Mielec - Piątek, 26 sierpnia 2022, godz. 20:30
    • 74' Carlitos
    1 (0)

Sędzia: Damian Sylwestrzak
    Widzów: 6543

19:45 - Witamy z Mielca! Za 45 minut początek spotkania Stali z Legią. Bramkarze obu drużyn właśnie rozpoczęli rozgrzewkę.
    19:45 - Pogoda idealna by obejrzeć mecz z trybun. Z sektora gości Legię ma wspierać 300 fanów.
    19:52 - Piłkarze Legii wybiegli na murawę, dziś zagrają w zielonych strojach.
    20:22 - Służby porządkowe nie chcą wpuścić flag kibiców Legii, więc ci póki co nie weszli na sektor.
    "Piłka nożna dla kibiców" - skandują legioniści, dołączają się fani gospodarzy.
    20:27 - Piłkarze wychodzą na boisko. Stal na biało-niebiesko.
    Piłkarze Legii podbiegli do pustego sektora gości i klaskali legionistom, którzy dopingują z pobliskiego parkingu.

1' - Rozpoczęli legioniści.
    3' - Pierwszy niecelny strzał Stali.
    4' - Dobre podanie Slisza do Wszołka, ale ten nie zdołał jej dobrze opanować w polu karnym.
    5' - Johansson minął rywala, podał o środka do Muciego, ten do Baku, ale legioniści stracili piłkę na 16 metrze.
    6' - Stal wyprowadzała kontrę, którą przerwał Slisz, ale obyło się bez napomnienia kartką.
    7' - Jędrzejczyk wycofał piłkę do Tobiasza, który mocno wykopnął ją do przodu.
    7' - Nieudana próba akcji prawą stroną. Wszołek podał do Josue, który chciał sprytnie przepuścić piłkę, ale trafiła ona w nogę obrońcy.
    10' - fot. Mishka / Legionisci.com
    12' - Dośrodkowanie w pole karne Legii... dobrze głową wybija Augustyniak.
    12' - Odważna i czysta interwencja Slisza w środku pola.
    13' - Kolejny no look pass Josue, ale tym razem bez efektu bramkowego ;)
    15' - W pole karne Legii wdarł się Hamulić, ale dobrze interweniował Augustyniak.
    16' - Długie podanie do Muciego, ale za mocne. Od bramki Mrozek.
    18' - Pierwszy rzut rożny w meczu dla Stali.
    19' - Tobiasz wypiąstkował piłkę daleko od pola karnego.
    22' - Faul Wszołka w ataku
    27' - Wszołek wyszedł sam na sam... pole karne... i prosto w Bartosza Mrozka!
    28' - Ernest Muci wywalczył rzut rożny dla Legii.
    29' - Josue krótko rozegrał z Mladenoviciem, ten wrzucił w pole karne na dalszy słupek, ale Jędza nie zdołał oddać strzału.
    31' - Strzał Josue zza pola karnego... po rękach bramkarza piłka wyszła za linię końcową. Korner dla Legii.
    32' - Josue dośrodkował na bliższy słupek, ale głową wybił jeden z zawodników gospodarzy.
    32' - Nieudana próba strzału z daleka w wykonaniu Slisza.
    33' - Muci sprytnie wymienił piłkę z Baku i próbował zakończyć akcję indywidualnie, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
    33' - W odpowiedzi kontra Stali. Domański długo był przy piłce, ale nic nie ugrał.
    35' - Wszołek zagrał z prawej strony na środek pola karnego... Muci uprzedzony przez obrońcę. Rożny dla Legii.
    37' - Próba rajdu środkiem pola w wykonaniu Augustyniaka. Do pewnego momentu szło mu całkiem nieźle. Legia utrzymała się przy piłce
    37' - Bardzo niecelny strzał Mladenovicia zza pola karnego.
    39' - Jak to nie wpadło?! Znakomita sutiacja dla Stali - dośrodkowanie w pole karne do Hamulicia, ale ten został zablokowany przez jednego z legionistów - padł na murawę i wymaga interwencji medyków.
    41' - Strata Johanssona podczas wyprowadzania piłki na środku boiska.
    42' - Znakomite podanie Josue do Baku. Ten tyłem do bramki przyjął piłkę... odegrał na bok do Wszołka, który próbował po ziemi znaleźć w środku Muciego, ale bez skutku
    42' - Chwilę później kolejne dwie groźne akcje Legii i znowu niewiele brakowało by objąć prowadzenie w tym spotkaniu.
    44' - Długie podanie do Domańskiego, mocno ale czystko wszedł w niego Johansson i odebrał futbolówkę. Miejscowi kibice mocno protestują i domagają się faulu.
    46' - Slisz w pole karne... piłka wpada do siatki, a sędziowie dopatrzyli się spalonego.
    46' - Sędzia dolicza 2 minuty.
    47' - Na spalonym był Baku.
    48' - Rożny dla Legii
    49' - Po dośrodkowaniu chyba było zagranie ręką w polu karnym. Sędzia przerwał grę
    49' - ... a jednak nie.
    49' - Koniec pierwszej połowy

Piłkarze wrócili na boisko. Legia bez zmian.

