Urszulin, LTC - Piątek, 21 czerwca 2024, godz. 13:00

Zapraszamy na relację z pierwszego kontrolnego spotkania Legii podczas przygotowań do nowego sezonu.
Legia zagra dziś na czerwono, rywale na niebiesko
Spotkanie obserwują m.in. Burch, Augustyniak, Celhaka i Tobiasz
Zawodnicy wychodzą na boisko

107' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
107' - Strzelec gola: Gabriel Kobylak (Radomiak)!
110' - GOL ANULOWANY!
60' - Żółta kartka: Gabriel Kobylak (Radomiak)
4' - Morsihita próbował się przedrzeć, ale faulował w ataku
6' - Elitim faulowany 30 m przed polem karnym, rzut wolny dla Legii
7' - Kapitanem w dzisiejszym meczu jest Paweł Wszołek
7' - Dośrodkowanie Elitima, obrońca wybił głową, jeszcze Goncalves wrzuca w pole karne, ale nic z tego nie wyszło
8' - Piłka jeszcze trafiła do Wszołka, a ten uderzył obok słupka
12' - Dośrodkowanie Morishity, Gual uderzył głową w poprzeczkę
15' - Dobry odbiór Kapustki na połowie rywala, strzał Guala z 17 m, piłka minęła słupek
16' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, Ziółkowski wybił piłkę na rzut rożny
18' - prostopadłe zagranie do Kapustki w pole karne, ale za mocne i nie zdołał opanować piłki
20' - Gual faulowany ok. 30 m od bramki, na wprost. Elitim zdecydował się na strzał, broni Haluch
23' - Zawodnik Odry na spalonynm
24' - Długa piłka Elitima do Guala, ten wycofał do Morishity, który jednak fatalnie spudłował
25' - Morishita na spalonym
29' - Przerwa na uzupełnienie płynów
30' - GOL! Odra Opole
32' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Tomas Pekhart
35' - Akcja Legii lewą stroną, Gual uderza z 14 metrów, niecelnie
37' - Niespodziewanie to Odra jako pierwsza strzeliła bramkę po dośrodkowaniu w pole karne, zawodnik z nr 32 z 5 metrów nogą wbił piłkę do siatki
38' - Legia nie była w stanie wykorzystać nieporozumienia w szeregach obronnych Odry
38' - fot. Woytek / Legionisci.com
44' - Żółta kartka: Juergen Elitim (Legia)
47' - Koniec pierwszej połowy

Po pierwszej połowie Legia przegrywa z Odrą Opole 0-1. Zapraszamy na drugą część spotkania.

157' - Zmiana Radomiak: Gabriel Kobylak Maciej Kikolski
157' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Victor Karolak
158' - Zmiana Legia: Radovan Pankov Jan Leszczyński
158' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Kacper Chodyna
158' - Zmiana Legia: Ryoya Morishita Makana Baku
158' - Zmiana Legia: Jan Ziółkowski Artur Jędrzejczyk
159' - Zmiana Legia: Marc Gual Jean-Pierre Nsame
161' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Luquinhas
46' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Igor Strzałek
46' - Zmiana Legia: Claude Goncalves Wojciech Urbański
47' - Na drugą połowę legioniści wyszli w zupełnie innym składzie.
48' - Za mocne podanie do Baku, od bramki rozpocznie Józef Burta
48' - Na boisku w zespole Odry pojawili się również Kędziora i Niziołek
50' - Pojawili się m.in. także Waliś, Osipiak
50' - Luquinhas faulowany na środku boiska
51' - Dośrodkowanie Karolaka wybija Waliś
52' - Strzał Nsame po ziemi, bramkarz łapie piłkę
54' - Skład Odry na drugą połowę: Burta - Szrek, Waliś, Kędziora, Krysiak - Niziołek, testowany, Osipiak - Banaszewski, testowany, testowany
55' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, dobrze głową wybił Karolak. Będzie rzut rożny dla rywali
56' - Dośrodkowanie i ponownie Karolak wybija
56' - Legioniści nie zebrali tej piłki i ponownie w ataku Odra
56' - Baku zagrywał do Pekharta w pole karne, ten jednak ruszył za szybko i piłka do niego nie trafiła
59' - Nsame doszedł do piłki przy linii końcowej, próbował dośrodkowania, ale będzie tylko rzut rożny dla Legii
59' - Do piłki podszedł Strzałek, rozegrał na krótko
60' - Aktywny w tej części spotkania jest Baku
61' - fot. Woytek / Legionisci.com
62' - fot. Woytek/ Legionisci.com
62' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
62' - Strzelec gola: Makana Baku ()!
63' - Gol dla Legii! Jędrzejczyk był w polu karnym, podał płasko Chodyny, obrońca wybił futbolówkę, piłka trafiła do Baku, który z 7 metrów doprowadził do wyrównania
66' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
67' - Strzelec gola: Luquinhas (Legia)!
69' - 2-1 dla Legii. Luquinhas otrzymał podanie od Baku i z 11 metrów posłał piłkę do siatki
72' - Strzałek wyłożył piłkę do Nsame, ten jednak zamiast strzelać, próbował zagrać do Pekharta i będzie tylko rzut rożny
72' - Dośrodkowanie Strzałka, Nsame strzela głową, piłka wyszła na róg
73' - Ponownie piłka trafiła na głowę Nsame i po jego strzale uderzyła w poprzeczkę
74' - Przerwa na uzupełnienie płynów
78' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Jordan Majchrzak
79' - Zmiana Legia: Jean-Pierre Nsame Mateusz Szczepaniak
80' - Zmiana Legia: Luquinhas Jakub Adkonis
82' - Według nas, najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania jest Makana Baku
83' - Dośrodkowanie Chodyny na głowę Majchrzaka, ten jednak nie zdołał oddać czystego strzału
83' - Baku na spalonym
85' - Żółta kartka: Jan Leszczyński (Legia II)
86' - Faul taktyczny Leszczyńskiego w środku boiska
88' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, uderzenie głową, piłkę wybija Jędrzejczyk
89' - Rozegranie Chodyny ze Strzałkiem, jeszcze strzał zza pola karnego Adkonisa, piłka mija jednak bramkę
90' - Szczepaniak powalczył i odzyskał piłkę, ale chwilę później Strzałek ją stracił
91' - Sędzia doliczył 3 minuty
92' - Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne, wyskakującego Majchrzaka uprzedził Kędziora