Urszulin - Poniedziałek, 5 grudnia 2022, godz. 13:00
  • 33' Rumin
1 (1)

Legia gra dzisiaj na zielono
Trwa przywitanie drużyn

1' - Rozpoczęli legioniści
4' - Na razie spokojne tempo spotkania, bez żadnych groźnych sytuacji.
6' - Dośrodkowanie z lewej strony spokojnie łapie Miszta.
7' - Strzelał Dzięgielewski z prawej strony, po rykoszecie piłka opuściła boisko i będzie pierwszy rzut rożny
9' - Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z legionistów nie zamknął tej akcji
11' - Rzut rożny dla Legii
12' - Krótkie rozegranie, zablokowany strzał Muciego i mamy kolejny korner, tym razem z drugiej strony
14' - Dobra sytuacja Legii, Kapustka zagrał z lewej strony, Muci uderzył z bliskiej odległości, jednak bramkarz obronił
18' - Niedokładne podanie do Baku i od bramki rozpoczyna były piłkarz Legii, Konrad Jałocha
21' - Akcja Legii, ale sporo chaosu w polu karnym, wycofanie i bardzo niecelny strzał Celhaki
22' - Znów Legia, ze wybicie głową, ale strzał Baku został zablokowany
22' - Carlitos zagrywa do Baku, ten trafił w rywala, jeszcze jedno zagranie w pole karne i broni Jałocha
23' - Ostry faul Josue w ataku na wysokości pola karnego.
26' - Rzut wolny przy linii pola karnego z lewej strony po faulu na Baku
27' - Dośrodkowanie Josue wybija jeden z rywali, jeszcze w ataku Legia, ale piłka opuściła boisko po nieudanym zagraniu
27' - Rzut wolny dla Legii w narożniku pola karnego po faulu na Mucim
28' - Josue chciał przelobować Jałochę, ale uderzył tuż nad poprzeczką
30' - Carlitos leży na murawie, sędzia nie gwizdnął faulu, ale legionista wyraźnie ucierpiał
31' - Żółta kartka: Carlitos (Legia)
32' - Carlitos cały czas nieco utyka. Sfaulował jakby w odwecie Patryka Mikitę
33' - Żółta kartka: Dominik Połap (GKS)
33' - GOL! GKS Tychy
33' - Strzelec gola: Daniel Rumin (GKS)!
34' - GOL! Kontra Tychów, Rumin pobiegł prawą stroną i bez problemu pokonał Misztę.
35' - Rzut rożny, sporo chaosu, strzał Carlitosa, potem Kapustki i mamy kolejny korner
39' - Tym razem Miszta broni strzał Rumina sam na sam
40' - Czerwona kartka: Josue (Legia)
40' - Czerwona kartka: Dominik Połap (GKS)
40' - Faul na Josue, starcie, doszło do bijatyki
41' - Koledzy przytrzymują Josue, ten się rzuca, ma nawet pretensje do Augustyniaka, na murawę weszli Astiz i kierownik zespołu, obaj uspokajają Josue
41' - Doszło do poważnego spięcia pomiędzy Josue i Augustyniakiem, który próbował go uspokoić, padło sporo mocnych słów
44' - Akcja Legii, Jałocha dwukrotnie broni strzały Muciego
46' - Jeszcze rzut wolny dla Legii, ok. 22 m od bramki
47' - Przy piłce Muci i Carlitos.
47' - Carlitos w mur, jeszcze uderzenie Kapustki, Jałocha broni i mamy rzut rożny
47' - I kolejny korner
47' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia przegrywa z GKS-em Tychy 0-1. Zapraszamy na drugą połowę.

46' - Zmiana Legia: Jurgen Celhaka Bartosz Slisz
46' - Zmiana Legia: Ernest Muci Robert Pich
47' - Zmiana Legia: Carlitos Maciej Rosołek
47' - Zmiana Legia: Mattias Johansson Paweł Wszołek
47' - Zmiana Legia: Makana Baku Kacper Skibicki
47' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Jakub Kisiel
47' - Zmiana Legia: Josue Igor Strzałek
47' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Ihor Charatin
47' - Zmiana Legia: Yuri Ribeiro Maik Nawrocki
47' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Patryk Sokołowski
47' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Dominik Hładun
48' - Na drugą połowę Legia wyszła w zupełnie nowej jedenastce
50' - Strzał Picha broni Kostrzewski
51' - W tej sytuacji jeszcze jeden z zawodników wybił piłkę z linii bramkowej po odbiciu przez bramkarza
53' - Rzut karny dla Legii po faulu na Skibickim
53' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
53' - Strzelec gola: Robert Pich (Legia) z karnego!
54' - 1-1. Rober Pich po ziemi posłał piłkę w lewy róg bramki. Nie zmylił bramkarza, ale ten i tak nie zdołał obronić
57' - Legioniści nie wykorzystali świetnej sytuacji. Wszołek idealnie zagrał do Rosołka tuż przed bramkę, ale ten fatalnie spudłował
62' - Żółta kartka: Robert Pich (Legia)
62' - Faul Picha w środku boiska, przeprasza rywala, ale sędzia i tak sięgnął po kartkę
65' - Zbyt lekki strzał Sokołowskiego, by mógł zaskoczyć bramkarza
72' - Na razie okres spokojniejszej gry
75' - Prawą stroną popędził Sokołowski, który odebrał piłkę rywalowi, ale ostatecznie ją stracił
77' - Rzut wolny dla Legii z lewej strony pola karnego, Slisz uderzał nad poprzeczką
79' - Strzał jednego z zawodników gości, nad poprzeczką
84' - Hładun obronił strzał jednego z zawodników drużyny przeciwnej
84' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
84' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
85' - Gol dla Legii! Dobre podanie Wszołka z prawej strony pola karnego i z bliskiej odległości, ale ostrego kąta bramkę zdobył Rosołek.
86' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
86' - Strzelec gola: Igor Strzałek (Legia)!
87' - Gol dla Legii. Igor Strzałek ładnie kiwnął rywala, a następnie pokonał bramkarza strzałem tuż zza pola karnego.
90' - Rzut rożny dla Tychów
90' - Nic ciekawego nie wyszło z tej akcji i od bramki Hładun
91' - Strzał Skibickiego, niecelny
92' - Koniec meczu!

Legia wygrała pierwsze zimowe sparingowe spotkanie 3-1. Zapraszamy na kolejne relacje.