Saalfelden - Wtorek, 4 lipca 2023, godz. 18:00
  • 72' Nawrocki
2 (0)
Herb Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
    0 (0)

We wtorek o godz. 18 w Saalfelden Legia Warszawa zmierzy się towarzysko z mistrzem Austrii. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji live!
    17:25 Witamy ze stadionu w Saalfelden. Legioniści za moment rozpoczną rozgrzewkę. Znamy już składy obu drużyn.
    Yuri Ribeiro nie zagra bo doznał drobnego urazu.
    Na trybunach zgromadziło sie wielu kibiców, którzy będą wspierali mistrzów Austrii.
    Legia dzisiaj na zielono, rywale na biało
    Piłkarze wychodzą na boisko

1' -
    1' - Rozpoczęli legioniści
    2' - Już pierwszy niecelny strzał na bramkę Tobiasza, Uderzał Nene
    3' - Jędrzejczyk rozpoczyna akcję, podał do Kuna, ten dośrodkowuje i mamy rzut rożny z lewej strony boiska
    4' - Kolejny rzut rożny. Daleka wrzutka na 16. metr, Slisz huknął po koźle, jeszcze Kramer próbował przedłużyć główką, ale posłał piłkę obok bramki
    5' - Kun faulowany na połowie rywala przez Gevorgyana
    6' - Josue z rzutu wolnego zagrał prostopadle do Kuna, piłka odbiła się jeszcze od któregoś z rywali i mamy rzut rożny
    6' - Rozegranie Josue z Elitimem, ale złe dośrodkowanie tego drugiego i zaczną rywale
    9' - Dobry strzał Josue z dystansu, piłka na mokrej murawie nabrała poślizgu, bramkarz wybił na rzut rożny
    9' - Pogoda w Austrii dziś nie rozpieszcza, zaczęło grzmieć, zbierają się ciemne chmury. W okolicy przechodzą burze i ulewy
    12' - Akcja Legii, Gual podał prostopadle do Kramera, ten zagrał na środek pola karnego, jednak nikt nie przejął piłki
    17' - Elitim faulowany na wprost bramki, ok. 27 m
    18' - Josue strzela w mur, piłka odbiła się jeszcze i mamy korner
    19' - Kun zbiegł, dośrodkował, ale nie było nikogo, żeby wykończył akcję i bramkarz złapał piłkę
    21' - Gual próbował zagrać do Wszołka przed bramką, ale obrońcy wybili piłkę
    25' - Okres gry w środku boiska, bez ciekawszych akcji
    26' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek/ Legionisci.com
    26' - Rzut wolny dla Red Bulla
    27' - Pika ustawiona za linią pola karnego, strzela Yeo, rykoszet, piłka wraca
    27' - Kramer został mocno uderzony piłką, Tobiasz mu pomaga, ale wszystko jest w porządku
    31' - Trochę wieje nudą z boiska
    34' - Świetne zagranie do Kramera, ale ten nie zdołał okiwać obrońcy, jeszcze Kramer w akcji, jednak stracił piłkę
    35' - Elitim zbiega do linii końcowej, zagrywa do Kramera, Okoh wybija piłkę
    36' - Dośrodkowanie, Tobiasz wyskoczył, rywal także, Tobiasz sygnalizuje faul, ale gramy dalej
    38' - Wszołek faulowany z prawej strony na wysokości pola karnego
    39' - Niskie dośrodkowanie, ale rywale przejęli piłkę
    41' - Akcja Red Bulla, mocny strzał Ludewiga, piłka jeszcze odbita leciała pod poprzeczkę, jednak Tobiasz obronił
    42' - W Saalfelden mamy teraz porządną ulewę
    43' - Augustyniak do Wszołka, obrońcy próbowali blokować, ale Legia utrzymuje się przy piłce
    47' - Wszołek dośrodkowuje, słupek, Kramer trafił w bramkarza, Gual uderza, prosto w obrońcę, jeszcze Slisz w obrońcę i Josue obok bramki!
    47' - Koniec pierwszej połowy

44' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Dominik Hładun
    45' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Tomas Pekhart
    46' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Radovan Pankov
    48' - W zespole Red Bulla nastąpiło 10 zmian w składzie
    49' - Rzut rożny wykonuje Josue, Elitim strzela z dystansu, ale zablokowany
    52' - Slisz ostro sfaulowany, po chwili faul na Josue
    61' - Rzut wolny dla Legii przed polem karnym z lewej strony. Faulowany był Gual
    61' - Dośrodkowanie Josue, strzelał Augustyniak, piłka po rykoszecie wyszła na róg
    62' - Dośrodkowanie,
    62' - Pekhart uprzedzony, wybija Baidoo
    62' - Jeszcze Legia... zablokowany strzał Guala
    63' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Makana Baku
    63' - Zmiana Legia: Josue Maciej Rosołek
    63' - Zmiana Legia: Marc Gual Ernest Muci
    66' - Muci sprytnie ograł przeciwnika przy linii bocznej, ale będzie rzut rożny
    67' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    67' - Strzelec gola: Rafał Augustyniak (Legia)!
    68' - Gol dla Legii! Augustyniak skiksował i na moment stracił piłkę, ale szybko ją przejął i z prawej strony, z ostrego kąta wbił ją do bramki
    70' - Muci wpada w pole karne, strzela Baku, jeszcze Pekhart chciał piętką zmienić tor lotu piłki, ale był na spalonym
    73' - Baku wywalczył rzut rożny, przy piłce Muci
    73' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    73' - Strzelec gola: Maik Nawrocki (Legia)!
    74' - Rozegranie do Elitima, jeszcze Kun dośrodkował, wyskoczył Nawrocki i pewnie umieścił piłkę w siatce
    78' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Ramil Mustafajew
    79' - Zmiana Legia: Bartosz Slisz Patryk Sokołowski
    79' - Zmiana Legia: Patryk Kun Filip Rejczyk
    81' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Lindsay Rose
    83' - Cały czas leje deszcz
    84' - Niecelny strzał Konate, ale jeszcze będzie rzut rożny
    85' - Legioniści poradzili sobie i wyprowadzają akcję. Walczy Pekhart i fauluje na własnej połowie
    86' - Świetna interwencja Hładuna po uderzeniu głową jednego z zawodników Red Bulla, ale jeszcze sędzia odgwizdał spalonego
    89' - Konate przewraca się przed własnym polem karnym, ale nie ma faulu
    89' - Konate leży na boisku, ucierpiał w tym starciu z Mucim
    91' - Zbyt mocne dośrodkowanie Piątkowskiego
    91' - Koniec meczu!

W ostatnim meczu sparingowym Legia wygrała z Red Bullem Salzburg 2-0. Zapraszamy na kolejne relacje