Płock - Wtorek, 18 października 2022, godz. 20:30
    • 90+5' Kramer
    3 (1)

Sędzia: Damian Sylwestrzak
    Widzów: 4100

19:47 Witamy deszczowego Płocka. Przed meczem nad stadionem przeszła duża ulewa i boisko wygląda na mocno nasiąknięte wodą.
    19:50 - W Legii nastąpiło kilka zmian w wyjściowym składzie w porównaniu z piątkowym meczem. W bramce zagra Miszta, a w obronie Rose zamiast Johanssona. Ponadto na lewym wahadle zobaczymy Ribeiro, a w ataku obok Rosołka wystąpi Muci, który zastąpił Carlitosa - Hiszpan w poniedziałek nie trenował.
    Kilka zmian również w wyjściowym składzie Wisły
    Piłkarze wychodzą na boisko. Legia na biało, Wisła na niebiesko
    Trwa losowanie, za chwilę początek spotkania
    Rozpoczną gospodarze

3' - Głośne "Jazda z kur...!" niesie się z trybuny
    3' - Pierwsza okazja dla Wisły, sędzia długo nie wskazywał spalonego, ale ostatecznie słusznie podniósł chorągiewkę
    5' - Na razie spokojne tempo, legioniści powoli rozgrywają piłkę, ale strata
    7' - Każde dojście Josue do piłki kwitowane jest głośnymi gwizdami
    8' - Pobiegł Rosołek prawą stroną, łatwo ograł Chrzanowskiego, zagrał w pole karne, ale obrońca wybił piłkę
    9' - Rozpędza się Tomasik, dośrodkowanie, niezły, ale niecelny strzał z powietrza Warchoła
    11' - Akcja Legii lewą stroną, ale zbyt wolno i trzeba było wycofać
    12' - Faulowany Ribeiro na własnej połowie
    12' - Strzał z dystansu Kolara po stracie Josue, piłkę łapie Miszta
    13' - Pierwszy strzał Legii, Rose próbował uderzenia z dystansu, ale niecelnie
    14' - Rzut rożny dla Legii
    14' - Krótkie rozegranie, dogranie w pole karne i strata
    15' - Dużo szybciej w ataku poruszają się piłkarze Wisły, legioniści bardzo długo rozgrywają piłkę, od bramkarza lub defensywy
    16' - fot. Woytek / Legionisci.com
    17' - Chwila przerwy, leży na boisku Chrzanowski
    17' - Niecelny strzał Kapustki z dystansu
    19' - Teraz Rose faulowany przez spóźnionego Rasaka
    20' - Dośrodkowanie z lewej strony, wybija głową Chrzanowski
    20' - kolejne zagranie z lewej strony i znów piłka wybita
    21' - Nawrocki faulował Warchoła, ale nie zgadza się z decyzją sędziego
    21' - Dużo strat w środku boiska z obu stron
    22' - Zagranie do Muciego, ten oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie zdołał zaskoczyć bramkarza
    23' - Faul Jędrzejczyka na Warchole, ok. 22 m od bramki, może trochę więcej
    24' - Bardzo mocne uderzenie Szwocha z trudem broni Miszta
    26' - Rzut wolny dla gospodarzy, nieco dalsza odległość
    26' - dośrodkowanie, zablokowany strzał. Jeszcze wiślacy sygnalizują zagranie ręką
    28' - zagranie Rosołka w pole karne spod linii końcowej, ale nie było tam nikogo, żeby zamknąć akcję
    29' - Rzut rożny, dośrodkowuje Kapustka
    29' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    29' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
    29' - Krótkie rozegranie, Muci!!!!!
    30' - Fantastyczny strzał Muciego, który przełożył sobie piłkę z prawej nogi na lewą i uderzył zza pola karnego
    32' - fot. Woytek / Legionisci.com
    32' - Rose nie zdążył do piłki i jeszcze przepchnął przeciwnika
    33' - Dobra interwencja wracającego Szwocha, Muci mógł znaleźć się na dobrej pozycji
    35' - Faulowany Rosołek na własnej połowie
    36' - Dośrodkowanie Ribeiro z ostrego kąta, ale bramkarz wyłapał piłkę
    37' - Rzut rożny dla Wisły
    38' - Dośrodkowanie, strzał, na szczęście niecelny
    40' - ładne zagranie Wszołka przed bramkę, ale nie było tam nikogo
    43' - Niecelny strzał Rosołka
    45' - Daleko wychodzi z bramki Miszta, ale ostatecznie legioniści zażegnali niebezpieczeństwo
    45' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    46' - Sędzia doliczył 1 minutę
    47' - Chrzanowski do Tomasika, ten w ostatniej chwili uprzedzony przez Rose
    47' - Będzie jeszcze rzut rożny
    48' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z Wisłą Płock 1-0
    Bez zmian w przerwie w obydwu zespołach

