Salzburg - Środa, 29 czerwca 2022, godz. 15:00
  • 19' Muci
2 (2)

KURSY NA MECZ LEGIA - RED BULL:
LEGIA - 5,80 | remis 4,90 | RB - 1,40
28.06 - 17:33 - Sparing został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. W Austrii dziś przechodzą ulewne deszcze i burze. Boisko nie miało odpowiedniego drenażu i nie nadaje się do gry. Sztaby obu drużyn ustaliły, że nie ma sensu ryzykować zdrowia zawodników.
29.06. 10:00 - Drugie podejście do sparingu z Red Bull Salzburg. O godzinie 15 w ośrodku akademii RB Legia ma zagrać z mistrzem Austrii. Prognoza pogody nie jest wcale lepsza niż wczoraj, ale na pewno boiska będą miały drenaż. Wydaje się, że tylko ekstremalne warunki pogodowe mogą spowodować, że spotkanie się nie odbędzie.
Piłkarze przygotowują się do wyjścia na boisko
Legia zagra w białych strojach, gospodarze na granatowo
Trwa przywitanie drużyn
Zaczną gospodarze

2' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
2' - Strzelec gola: Josue (Legia)!
3' - Josue przyjął piłkę i lekkim strzałem z prawej strony z ok. 16 m pokonał bramkarza
9' - Mecz rozgrywany jest przy padającym deszczu i nie zapowiada się, żeby miało przestać, ale tym razem można grać
9' - Atak gospodarzy, broni Tobiasz
10' - Ostro faulowany Ribeiro przy linii bocznej, ale wstał i gramy dalej
11' - Kastrati popędził prawą stroną, ale nie zdołał dośrodkować i od bramki gospodarze
16' - Dobra akcja Legii, dalekie podanie Josue, Pich przejął, zagrał na środek do Muciego, a ten oddał minimalnie niecelny strzał
18' - Dośrodkowanie Ribeiro do Muciego, ten strzela głową, ale bramkarz złapał piłkę
19' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
19' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
20' - po dośrodkowaniu Kramera z prawej strony głową piłkę przy słupku w bramce umieścił Muci
22' - Simic wyszedł sam na sam z Tobiaszem, ale uderzył obok bramki
24' - Akcja Legii, rzut rożny po dośrodkowaniu Kastratiego
25' - Krótkie rozegranie Josue z Mucim i zbyt głębokie dośrodkowanie. Od bramki Mantl
29' - Rzut rożny dla gospodarzy
29' - Legioniści daleko wybijają piłkę, nadal w ataku Red Bull
30' - Próba dośrodkowania z prawej strony, Ribeiro wybija piłkę i kolejny rzut rożny, tym razem z prawej strony
34' - Spokojne tempo rozgrywania akcji. Przez dłuższą chwilę w ataku Austriacy
36' - Bardzo dobra akcja Legii. Daleki przerzut Picha, z prawej strony na strzał zdecydował się Kastrati, ale posłał piłkę obok bramki
36' - Kolejna akcja Legii i rzut rożny
40' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
40' - Gol dla Legii, jednak spalony
41' - Po dośrodkowaniu Josue z rzutu wolnego z prawej strony Kramer z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce, jednak był spalony
44' - Po przerwie na pewno na boisko wejdzie Patryk Sokołowski, który zmieni Muciego
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia wygrywa z Red Bullem Salzburg 2-0.

45' - Zmiana Legia: Ernest Muci Patryk Sokołowski
46' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Cezary Miszta
51' - Na razie spokojnie. Austriacy mieli sytuację podbramkową, ale dobrze spisali się obrońcy Legii
53' - Dośrodkowanie w pole karne, Austriacy wybijają piłkę
60' - GOL! Red Bull Salzburg
60' - Strzelec gola: Benjamin Sesko (Salzburg)!
61' - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sesko wyskoczył najwyżej i głową zdobył bramkę
65' - GOL! Red Bull Salzburg
66' - W 62. minucie drugą bramkę zdobył Sesko, który z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce
67' - GOL! Red Bull Salzburg
67' - Strzelec gola: Junior (Salzburg) z karnego!
70' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Igor Strzałek
71' - Zmiana Legia: Robert Pich Jasur Yaxshiboyev
71' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Rafael Lopes
71' - Zmiana Legia: Ihor Charatin Bartosz Slisz
71' - Zmiana Legia: Josue Jurgen Celhaka
72' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Mattias Johansson
72' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Joel Abu Hanna
78' - Rzut rożny dla gospodarzy
78' - Faulowany w polu karnym był Jędrzejczyk i wznowią legioniści
78' - Zmiana Legia: Nikodem Niski Yuri Ribeiro
83' - Miszta musiał wślizgiem interweniować poza polem karnym
84' - Niewiele dzieje się na boisku
84' - Zagranie Jasura do Lopesa, ten zbyt lekko do Strzałka
86' - Legia stara się rozgrywać piłkę od tyłu po ziemi, jak za czasów trenera Michniewicza. Slisz stracił jednak piłkę na wysokości pola karnego
91' - Nudna końcówka spotkania