St. Ulrich am Pillersee - Piątek, 24 czerwca 2022, godz. 17:00
Sparing - mecz towarzyski
    0 (0)
    Herb Sepsi Sfântu Gheorghe Sepsi Sfântu Gheorghe
    • 28' Stefanescu (k)
    1 (1)

Sędzia: Serdar Celik
    Widzów: 50

16:45 Witamy z St. Urlich, gdzie za kwadrans rozpocznie się mecz Legii z Rumunami.
    16:46 kilkanaście minut temu murawę podlał solidny deszcz, teraz wyszło słońce i zrobilo się duszno.
    16:47 - Legioniści zagrają w bialych strojqch, rywale na zielono. Wlaśnie kończą się rozgrzewki

1' - Rozpoczęli Rumuni
    3' - Na razie spokojne rozgrywanie piłki
    5' - Rzut wolny dla Legii, ok. 25 m od bramki
    6' - Bezpośredni strzał Josue minimalnie nad poprzeczką
    8' - Niezła piłka Josue do Jasura, zagranie przed bramkę, ale nikt nie zamknął tej akcji
    9' - Rzut rożny dla Rumunów, legioniści wybili piłkę
    12' - Lekki strzał z dalszej odległości, Miszta łapie piłkę
    13' - Akcja Legii lewą stroną, zagranie do środka, ale nic ciekawego z tego nie wyszło
    15' - Faulowany Ribeiro, ale daleko od bramki
    18' - Faul na Josue ok. 25 m od bramki
    20' - Legia osiągnęła optyczną przewagę, jednak gra toczy się głównie w środku boiska
    24' - Jedna z nielicznych akcji Rumunów, dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, piłkę wybijają obrońcy
    27' - Dalekie podanie Josue na prawą stronę, ale piłka opuściła boisko
    28' - Rzut karny dla Sepsi
    28' - Faulował Nawrocki
    29' - GOL! Sepsi Sfântu Gheorghe
    29' - Strzelec gola: Marius Stefanescu (Sepsi) z karnego!
    29' - Marius Stefanescu zmylił Misztę i pewnie umieścił piłkę w bramce
    35' - Chwila przerwy w grze, na boisku leży jeden z zawodników Sepsi i wymaga pomocy medycznej
    38' - Przerzut Josue i nieudane dośrodkowanie Picha
    39' - Do gry szykuje się cała nowa 11 Legii
    42' - Pał gol dla Legii, ale spalony
    42' - po dobrej piłce Nawrockiego Rosołek z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki
    43' - fot. Woytek / Legionisci.com
    44' - Żółta kartka: Artur Jędrzejczyk (Legia)
    45' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    45' - Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką za protesty po tym jak sędzia przerwał grę, kiedy jeden z piłkarzy rywali upadł na boisko
    46' - Koniec pierwszej połowy

38' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Kacper Tobiasz
    39' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Nikodem Niski
    39' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Joel Abu Hanna
    39' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Jakub Kisiel
    39' - Zmiana Legia: Yuri Ribeiro Mateusz Grudziński
    39' - Zmiana Legia: Ihor Charatin Bartosz Slisz
    40' - Zmiana Legia: Patryk Sokołowski Ernest Muci
    40' - Zmiana Legia: Robert Pich Lirim Kastrati
    40' - Zmiana Legia: Josue Jurgen Celhaka
    41' - Zmiana Legia: Jasur Yaxshiboyev Blaz Kramer
    41' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Rafael Lopes
    49' - Goście lekko zdominowali Legię w początkowych minutach drugiej połowy
    57' - Ciężko cokolwiek napisać o tym, co dzieje się na boisku, ponieważ jest to przede wszystkim kopanina w środku pola
    57' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    62' - Po rzucie wolnym Abu Hanna nie przejął piłki w polu karnym i od bramki rywale
    62' - Bojić fauluje Slisza w środku boiska
    66' - Rzut rożny dla Legii, przy piłce Muci
    69' - Żółta kartka: Mateusz Grudziński (Legia)
    71' - Faulowany Lopes
    72' - Muci uderzył tak wysoko nad bramką, że piłka poleciała chyba na dach sąsiedniego budynku
    76' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Kacper Skibicki
    79' - Kramer uderzał głową, ale wcześniej faulował zawodnika drużyny przeciwnej
    84' - Bardzo dobry mocny strzał, Tobiasz zdołał jednak obronić
    85' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Igor Strzałek
    88' - 2 niecelne strzały rywali
    90' - Kramer pędzi w pole karne
    91' - Legionista oddał strzał, ale niecelny
    91' - Kisiel przewraca się w polu karnym, ale faulu nie ma
    91' - Żółta kartka: Nikodem Niski (Legia)
    92' - Koniec meczu!
    77' - fot. Woytek / Legionisci.com

Po bezbarwnym meczu Legia przegrała z Rumunami 0-1.