Widzów: 30

Witamy z LTC, gdzie już niebawem rozpocznie się sparingowe spotkanie z Motorem Lublin. Znamy już składy, w jakich wystąpią obydwa zespoły.
W ciężkich warunkach rozgrywane będzie to spotkanie, mocno świeci słońce, a na termometrze 36 stopni.
Kapitanem w dzisiejszym meczu jest Bartosz Slisz

1' - Rozpoczął Motor
4' - Na razie spokojne rozgrywanie piłki, bez akcji podbramkowych
5' - Dośrodkowanie Legii w pole karne, ale nikt nie zdążył zamknąć akcji
6' - Boisko zostało tak bardzo zmoczone, że na środku piłka niemal stoi
6' - Faulowany Rosołek, przy piłce Muci
7' - Po rykoszecie od muru piłka przeszła obok bramki i będzie rzut rożny
9' - Przed rozpoczęciem rozgrywek Legia rozegra jeszcze jedno sparingowe spotkanie. Na razie nie jest znany rywal
11' - Spotkanie oglądają zawodnicy Legii, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej, np. Charatin, Josue
12' - Kastrati popędził prawą stroną, ale za daleko wypuścił sobie piłkę
12' - Hładun źle wprowadził piłkę do gry - wykopnął ją na aut
12' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
12' - Strzelec gola: Lirim Kastrati (Legia)!
13' - Mladenović dośrodkował z lewej strony, a Kastrati z kilku metrów kopnął piłkę do bramki
15' - Rzut wolny dla Motoru, ale daleko od bramki
16' - Zbyt mocna wrzutka z rzutu wolnego i piłka opuściła boisko
17' - Przerwa na uzupełnienie płynów
19' - GOL! Motor Lublin
21' - Indywidualna akcja zawodnika Motoru i strzałem z dystansu po ziemi doprowadzają do wyrównania
22' - Rzut wolny dla Legii
22' - strzał w mur, uderzał Pich
23' - Strzelec gola: Damian Sędzikowski (Motor)!
27' - Dośrodkowanie Mladenovicia, bramkarz łapie piłkę
27' - Zagranie Johanssona, Muci oddał strzał, jednak bramkarz obronił i będzie tylko rzut rożny
28' - Niecelny strzał Kastratiego, jeszcze Nawrocki dołożył nogę i zmienił tor lotu piłki, ale bramkarz obronił
30' - Rzut rożny dla Legii z lewej strony
31' - Znów chwila przerwy na uzupełnienie płynów
34' - Akcja prawą stroną, zgranie do środka, zbyt mocna prostopadła piłka Slisza i od bramki Motor
38' - Rzut rożny dla Legii, niecelny strzał Nawrockiego
38' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
38' - fot. Woytek / Legionisci.com
39' - Akcja lewą stroną, zagranie do środka i strata
39' - złe rozegranie Motoru, Sokołowski przejął piłkę, uderzył z dystansu, ale piłkę złapał bramkarz
41' - W zespole Legii szykują się liczne zmiany po przerwie
42' - Przejęcie piłki, uderzenie Rosołka zza pola karnego i piłka trafia w poprzeczkę!
44' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
44' - Strzelec gola: Maik Nawrocki (Legia)!
45' - Dobre podanie Kastratiego z prawej strony i z z bliskiej odległości Nawrocki nogą umieszcza piłkę w siatce
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z Motorem 2-1.

45' - Zmiana Legia: Robert Pich Jasur Yaxshiboyev
46' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Blaz Kramer
46' - Zmiana Legia: Mattias Johansson Nikodem Niski
49' - Spokojny początek drugiej połowy
51' - Dzisiejsze spotkanie sędziuje ekstraklasowy arbiter Paweł Raczkowski
53' - Muci przewraca się w polu karnym, sędzia nakazuje grać dalej
54' - Kramer wywalczył rzut rożny
56' - Bardzo niecelny strzał Motoru
57' - GOL! Motor Lublin
57' - Strzelec gola: Filip Wójcik (Motor)!
58' - Piękna bramka lewą nogą z ostrego kąta. Jeszcze ustalamy strzelca
59' - Faul Maika Nawrockiego i rzut karny
59' - To jednak był Abu Hanna
59' - Czerwona kartka: Joel Abu Hanna (Legia)
60' - GOL! Motor Lublin
60' - Strzelec gola: Rafał Król (Motor) z karnego!
60' - Król zmylił bramkarza i pewnie posłał piłkę do bramki
61' - Chwila przerwy, będą też zmiany
62' - Zmiana Legia: Filip Mladenović Yuri Ribeiro
62' - Zmiana Legia: Joel Abu Hanna Mateusz Grudziński
62' - Zmiana Legia: Ernest Muci Jurgen Celhaka
62' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Kacper Skibicki
63' - Jako że to sparing, trener Legii uzupełnił skład do 11 mimo czerwonej kartki
66' - Słupek ratuje Legię! zawodnik testowany rozklepał obronę do spółki z Rybickim
68' - Ostry faul na Kramerze przed polem karnym
70' - Jasur uderza z wolnego prosto w mur
72' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Jakub Kisiel
73' - Zmiana Legia: Patryk Sokołowski Igor Strzałek
74' - Strzał Grudzińskiego z dystansu, piłka mija jednak bramkę
82' - Zagranie w pole karne, jednak nikt nie wykończył akcji
84' - To powinien być remis! Kramer dostał piłkę na 6-7 metr, jednak uderzył nad poprzeczką
84' - Sędzia mobilizuje piłkarzy do wysiłku "dawajcie, już końcówka dacie radę!"
85' - Skibicki mocno uderzony piłką w twarz
88' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, Grudziński wybija piłkę
89' - Ostry faul na Sliszu
90' - żółta kartka dla jednego z graczy Motoru
90' - Dośrodkowanie, obrońcy wybili