Aksu - Niedziela, 15 stycznia 2023, godz. 15:30
Herb FK Cukaricki Belgrad FK Cukaricki Belgrad
  • 44' Kovacević
  • 81' Owusu (k)
2 (1)

Zapraszamy na relację z drugiego niedzielnego sparingu Legii. Tym razem w akcji zobaczymy silniejszy skład, ale rywal też będzie silniejszy, bo drużyna z serbskiej ekstraklasy.
Piłkarze wychodzą na boisko, Legia na zielono, rywale na biało

1' - Rozpoczęli legioniści
2' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
2' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
3' - Bardzo dobry strzał Strzałka zza pola karnego, bramkarz wybił, jeszcze do piłki dopadł Carlitos, zgrał na prawą stronę, a akcję wykończył Muci
11' - Dobra interwencja Tobiasza, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.
14' - Na razie spokojnie, bez ciekawszych sytuacji
16' - Spotkanie sędziuje polska trójka sędziowska
17' - Strzał Strzałka, słupek!
19' - Rzut rożny dla Legii, ale bez zagrożenia bramki
21' - Tobiasz broni strzał głową z bliskiej odległości
21' - Wszołek sygnalizuje zagranie ręką, ale sędzia go uspokaja
23' - Strzał Carlitosa z 20 m, bramkarz z trudem wybija piłkę na róg
24' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
24' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
25' - Druga bramka dla Legii po indywidualnej akcji Muciego. Pobiegł środkiem boiska, strzelił z 15 m po ziemi.
29' - Mladenović uderzył na bramkę, a piłka trafiła w Kovacevcia i wyszła na róg
32' - Akcja Legii, idzie Wszołek, jeden z zawodników przeszkodził nieco swojemu bramkarzowi i będzie róg
33' - Strzał Carlitosa obronił bramkarz
34' - Prostopadłe podanie Strzałka do Muciego, ten jednak na spalonym
35' - Znów Legia w ataku, Wszołek do Slisza, ten nie oddał jednak strzału, będzie tylko aut
35' - Strzał Josue z narożnika pola karnego, obronił bramkarz
38' - Nawrocki zagrywał z prawej strony na 5. metr, Carlitos wślizgiem nie sięgnął piłki, ale i tak był na spalonym
40' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
40' - Strzelec gola: Carlitos (Legia)!
40' - Gol Carlitosa po strzale głową, piłkę podawał Ribeiro.
40' - Przez chwilę Carlitos leżał na murawie, ale wszystko jest w porządku
43' - Jeden z nielicznych ataków rywali. Będzie rzut rożny
44' - GOL! FK Cukaricki Belgrad
44' - Strzelec gola: Kovacević (Cukaricki)!
45' - Rzut rożny, legioniści wybili piłkę, jeszcze dośrodkowanie i mamy bramkę z bliskiej odległości.
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi 3-1. Zapraszamy na drugą połowę

48' - Akcja Serbów, dośrodkowanie z linii końcowej, jeszcze wybili legioniści, kolejne dośrodkowanie i poprzeczka
48' - Rzut rożny dla rywali, od bramki Tobiasz
50' - Ostry faul bez piłki na Josue
51' - Wysoka piłka w pole karne do Slisza, ale tylko od bramki rywale
52' - Sissoko faulował Josue w środku pola
53' - Chwila przerwy, Lucić musiał zdjąć biżuterię z ręki
55' - Bardzo dobry strzał Aganspahicia, piłka na szczęście przeleciała obok bramki
55' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
55' - teraz kolejny strzał, rykoszet i rzut rożny
56' - W poprzedniej akcji uderzał Lucić
56' - Rzut rożny, dośrodkowanie, piąstkuje Tobiasz
58' - Żółta kartka: Almir Aganspahić (Cukaricki)
59' - Żółta kartka: Sambou Sissoko (Cukaricki)
62' - Rzut rożny dla Legii
63' - Zmiana Legia: Carlitos Bartosz Kapustka
66' - Żółta kartka: Ernest Muci (Legia)
67' - Żółta kartka: Djordje Ivanovic (Cukaricki)
68' - Rzut wolny z prawej strony pola karnego, dośrodkowuje Josue
68' - Chciał dorzucić piłkę do Muciego, ale on nie zdołał jej opanować
70' - Rywale w ataku, ale nieudanie. Owusu nie doszedł do piłki
73' - Zmiana Cukaricki: Almir Aganspahić Mihajlo Spasojević
74' - Zmiana Legia: Ernest Muci Jakub Kisiel
76' - Rzut wolny dla Legii
76' - Nawrocki uderza głową, piłka przeleciała obok bramki
77' - Rzut karny dla rywali, faul Nawrockiego
77' - Żółta kartka: Maik Nawrocki (Legia)
77' - Faulowany był Lucić
78' - Tobiasz obronił strzał Ivanovicia!
79' - Lucić w polu karnym Legii, Kisiel wybija piłkę
80' - Josue przewracany, sędzia odgwizdał przeiwnienie
80' - Rzut karny dla rywali.... faulował Augustyniak
81' - GOL! FK Cukaricki Belgrad
81' - Strzelec gola: Samuel Owusu (Cukaricki) z karnego!
81' - Tym razem strzelał Owusu i się nie pomylił
82' - Piłka została posłana w lewy górny róg bramki
82' - Ostro powstrzymywany Kapustka
87' - Rzut rożny dla Legii
91' - Ostry faul Josue
91' - Żółta kartka: Josue (Legia)
92' - Pokrzywdzony Igor Miladinović
92' - Zablokowany strzał Kapustki, rzut rożny
93' - Ostatnia akcja...
93' - Koniec meczu!

W ostatnim sparingowym meczu w Turcji Legia wygrała z FK Cukaricki Belgrad 3-2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację z meczu z 1.FC Magdeburg.