Widzów: 18712

19:30 - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej 3!
Za godzinę początek meczu pomiędzy Legią a Miedzią.
W poprzedniej kolejce "wojskowi" dostali lekcję futbolu od Rakowa.
Czy dzisiaj odniosą pewne wysokie zwycięstwo z będącą w strefie spadkowej Miedzią? Przekonamy się za trzy godziny.
19:45 - Bramkarze Legii wyszli na rozgrzewkę
19:55 - Legioniści wybiegli na rozgrzewkę
20:15 - Zaczynamy "CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE"
Czas na przedstawienie składów
Czas na "SEN O WARSZAWIE"
20:27 - Ruszyli! "Mistrzem Polski jest Legia"
Legia Legia Legia gol niesie się na trybunach

2' - Rozpoczęli goście, ale to Legia przeprowadziła pierwszą akcję ofensywną
3' - GOL! Miedź Legnica
4' - Strzelec gola: Angelo Henríquez (Miedź)!
4' - Fatalny błąd Augustyniaka, który stracił piłkę przed polem karnym i goście nie mieli problemów ze strzeleniem gola
6' - Po chwili kolejny "wielbłąd w obronie" i powinno być już 0-2...
7' - Miedź raz po raz wchodzi w nasze pole karne jak w masło
10' - Legia próbuje rozgrywać ale robi to nieporadnie
10' - Goście natomiast wykorzystują każde potknięcie gospodarzy i wychodzą z szybkimi kontrami
13' - Rosołek uderzył z dystansu ale piłka minęła lewy słupek bramki Lenarcika o kilkanaście metrów
13' - Rzut rożny dla Legii
14' - GOL! Miedź Legnica
14' - Strzelec gola: Luciano Narsingh (Miedź)!
17' - Ślisz źle podaje do Augustyniaka, piłkę przejmuje Dominguez i wykłada ją Narsinghtowi, który pewnie strzałem w długi róg pokonuje Tobiasza
18' - Teraz miał okazje Mladenović, ale strzelił prawą noga nad poprzeczką.
20' - Kolejna szansa przed Narsinghta, który będąc sma na sam z Tobiasz chciał go przelobować i zrobił to fatalnie podając golkiperowi w ręce
21' - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mladenovicia trafiło idealnie na głowę Slisza, który spudłował
21' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
21' - Strzelec gola: Paweł Wszołek (Legia)!
22' - Kolejne dośrodkowanie Mladenovicia i Paweł Wszołek głową z 3 metrów umieszcza piłkę w siatce
24' - Goście w ataku pozycyjnym
26' - Nieciekawy fragment meczu
27' - Kombinacyjna akcje Legii przed polem karnym zakończona płaskim niecelnym strzałem Kapustki
29' - GOL! Miedź Legnica
31' - Piłka znalazła się w siatce, ale arbiter liniowy podniósł chorągiewkę co potwierdzili także sędziowie na Varze
31' - GOL ANULOWANY!
33' - Josue wypuszcza Maldenovicia ale pozycja spalona Serba
34' - Chciała Legia wyjść z kontratakiem, ale została zatrzymana na linii środkowej boiska
35' - Rzut rożny dla gospodarzy
36' - Bardzo dobre podanie na 17. metr dostał Wszołek, ale strzał z obrotu minął bramkę
37' - Mladenović fauluje Narsinghta
37' - fot. Mishka / Legionisci.com
39' - Niebezpieczne zagranie Cacciabue i rzut wolny dla gospodarzy
39' - Żółta kartka: Filip Mladenović (Legia)
41' - Maldenović ukarany kartką za uderzenie próbie blokowania piłki
42' - Szansa Carlitosa ale tylko rzut rożny
42' - Żółta kartka: Josue (Legia)
43' - Żółta kartka: Maxime Dominguez (Miedź)
43' - Małe spięcie na boisku i sędzia kartkami utemperował zawodników
44' - Żółta kartka: Angelo Henríquez (Miedź)
44' - Zaostrzył nam się mecz
45' - Carlitos decyduje się na bezpośredni strzał i tylko rzut rożny
45' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
45' - Strzelec gola: Filip Mladenović (Legia)!
47' - Fantastyczne trafienie Mladenovicia! Piłka z rzutu rożnego posłana przed pole karne i wolej Serba trafił do siatki!
47' - Pierwsza połowa przedłużona o 2 minuty
48' - Koniec pierwszej połowy

