Sędzia: Szymon Marciniak
Widzów: 15383

19:52 - Witamy z Białegostoku!
19:56 - W Białymstoku zmiany zmiany... w sektorze gości meldują się legioniści!
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!" - ryknął sektor gości na zakończenie rozgrzewki "Wojskowych".
Piłkarze wychodzą na boisko. Legia na biało, Jagiellonia na żółto-czerwono.
Rozpoczną gospodarze.

2' - Wieteska dobrze odczytał intencje rywala, który chciał zagrać prostopadłą piłkę w pole karne Legii
5' - Dobra piłka od Slisza na lewe skrzydło do Macieja Rosołka. Ten zwodem minął rywala i uderzył z prawej nogi po ziemi, ale ten strzał nie sprawił kłopotów Alomeroviciowi.
7' - Zmiana Jagiellonia: Marc Gual Jesus Imaz
10' - Paweł Wszołek odebrał piłkę na prawym skrzydle i wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego Jagi
18' - W pierwszych minutach optyczna przewaga Legii, która zdecydowanie częściej przebywa w strefie ataku.
18' - W odpowiedzi szybka kontra gospodarzy, ale nieskuteczna.
20' - Rzut wolny dla Jagiellonii przy bocznej linii pola karnego po faulu Hołowni.
20' - Strzał z ostrego kąta Wdowika trafił prosto w głowę Bartosza Slisza, stojącego w murze z Josue.
22' - Niezłe zagranie Wieteski w pole karne do Rosołka, który zgrał do środka, ale piłkę przejęli rywale
25' - Po rykoszecie wyszła próba przelobowania Cezarego Miszty... skończyło się na rzucie rożnym dla gospodarzy. Legioniści następnie poradzili sobie z ze stałym fragmentem gry
27' - Najlepsza okazja dla Legii w tym meczu. Maciej Rosołek pięknie powalczył w ataku i odebrał piłkę rywalowi. Dopadł do niej Paweł Wszołek i prawą nogą uderzył po dłuższym rogu, ale bramkarz odbił, a następnie w dobitce Pekhartowi przeszkodził obrońca i skończyło się na rzucie rożnym.
27' - Kolejny korner dla Legii i znów bez efektu. W odpowiedzi kontra Jagi świetnie zatrzymana przez Hołownię.
33' - Zmiana Jagiellonia: Diego Carioca Tomas Prikryl
34' - Kompletnie nieudany strzał Josue zza pola karnego
38' - Rzut rożny dla Jagiellonii po wybiciu piłki przez Charatina
42' - Znakomita okazja dla Jagiellonii, ale Jesus Imaz spudłował z kilku metrów
45' - Rzut wolny dla Jagiellonii. Będzie dośrodkowanie w pole karne Legii... wybili legioniści.
45' - Żółta kartka: Mateusz Hołownia (Legia)
46' - Sędzia dolicza 3 minuty.
47' - Żółta kartka: Bogdan Tiru (Jagiellonia)
53' - Koniec pierwszej połowy

46' - Zmiana Jagiellonia: Miłosz Matysik Martin Pospisil
47' - Pierwsza akcja Jagiellonii zakonczona wybiciem piłki przez Hołownię na rzut rożny. Groźnie i znowu korner dla Jagi.
48' - Znakomicie Miszta ratuje Legię prze utratą gola. Trzeci korner dla Jagiellonii.
48' - GOL! Jagiellonia Białystok
48' - Strzelec gola: Israel Puerto (Jagiellonia)!
48' - I niestety tym razem skuteczny. Israel Puerto dobił piłkę po strzale z główki jednego z kolegów...
53' - Jagiellonia znów blisko zdobycia bramki, ale Jesus Imaz zdecydowanie przedobrzył, bo nieudanie próbował lobować Misztę. Ewentualny gol i tak nie zostałby uznany
53' - Zmiana Legia: Mateusz Hołownia Rafael Lopes
54' - Strzał Rosołka zablokowany
56' - Żółta kartka: Jurgen Celhaka (Legia)
56' - Faul Albańczyka ok 30 metrów przed bramką Legii na jej wprost.
57' - Bezpośrednie uderzenie Wdowika na bramkę Miszty - metr nad poprzeczką.
58' - Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii... wyjaśnione przez obrońców.
59' - Aj! Legia w ataku kilka prób strzałów zablokowanych przez rywali.
63' - Dośrodkowanie Rose w pole karne łapie Alomerović
66' - Strzał z ostrego kąta Prikryla odbity na rzut rożny
67' - Zmiana Legia: Jurgen Celhaka Ernest Muci
67' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Benjamin Verbić
67' - Pekhart w polu karnym... uderza - prosto w Pazdana!
69' - Niespodziewana okazja dla Muciego, któremu piłka spadła pod nogi na 5 metrze... ale nie wykorzystał tego...
70' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
71' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
71' - Tym razem Tomas się nie pomilił i mamy remis!
74' - Kontra Jagi. Prikryl do Imaza a ten został sfaulowany w polu karnym...
74' - Żółta kartka: Josue (Legia)
75' - Żółta kartka: Jesus Imaz (Jagiellonia)
75' - Piłkę ustawił Imaz...
75' - GOL! Jagiellonia Białystok
75' - Strzelec gola: Jesus Imaz (Jagiellonia) z karnego!
77' - Zmiana Jagiellonia: Karol Struski Fedor Cernych
78' - Zmiana Jagiellonia: Jesus Imaz Andrzej Trubeha
82' - Żółta kartka: Ihor Charatin (Legia)
82' - Rose zapobiegł utracie trzeciej bramki świetnym wślizgiem
84' - Faul Charatina tuż przed linią pola karnego. Pospisil uderzył tuż pod poprzeczkę, ale świetnie wybił Miszta
85' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
85' - Podanie z lewej strony Rosea i chyba Verbić pakuje piłkę do siatki
85' - Strzelec gola: Michał Pazdan (samobójcza)!
86' - Możliwe, że było to samobójcze trafienie Pazdana
91' - Sędzia dolicza 4 minuty. Rożny dla Legii
91' - Strzał Lopesa trafił w obrońcę
94' - Slisz strzela zza pola karnego... tuż obok slupka!