48' - Na spalonym gospodarze
    48' - Daleki wykop Miszty i strata piłki
    49' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    49' - Strzelec gola: Josue (Legia)!
    50' - Duży błąd gospodarzy, nieudane wybicie bramkarza, nie przejął piłki obrońca, odebrał ją Josue i pewnie umieścił w siatce. Wisła 0-2 Legia!
    51' - W odpowiedzi szybka akcja Wisły, zakończona rzutem rożnym
    51' - Teraz Rose wybija na róg
    52' - Strzał Lesniaka, który był zupełnie nie kryty, na szczęście niecelny
    52' - Jeszcze rzut wolny dla Wisły
    54' - Świetna interwencja Nawrockiego, ale był jeszcze spalony
    55' - I znowu strzał Wisły, Kolar jednak uderzył niecelnie
    56' - Leżą Szwoch i Ribeiro
    57' - Nawrocki ostro zaatakował Szwocha, ale nie był tam żadnej celowej złośliwości
    58' - Żółta kartka: Maik Nawrocki (Legia)
    60' - Zmiana Wisła P.: Marko Kolar Davo
    60' - Zmiana Wisła P.: Adam Chrzanowski Rafał Wolski
    60' - fot. Woytek / Legionisci.com
    60' - Zmiana Wisła P.: Damian Rasak Kristian Vallo
    64' - Żółta kartka: Artur Jędrzejczyk (Legia)
    65' - Faul Jędrzejczyka ukarany żółtą kartką
    66' - Rzut wolny dla Wisły, Szwoch uderzał, ale prosto w mur
    67' - Muci pędzi lewą stroną, ale musiał wycofać piłkę
    68' - Faul na Wolskim, szybko wykonany rzut wolny
    69' - Teraz faul na Josue
    69' - Zmiana Wisła P.: Łukasz Sekulski Mateusz Szwoch
    70' - Zła interwencja Pawlaka, dośrodkowanie, ale Wszołek skiksował
    70' - Zablokowany strzał Wolskiego
    71' - Wychodzi Rosołek, strzał, ale bramkarz obronił
    72' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Blaz Kramer
    72' - Zmiana Legia: Ernest Muci Carlitos
    74' - Fatalne pudło Slisza, bardzo wysoko nad bramką
    75' - Wszołek dośrodkowuje, do piłki dopadł Carlitos, jeszcze Slisz... i mamy rzut rożny
    76' - Kolejny rzut rożny dla Legii
    77' - i jeszcze jeden...
    77' - od bramki zacznie Gradecki
    78' - Szansa dla Wisły po dużym błędzie Miszty, który tak zagrał do kolegi, że piłkę przejął przeciwnik
    79' - Żółta kartka: Łukasz Sekulski (Wisła P.)
    79' - Zmiana Wisła P.: Damian Warchoł Miroslav Gono
    79' - Ribeiro wybija piłkę na rzut rożny
    80' - Strzał z bliskiej odległości Kapuadiego, ale w środek bramki i Miszta broni
    82' - Davo uderzał z bliskiej odległości. Próbował efektownego strzału, ale przestrzelił
    83' - Żółta kartka: Filip Lesniak (Wisła P.)
    84' - Strzał Vallo, jeszcze rykoszet i broni Miszta
    87' - Rzut rożny dla Wisły
    88' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Patryk Sokołowski
    89' - Strzał Davo z dystansu, piąstkuje Miszta
    89' - Jeszcze leży Jędrzejczyk
    89' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    89' - legionista ucierpiał podczas wyskoku do piłki, zderzył się z przeciwnikiem
    91' - Sędzia doliczył 5 minut
    92' - Duży napór Wisły, będzie kolejny rzut wolny
    93' - Slisz się spiął z przeciwnikiem
    93' - Trwają przepychanki
    94' - Żółta kartka: Yuri Ribeiro (Legia)
    94' - Żółta kartka: Kristian Vallo (Wisła P.)
    94' - Rzut rożny dla Wisły
    95' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    95' - Strzelec gola: Blaz Kramer (Legia)!
    96' - Świetne podanie Carlitosa z lewej strony, Blaz Kramer podwyższa wynik na 3-0
    96' - Żółta kartka: Blaz Kramer (Legia)
    96' - Koniec meczu!

Legia Warszawa wygrała w Płocku 3-0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację z meczu z Pogonią.