Witamy z Austrii. O godz. 18. Legia zmierzy się w Schwaz z rumuńskim FC Botosani. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji na żywo.
    Sylwetka FC Botosani
    17:48 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Legia zagra dziś na zielono.
    Do Schwaz dotarło kilkunastu kibiców Legii.

1' - Rozpoczęli Rumuni
    2' - Już pierwszy strzał Jędrasika z ostrego kąta. Bramkarz obronił
    7' - Na razie gra toczy się w środku boiska, bez ciekawszych akcji z obu stron
    10' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    10' - Strzelec gola: Blaz Kramer (Legia)!
    11' - Gol dla Legii! Muci pobiegł środkiem boiska, podał do Kramera w okolice 16 metra, bramkarz wyszedł, Kramer go minął i uderzył na pustą bramkę
    11' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    12' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
    12' - I już mamy 2-0!
    13' - Legioniści przejęli piłkę na połowie przeciwników i Gual pewnie skierował ją do siatki
    14' - Kolejna świetna okazja dla Legii. Kramer wszedł w pole karne, ale nie zrozumiał się z Wszołkiem i rywale przejęli piłkę
    14' - Rzut rożny dla Legii... i jeszcze jeden
    15' - 3-0! ale spalony. Tym razem Jędrzejczyk zagrał głową do Kramera, ten jednak był na spalonym
    17' - Gual faulowany na własnej połowie
    23' - Akcja przeciwników, zagranie na lewą stronę, ale legioniści dobrze w obronie, Elmkies wybija piłkę
    24' - Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska przy linii bocznej
    25' - Dośrodkowanie Josue, piłka minęła większość zawodników, jeszcze Jędrzejczyk uderzał głową, ale za lekko, by zaskoczyć bramkarza
    26' - Na spalonym Muci
    29' - Prostopadła piłka od Josue do Wszołka, akcję przerwał bramkarz
    29' - Jędrasik wywalczył rzut rożny
    30' - Dośrodkowanie, piłka spadła na głowę Augustyniaka, ale ten nie oddał strzału
    33' - Florescu spiął się z Josue, trwa przepychanka
    33' - Zmiana Legia: Jakub Jędrasik Ramil Mustafajew
    36' - Żółta kartka: Josue (Legia)
    36' - Żółta kartka: Eduard Florescu (Botosani)
    36' - Na spalonym Muci
    38' - Dośrodkowanie Nawrockiego, Gual nie zdołał zamknąć akcji
    38' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    38' - Strzelec gola: Blaz Kramer (Legia)!
    39' - Wszołek wpada w pole karne, zagranie przed bramkę, a Kramer podwyższył wślizgiem wynik na 3-0
    39' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    40' - Strzelec gola: Blaz Kramer (Legia)!
    41' - Kramer po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Tym razem przejął piłkę po błędzie obrońców przed polem karnym i umieścił ją w siatce
    41' - Strzał Wszołka nad poprzeczką
    42' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    42' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
    43' - 5-0 dla Legii!!!
    44' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    45' - Gual dostał długie podanie i bez przyjęcia uderzył na bramkę, dając Legii kolejne trafienie.
    45' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    45' - Muci pobiegł prawym skrzydłem, uderzył po ziemi, jednak piłka minęła bramkę
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi 5-0. Zapraszamy na drugą połowę

161' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Gabriel Kobylak
    161' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Radovan Pankov
    42' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Ihor Charatin
    42' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Yuri Ribeiro
    42' - Zmiana Legia: Marc Gual Carlitos
    42' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Tomas Pekhart
    42' - Zmiana Legia: Ernest Muci Maciej Rosołek
    42' - Zmiana Legia: Ilay Elmkies Filip Rejczyk
    43' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Makana Baku
    43' - Zmiana Legia: Ramil Mustafajew Patryk Kun
    43' - Zmiana Legia: Josue Patryk Sokołowski
    46' - Zmiana Botosani: Antoni Ivanov Andrei Dragu
    46' - W drugiej połowie kapitanem będzie Maciej Rosołek
    47' - Faul Kuna
    48' - Strzał Rosołka z 25 m nad poprzeczką
    49' - Faul na Pekharcie
    52' - 2 rzuty rożne rywali i niecelna główka. Od bramki Kobylak
    56' - Zmiana Botosani: Eduard Florescu Robert Căruță
    56' - Zmiana Botosani: Cătălin Golofca Sebastian Mailat
    56' - Zmiana Botosani: Mihai Roman II Jean-Armel Drolé
    59' - Ruszył Kun, ale rywal odebrał mu piłkę
    62' - Zmiana Botosani: Răzvan Ducan Andrei Ureche
    64' - Kolejny faul Pekharta. Sędzia uspokaja czeskiego napastnika
    66' - Zmiana Botosani: Rijad Sadiku Gabriel David
    67' - Kun zagrał do Rosołka, ten wpadł w pole karne, jeszcze wycofał. Uderzenie Sokołowskiego zablokowane i będzie rzut rożny
    73' - Zmiana Botosani: Gabriel Mutombo Codrin Cărăușu
    76' - Druga połowa jest znacznie mniej ciekawa niż pierwsza, w której obejrzeliśmy aż 5 bramek
    81' - fot. Woytek /Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    81' - fot. Woytek / Legionisci.com
    82' - Na spalonym Pekhart
    86' - Baku podał do Rosołka, ten strzela, ale bramkarz odbił piłke
    89' - Zagranie do Kuna w pole karne, ten wypuścił Pekharta, jednak napastnik został uprzedzony
    90' - Rzut rożny dla Legii, dośrodkuje Carlitos
    90' - Zbyt głębokie było to dośrodkowanie i piłka wycofana
    91' - Koniec meczu!

Legia Warszawa wygrała w sparingu z FC Botosani 5-0. Zapraszamy na kolejne relacje.