Grodzisk Wielkopolski - Piątek, 21 kwietnia 2023, godz. 20:30

Widzów: 4248

Witamy z Grodziska Wielkopolskiego, gdzie Legia Warszawa zmierzy się z Wartą Poznań.
    Piłkarze wychodzą już na boisko. Legia na biało, Warta na zielono
    Mamy dziś drobne korekty w składzie Legii, przede wszystkim zmianę w bramce

2' - Szymonowicz wybijał piłkę spod nóg Kapustki i ucierpiał w tej sytuacji
    7' - Faulowany Josue, ale daleko od bramki
    9' - Nic ciekawego nie dzieje się na boisku
    10' - Świetne podanie Josue do Carlitosa, ten uderzył z pierwszej piłki, ale zrobił to niecelnie
    13' - Dużo chaosu, gra toczy się w środku pola
    16' - Akcja Legii, bezpośredni strzał Josue zza pola karnego. Broni Lis
    18' - Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Przy piłce Josue, ale złe dośrodkowanie
    20' - Spotkanie na żywo ogląda trener Lecha Poznań, John van den Brom
    21' - Ribeiro wypuszczony, zgrał z linii końcowej, Carlitos obrócił się i uderzył na bramkę, ale niecelnie
    22' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, zdecydowanie za mocne i od bramki zacznie Tobiasz
    23' - Strzał Szczepańskiego bardzo niecelny i zbyt lekki. Bardziej przypominał podanie do Zrelaka
    25' - Zmiana Warta: Robert Ivanov Wiktor Pleśnierowicz
    26' - Kontuzjowany Ivanov musiał opuścić boisko
    28' - Rzut rożny dla Legii, piłka została wycofana, jeszcze Legia w akcji
    30' - Zagranie w pole karne, Wszołek stracił piłkę
    30' - Strzał Slisza z dystansu obronił Lis
    32' - fot. Wpytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    33' - Zagranie do Slisza, zbyt mocne i legionista nie doszedł do piłki
    34' - Zagranie Josue w pole karne do wbiegającego Wszołka, ale ten został uprzedzony przez bramkarza
    34' - Strzał Carlitosa broni Lis
    36' - Zagranie Kapustki do Mladenovicia, ten dośrodkował, ale Ribeiro nie wykończył akcji celnym strzałem
    38' - Dobra akcja, z prawej strony piłka została wrzucona w pole karne, do strzału składał się Carlitos, ale ten został uprzedzony przez obrońcę
    39' - Akcja Warty, dośrodkowanie, do przewrotki złożył się Żurawski, ale nie zdołał dotknąć piłki
    39' - Będzie pierwszy rzut rożny dla Warty w tym spotkaniu
    40' - Bardzo lekkie uderzenie Żurawskiego broni Tobiasz
    41' - Na spalonym jeden z legionistów, chyba to był Wszołek
    43' - prostopadła piłka do Szczepańskiego, ten jednak nie doszedł do podania
    43' - Warta nieco doszła do głosu w ostatnich minutach. Na razie jednak nie potrafi skutecznie zagrozić Legii
    44' - Mocny strzał Szczepańskiego z dystansu, piłka minęła bramkę
    46' - Groźny strzał Kapustki, świetnie zachował się Lis, który odbił piłkę
    46' - Rzut rożny dla Legii, dośrodkowuje Kapustka
    46' - jeszcze głową uderzał Nawrocki, ale niecelnie
    47' - sędzia doliczył 2 minuty
    48' - Zrelak znalazł się sam przed bramką Legii, ale zamiast strzelać, próbował podawać wzdłuż bramki i nikt tej akcji nie zamknął
    48' - Dobry przechwyt Kapustki, ale niedokładne zagranie do Rosołka
    49' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy mamy remis 0-0. Zapraszamy na drugą połowę spotkania
    Druga połowa rozpocznie się bez zmian w składach

