, ale Stipica łapie piłkę
94' - Strzał Rosołka, broni Stipica