Urszulin - Sobota, 10 grudnia 2022, godz. 13:00
4 (2)
Herb Motor Lublin Motor Lublin
    0 (0)

Legia zagra dziś na zielono

4' - Rzut rożny dla Legii, Pich uderza zza pola karnego, jeszcze legioniści domagali się karnego, ale sędzia nie gwizdnął
    4' - Jeszcze niecelne uderzenie Baku nad poprzeczką
    8' - Strzał Josue niemal z narożnika pola karnego z prawej strony, ale piłka minęła bramkę
    10' - Prostopadłe zagranie Ribeiro w pole karne do Rosołka, ale ten nie przyjął piłki
    15' - Strzał Kapustki z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką
    17' - Pich dostał podanie w pole karne, ale nie zdołał odpowiednio opanować piłki i oddać celnego strzału
    18' - Zagranie w pole karne, tym razem Rosołek nie zorientował się w sytuacji
    18' - Rzut rożny dla Legii, przy piłce Josue
    19' - Legia cały czas w ataku, praktycznie nie pozwalając Motorowi wyjść z własnej połowy
    20' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    20' - Strzelec gola: Maik Nawrocki (Legia)!
    21' - Dośrodkowanie Josue a lewej strony z ostrego kata, Nawrocki wykończył strzałem głową z 5. metra
    29' - Akcja Motoru, dośrodkowanie, al do nikogo
    29' - Rzut wolny dla gości, tuż przy linii pola karnego
    30' - Bezpośredni strzał, Hładun obronił, niecelnie dobijał Szarek
    31' - Rzut rożny dla Motoru
    33' - Dośrodkowanie Josue zablokowane, dośrodkowanie do Picha, będzie rzut rożny
    35' - Zmiana Motor: Piotr Kusiński Marcel Złomańczuk
    35' - Zmiana Motor: Bartosz Zbiciak Arkadiusz Najemski
    36' - Rzut rożny dla Motoru
    37' - Legia już w ataku, sporo rozegrania piłki i będzie korner
    38' - Tyn razem Nawrocki uderzył nad poprzeczką
    39' - Dobra wrzutka w pole karne, ale Kahsay fatalnie przestrzelił
    40' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    41' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
    41' - Fatalny błąd Najemskiego z wyprowadzeniem piłki od własnej bramki, piłkę na 5. metrze przejął Rosołek i wbił do bramki
    43' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    43' - fot. Woytek /Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    44' - Zablokowany strzał Baku po podaniu Wszołka i tylko aut dla Legii
    45' - W starciu ze Sliszem mocno ucierpiał jeden z zawodników drużyny gości
    45' - Koniec pierwszej połowy

W przerwie w Legii doszło do 10 zmian. Na boisku pozostanie jedynie Robert Pich.

152' - Zmiana Legia: Dominik Hładun Cezary Miszta
    153' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Mattias Johansson
    154' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Lindsay Rose
    154' - Zmiana Legia: Yuri Ribeiro Ihor Charatin
    154' - Zmiana Legia: Bartosz Slisz Jurgen Celhaka
    154' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Patryk Sokołowski
    155' - Zmiana Legia: Josue Ernest Muci
    155' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Kacper Skibicki
    155' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Igor Strzałek
    156' - Zmiana Legia: Makana Baku Jakub Kisiel
    51' - Początek drugiej połowy spokojny
    53' - Brzydki faul Kisiela na Złomańczuku
    54' - Muci popędził prawą stroną, zagrał do Strzałka, ten powinien posłać piłkę do pustej bramki, ale w ostatniej chwili jego strzał wybił wracający obrońca.
    55' - Rzut wolny dla Legii tuż przy linii końcowej

63' - Tempo meczu wyraźnie spadło, gra toczy się głównie w środku boiska
    64' - Rzut wolny dla Legii, faulowany Pich przed polem karnym
    65' - Bezpośredni strzał, piłka przeleciała nad poprzeczką, ale jeszcze będzie rzut rożny
    67' - Niecelny Strzał Lisa
    69' - Doszło do zmiany bramkarza, Budzyński zastąpił Budziłka
    69' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    70' - Strzelec gola: Igor Strzałek (Legia)!
    70' - Po akcji prawą stroną piłka została zagrana w pole karne przez Rose, piłka odbiła się jeszcze od kogoś w polu karny, a następnie z bliskiej odległości wbił ją do bramki Strzałek
    72' - Zmiana Legia: Robert Pich Wiktor Kamiński
    78' - Akcja Motoru, zablokowane dośrodkowanie i wycofanie piłki
    78' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    79' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    79' - Strzelec gola: Mattias Johansson (Legia)!
    80' - Zmiana Legia: Kacper Skibicki Jakub Jędrasik
    80' - Indywidualna akcja Johanssona, który pobiegł lewą stroną i oddał strzał zza pola karnego
    82' - Kamiński dostał dobre podanie, a jego strzał lewą nogą z problemami bramkarz wybił na róg
    88' - Bramkarz broni strzał Muciego
    91' - Koniec meczu!

Legia wygrała sparingowe spotkanie z Motorem Lublin 4-0. Zapraszamy na relację z meczu z Ruchem Chorzów.