Słaby początek meczu pewnie skrupulatnie wykorzystała Miedź strzeljąc 2 gole.
Dobrze, że Legioniście się otrząsnęli i doprowadzili do remisu.
Intensywnie rozgrzewają się Rose i Muci. Chyba będzie podwójna zmiana w szeregach gospodarzy

45' - Zmiana Legia: Mattias Johansson Lindsay Rose
45' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Ernest Muci
46' - Gramy! Po 3 punkty!
47' - Rosołek z dystansu z prawy dolny róg i na raty broni Lenarcik
49' - Trwa naprawa sprzętu audio u siędziego
50' - Możemy grać dalej
53' - Muci odzyskał piłkę w polu karnym po czym zagrał ją do Matynia. Na szczęście ten chybił
55' - Slisz odzyskał piłkę, pociągnął kilka metrów i podał do Carlitosa. Hiszpan zwodem minął obrońcę ale przegrał pojedynek z Lenarcikiem
56' - Teraz to gospodarze gośzczą w polu krnym Miedzi
56' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
57' - Strzelec gola: Filip Mladenović (Legia)!
58' - GOOOOLLLL! Wszołek podał do niepilnowanego w polu karnym Serba, który drugim wolejem zdobył swojego drugiego gola!
59' - Carlitos walczy z Chucą i sędziowie dopatrzyli się faulu napastnika
62' - Żółta kartka: Levent Gülen (Miedź)
63' - Rosołek miał szansę znaleźć się sam na sam ale tak nieporadnie zbierał się z piłką, że został sfaulowany
63' - Strzał z rzutu wolnego Josue trafił w mur
64' - Zmiana Miedź: Luciano Narsingh Maciej Śliwa
68' - Bardzo dobra okazja dla gości. Strzał Chuci wylądował w rękach Tobiasza
69' - Kombinacyjna akcja Legii zakończona strzałem Carlitosa ale i pozycją spaloną, któregoś z kolegów
70' - GOL! Miedź Legnica
71' - Piłka wpada do siatki po strzale Chuci ale sędziowie odgwizdują pozycję spaloną. Czekamy na werdykt Varu
71' - GOL ANULOWANY!
72' - fot. Mishka / Legionisci.com fot. Mishka / Legionisci.com
74' - Goście nie mają już nic do stracenia i odważniej ruszyli
74' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Blaz Kramer
75' - Zmiana Miedź: Olaf Kobacki Kamil Zapolnik
76' - 18311 tyle zasiadło dziś na trybunach
79' - Druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona: Angelo Henríquez (Miedź)
81' - Zawodnik gości musiał mieć jakieś pretensje do sędziego oraz ze złości cisnął bidonem o murawę. Arbiter nie zawahał i wyrzucił go z boiska
82' - Strzał Josue leci do bramki ale fantastyczna interwencja Mijuskovicia uchroniła gości od straty gola
82' - Zmiana Miedź: Maxime Dominguez Koldo Obieta
82' - Kontuzjowany Dominguez opuszcza plac gry
84' - Kolejny strzał Mladenovicia tym razem nie trafił do bramki
88' - Do wejścia przygotowany Charatin
88' - Zmiana Legia: Carlitos Ihor Charatin
90' - Strzał Josue z dystansu na raty broni Lenarck
91' - Druga połowa przedłużona o 7 minut
94' - Zmiana Legia: Filip Mladenović Yuri Ribeiro
96' - Tuż przed zejściem Mladenović miał szanse na trzeciego gola z woleja. Tym razem wysoko nad bramką poleciało uderzenie Serba
97' - Brzydko faulowany Kramer przy linii bocznej
98' - Mądrze rozgrywają piłkę gospodarze na połowie gości
98' - Koniec meczu!

Miało być łatwo i przyjemnie a była walka do samego końca.
Katastrofalne błędy na początku meczu pozwoliły Miedzi wyjść na dwubramkowe prowadzenie ale powinno być ono nawet bardziej okazałe.
Na szczęście legioniści wzięli się w garść i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu
Druga połowa przebiegała już pod kontrolą gospodarzy, który zdobyli zwycięskiego gola.
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! i zapraszamy po więcej na legionisci.com