Belek - Sobota, 20 stycznia 2024, godz. 15:00
1 (1)
Herb Ordabasy Szymkent Ordabasy Szymkent
    0 (0)

Widzów: 100

13:55 - Witamy z Belek! Za nieco ponad godzinę pierwszy sparing Legii w Turcji. Rywalem będzie dobrze znany klub Ordabasy Szymkent.
    Spotkanie na żywo będzie obserwował Dariusz Mioduski, który przyjechał do Belek
    Piłkarze wychodzą na boisko. Legia zagra na zielono, rywale na biało

1' - Rozpoczęli legioniści
    6' - Dobra sytuacja dla Legii, dośrodkowanie z lewej strony, piłka wybita na rzut rożny
    8' - Morishita ostro potraktowany przy linii bocznej, potrzebna jest pomoc medyczna
    12' - Zablokowany strzał Elitima z 16 metrów, jeszcze Legia przy piłce
    12' - Josue faulowany, ok. 30 m od bramki
    13' - Dośrodkowanie Josue w pole karne, na 5. metrze znalazł się Kramer, ale spudłował. Sędzia jeszcze dopatrzył się spalonego
    14' - Burch faulowany z prawej strony boiska
    14' - Dośrodkowanie Josue, Małyj walczy o piłkę z Mucim, legionista przegrał pojedynek
    15' - Kombinacyjna akcja, Josue zagrał do linii końcowej do Morishity, ten dośrodkował, Burch niecelnie główkował
    16' - Rzut wolny dla Legii, ok. 24 m z boku pola karnego
    17' - Głębokie dośrodkowanie, Szajzada złapał piłkę
    17' - Szybko odzyskana piłka przez Kuna, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane
    20' - Legia cały czas przebywa na połowie rywala, Morishita faulowany przy linii bocznej
    22' - Na spalonym Muci
    25' - Prostopadła piłka Josue do Muciego, który mógł znaleźć się sam na sam, ale piłka trafiła go w piętę
    25' - Strzał Elitima z ok. 20 m, piłka przeleciała obok słupka
    27' - Rywale nie przeprowadzili jeszcze żadnej akcji w tym meczu
    28' - W zespole gości gra testowany dzisiaj były zawodnik Legii, Jasur Yaxshiboyev
    29' - Pierwszy nieśmiały strzał Yaxshiboyeva na bramkę Hładuna, ale zbyt lekki, by zaskoczyć legionistę
    29' - Teraz świetna akcja Yaxshiboyeva! Z linii bramkowej piłkę wybił Ribeiro
    30' - Hładun wyszedł do Yaxshiboyeva, został ograny, ale na szczęście Ribeiro wykazał się szybkością i uratował zespół przed stratą bramki
    30' - Reginaldo przy piłce, na róg wybija Burch
    32' - Augustyniak chciał wyprowadzić kontrę, został jednak sfaulowany. Potrzebna jest pomoc medyczna
    33' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    34' - Morishita domaga się odgwizdania zagrania ręką, ale nic nie było
    34' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    34' - Strzelec gola: Juergen Elitim (Legia)!
    35' - Elitim pokonuje bramkarza strzałem z niemal linii końcowej. Legia prowadzi 1-0!
    36' - fot. Wpytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    38' - Nieudane uderzenie Kramera głową
    41' - Żółta kartka: Serhij Małyj (Ordabasy)
    44' - Kun zagrywa do Morishity, który był przed szansą na gola, ale jest... bijatyka na boisku
    44' - sędzia przerwał grę, bo za polem karnym piłkarze zaczęli się przepychać
    44' - Będzie tylko rzut wolny dla Legii
    45' - Zmiana Legia: Josue Wojciech Urbański
    46' - Sędzia wyrzucił z boiska Josue i Jerłanowa. Za kapitana Legii wszedł Wojciech Urbański
    47' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi 1-0. Zapraszamy na drugą połowę

42' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Artur Jędrzejczyk
    43' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Tomas Pekhart
    43' - Zmiana Legia: Yuri Ribeiro Radovsn Pankov
    45' - Zmiana Ordabasy: Tiemirłan Jerłanow Wsiewołod Sadowskij
    45' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Bartosz Kapustka
    46' - Zmiana Legia: Ernest Muci Marc Gual
    46' - Zmiana Legia: Ryoya Morishita Paweł Wszołek
    46' - Zmiana Legia: Wojciech Urbański Maciej Rosołek
    46' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Filip Rejczyk
    46' - Zmiana Legia: Patryk Kun Gil Dias
    47' - Zmiana Ordabasy: Jasur Yaxshiboyev Maksim Fiedin
    47' - Zmiana Legia: Dominik Hładun Kacper Tobiasz
    51' - W pierwszej połowie w zespole gości za Jerłamowa wszedł Sadowskij
    51' - Rosołek wywalczył rzut rożny
    53' - W drugiej połowie na boisku Yaxshiboyeva zastąpił Fiedin
    54' - Akcja Legii, przechwyt Kapustki, popędził na bramkę, zagrał do Guala, a ten... podał do rywala
    59' - Na razie spokojniejszy moment
    60' - Reginaldo blokuje strzał Guala
    60' - Gual wywalczył rzut rożny
    61' - Dośrodkowanie Kapustki, próbował uderzać Pekhart, ale będzie kolejny korner
    63' - Żółta kartka: Marc Gual (Legia)
    63' - Jędrzejczyk szarpie się z rywalem, znowu sytuacja bez piłki
    64' - Chociaż wydaje się, że legionista był faulowany w tej sytuacji
    64' - Żółta kartka: Artur Jędrzejczyk (Legia)
    64' - Żółta kartka: Maksim Fiedin (Ordabasy)
    66' - Żółta kartka: Maciej Rosołek (Legia)
    66' - Sędzia uznał, że Rosołek próbował wymusić rzut karny
    67' - Faulowany Pekhart w środku boiska
    70' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Wojciech Urbański
    71' - Zmiana Legia: Marco Burch Jan Ziółkowski
    73' - Gual pędzi środkiem, minął rywala, strzelił z 18 metrów... obok słupka
    74' - fot. Woytek / Legionisci.com
    74' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    77' - Rosołek przed znakomitą szansą, uderzył z ostrego kąta, jeszcze przed bramką był Pekhart, ale sędzia przerwał akcję
    78' - Władisław Wasiljew przeprowadził indywidualną akcję, którą zakończył niecelnym strzałem
    78' - Rzut wolny dla gości, Ziółkowski wybija głową
    78' - Kontra Legii, Gual jednak podał zdecydowanie za mocno do Kapustki
    80' - Rzut rożny dla Ordabasów, ale bez zagrożenia bramki Legii
    81' - Wracający do obrony Dias faulowany
    86' - Zmiany w zespole gości, na boisku Aybar Żaksyłkow, Murodżon Chałmatow i Duman Narziłdajew
    87' - Po niezłej pierwszej połowie, druga rozczarowuje. Słabo prezentuje się Gual, choć stara się być aktywny na boisku
    90' - Rozpoczęła się przedostatnia minuta spotkania