46' - Rozpoczęli gospodarze
    47' - Rzut rożny dla Warty, sporo chaosu, jeszcze jeden korner
    48' - Zrelak faulował Ribeiro w środku boiska
    51' - Warta w akcji, Żurawski nie został powstrzymany, zagrał do Kiełba, ten jednak skiksował i nie oddał silnego strzału
    51' - Zrelak wyszedł sam na sam, uderzył... słupek!!!
    52' - Tym razem Zrelak faulował Slisza w ataku
    56' - Carlitos pobiegł prawą stroną, Josue przerzut do Mladenovicia, ten jednak nie dobiegł do piłki
    58' - Dośrodkowanie Carlitosa zablokowane przez Pleśnierowicza
    58' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    58' - Bramka dla Legii po dobitce Augustyniaka, ale sędzia odgwizdał spalonego
    59' - Czekamy jeszcze na analizę VAR
    59' - GOL ANULOWANY!
    60' - Niestety, Yuri Ribeiro był na spalonym
    63' - Żółta kartka: Niilo Maenpaa (Warta)
    63' - Świetna sytuacja dla Warty, Żurawski zagrywał przed bramkę, tam wbiegał Zrelak, ale był spóźniony
    63' - Zmiana Warta: Maciej Żurawski Miguel Luis
    64' - Zmiana Warta: Niilo Maenpaa Michał Kopczyński
    64' - Zmiana Warta: Miłosz Szczepański Stefan Savić
    65' - Żółta kartka: Josue (Legia)
    66' - Póki co to Warta ma bardziej klarowne sytuacje do zdobycia gola, ale i tak jest ich niewiele
    66' - Uderzenie Carlitosa niemal z linii pola karnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
    68' - GOL! Warta Poznań
    68' - Strzelec gola: Adam Zreľak (Warta)!
    68' - Tym razem bramka została zdobyta prawidłowo. Zrelak wykorzystał pierwszy celny strzał swojego zespołu w tym spotkaniu
    69' - Trzech zawodników Legii nie zdołało zatrzymać piłkarza Warty, a Tobiasz nie obronił strzału
    69' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    70' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    71' - Warta walczy o podwyższenie prowadzenia, a legioniści wydają się być bezradni
    71' - Świetne podanie do Szmyta, dośrodkowanie, wybija Nawrocki
    73' - Rzut rożny dla Legii
    74' - Carlitos nie opanował piłki i mamy szybką kontrę Warty
    75' - Zmiana Legia: Josue Makana Baku
    75' - Zmiana Legia: Filip Mladenović Robert Pich
    76' - Zmiana Legia: Carlitos Igor Strzałek
    76' - Strzał Rosołka z ostrego kąta. Piłka wybita z linii bramkowej!
    78' - Chaos w polu karnym Warty, Legia nadal przy piłce
    78' - Dośrodkowanie w pole karne i strata, szybka kontra Warty, którą skutecznie przerwał Slisz
    79' - Wszołek popędził, zagrał w pole karne, ale Pich nie przejął piłki
    82' - Zmiana Warta: Jakub Kiełb Jan Grzesik
    83' - Tobiasz wychodzi, starcie ze Szmytem, ten leży na boisku, ale sędzia wskazuje, że nie było przewinienia
    84' - Zmiana Legia: Bartosz Slisz Jurgen Celhaka
    84' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Lindsay Rose
    84' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    85' - To była świetna sytuacja! Rosołek powalczył w polu karnym, doszedł do niej Baku, a Lis dłonią wybił piłkę
    90' - Niecelny strzał Szmyta
    91' - Sędzia doliczył 7 minut
    91' - Dośrodkowanie, Wszołek się zamotał, ale jeszcze przy piłce
    92' - Wszołek wypuścił Baku, ale ten jako ostatni dotknął piłkę przed jej wyjściem za linię końcową
    94' - Dośrodkowanie Wszołka, strzał... dobitka... i... nie ma
    94' - Najpierw uderzał Strzałek, potem dobijał Rosołek
    95' - Żółta kartka: Adrian Lis (Warta)
    95' - Żółta kartka: Jurgen Celhaka (Legia)