47' - Mocnym akcentem rozpoczęła Stal. Na bramkę Tobiasza popędził Hamulić, ale nie dość, że za mocno wypuścił sobie piłkę, to i tak był na pozycji spalonej.
    47' - Rzut rożny dla Legii wykonał krótko Josue. Zgranie do tyłu do Mladenovicia, który uderzył z daleka ale baaardzo niecelnie.
    48' - Legia znów w ataku i kolejny korner.
    49' - Dośrodkowanie Augustyniaka, wydawało się, że popychany od tyłu był Muci... i nie sięgnął pilki głową. Trwa szybka analiza VAR
    50' - Gra toczy się dalej.
    51' - Indywidualny rajd Baku. Wpadł w pole karne, ale jego zgranie zostało zablokowane.
    53' - Pomocy lekarskiej wymaga Artur Jędrzejczyk.
    55' - Stal wywalczyła rzut rożny.
    55' - Kolejne dobre piąstkowanie Tobiasza
    58' - Mladenović zablokował dośrodkowanie Lebedyńskiego.
    58' - Faul w ataku Lebedyńskiego.
    60' - Moment lepszej gry Stali. Strzał Wlazło z dalszej odległości broni Tobiasz.
    60' - Dp wejścia szykuje się Maciej Rosołek.
    61' - Wydaje się, że szansę otrzyma Carlitos
    63' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Maciej Rosołek
    63' - Zmiana Legia: Patryk Sokołowski Carlitos
    63' - Zmiana Stal: Maciej Wolski Fabian Hiszpański
    64' - Josue wykonuje rzut rożny
    64' - Piłka posłana na bliższy słupek i bez problemów wybita przez rywali.
    65' - Faul Rosołka jakieś 30 metrów przed bramką Tobiasza
    66' - Groźne dośrodkowanie Domańskiego wybił Augustyniak. Potem dwóch legionistów skoczyło do piłki - na szczęście zdołali wybić ją na rzut rożny.
    70' - Maciej Rosołek Faulowany 23 metry przed bramką. Okazja dla Josue lub Carlitosa!
    70' - Żółta kartka: Fryderyk Gerbowski (Stal)
    70' - Portugalczyk ustawił piłkę...
    71' - Do wejścia gotowi Pich i Kapustka.
    71' - Josue utrafił prosto w mur!
    71' - Johansson obciął się przy przyjęcie piłki i atakuje Hamulić, ale źle zagrał do tyłu.
    72' - fot. Mishka / Legionisci.com fot. Mishka / Legionisci.com
    72' - Zmiana Legia: Makana Baku Robert Pich
    73' - Zmiana Legia: Ernest Muci Bartosz Kapustka
    73' - fot. Mishka / Legionisci.com fot. Mishka / Legionisci.com
    75' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    75' - Strzelec gola: Carlitos (Legia)!
    76' - Piękne trafienie Carlitosa od poprzeczki!
    77' - JAK TO NIE WPADŁO?! Już musiało być 2-0 ale sytuacje zmarnowali kolejno Josue i Rosołek...
    81' - Zmiana Stal: Dominykas Barauskas Mateusz Mak
    83' - Dośrodkowanie Mladenovicia złapał Mrozek.
    84' - Arbiter zwraca uwagę Mladenovi by nie grał na czas.
    86' - Groźnie teraz było pod bramką Legii... skończyło się rzutem rożnym.
    86' - Faul Kapustki
    86' - Żółta kartka: Bartosz Kapustka (Legia)
    87' - Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Domański będzie dośrodkowywał w pole karne.
    87' - Za głęboko i piłkę złapał Tobiasz!
    88' - Zmiana Stal: Fryderyk Gerbowski Przemysław Maj
    89' - Dobry odbiór Rosołka na połowie rywali
    90' - Jędrzejczyk spokojnie pozwolił piłce opuścić boisko. Z piątego metra wznawia grę Tobiasz.
    91' - Josue długo utrzymuje się przy piłce i jest faulowany przez Lebedyńskiego.
    91' - Sędzia dolicza 5 minut.
    92' - Żółta kartka: Josue (Legia)
    93' - Carlitos na spalonym.
    93' - Żółta kartka: Carlitos (Legia)
    94' - Jeszcze jedna zmiana w Legii
    95' - Josue przekazuje opaskę Kapustce. Dobra zmiana, bo Josue w ostatnich minutach coraz częściej się gotował.
    95' - Zmiana Legia: Josue Ihor Charatin
    96' - Doliczony czas już minął.