Sparing Legia - Botosani potrwa 4 razy po 30 minut.
    FC Botosani zagra w granatowych strojach, Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach
    Kapitanem Legii Paweł Wszołek
    Piłkarze wychodzą na boisko
    Teraz w Kossen jest gorąco i słonecznie, chociaż jeszcze niedawno padało
    Rozpoczną legioniści

3' - Pierwsza sytuacja rywali, ni to dośrodkowanie, ni to strzał z bardzo daleka, ale piłka minęła bramkę
    4' - Rzut rożny dla Legii z prawej strony boiska, ale nic ciekawego z niego nie wynikło
    6' - Mailat pędził za piłką lewą stroną, ale legioniści wybili na aut i spowolnili akcję
    8' - Doszło do ostrego starcia Morishity z rywalem, ale wszystko jest w porządku
    9' - Kapustka dośrodkowuje z rzutu wolnego z lewej strony przy linii bocznej, Kapuadi nie zdołał złożyć się do strzału głową
    9' - Faul Goncalvesa na środku boiska, sędzia upomina zawodnika Legii
    11' - Na spalonym Chica-Rosa
    13' - Rzut wolny dla Legii, dośrodkowanie Kapustki, wybijają obrońcy
    15' - Akcja Morishity, zagranie do Kapustki, ten z problemami z opanowaniem piłki źle podał do Guala
    16' - rzut rożny dla Legii
    17' - Kapustka dośrodkowuje, głową strzelał Gual, ale piłka minęła bramkę
    18' - Żółta kartka: Aldair Ferreira (Botosani)
    18' - Luquinhas faulowany na środku boiska, sędzia sięgnął po kartkę
    20' - Kapustka zaczął akcję, przebiegł pół boiska, podał do Wszołka, ale ten został uprzedzony przez bramkarza
    22' - Znów Kapustka z rożnego, bardzo niecelny strzał Nsame
    24' - Żółta kartka: Adrian Chica-Rosa (Botosani)
    24' - Chica-Rosa ukarany żółtą kartką za faul na Goncalvesie
    26' - Strzał Nsame głową obok słupka, ale i tak był na spalonym
    29' - Wszołek do Nsame i będzie rzut rożny
    31' - Morishita faulowany przy linii bocznej
    32' - Dośrodkowanie Kapustki, rywale wybili piłkę na aut
    32' - Chwila przerwy dla piłkarzy
    34' - Zawodnicy już wracają na boisko
    36' - Kontynuujemy od wrzutu z autu dla Legii przy narożniku, dośrodkowanie, Gual główkuje niecelnie
    37' - Rywale w ataku, Leszczyński wybija na aut
    37' - Prostopadłe podanie do Guala, ten zagrał niedokładnie wzdłuż pola karnego
    39' - Piłka do Nsame, ten przewraca się na 18. metrze, sędzia każe grać dalej, zawodnik Legii ma duże pretensje
    40' - Faulowany Luquinhas w środku boiska, będzie kartka
    40' - Żółta kartka: Daniel Celea (Botosani)
    41' - Legionista nie podnosi się z murawy, mamy chwilę przerwy na udzielenie pomocy medycznej
    42' - Dośrodkowanie Kapustki w pole karne, Ziółkowski próbował sięgnąć piłki, sędzia wskazał, że był spalony
    42' - fot. Woytek / Legionisci.com
    43' - fot. Woytek / Legionisci.com
    45' - Akcja Legii, Wszołek, Morishita, dośrodkowanie Wszołka, Gual został zablokowany, jeszcze Goncalves dobijał, ale obok słupka
    47' - Bardzo dobry strzał Dicana, zza pola karnego, piłka przeleciała tuż obok okienka bramki
    48' - Popędził Tiganasu, zagrał do kolegi, ale strata i już w akcji Nsame, który jednak kompletnie się zamotał
    49' - Rzut wolny dla Legii, daleko od pola karnego
    49' - fot. Woytek / Legionisci.com
    50' - Bezpośredni strzał Goncalvesa broni Pap
    50' - fot. Woytek / Legionisci.com
    52' - Bardzo niecelny strzał Mailata
    54' - Piękna parada Tobiasza po strzale z ostrego kąta z prawej strony
    56' - Strzał z dystansu, Tobiasz łapie piłkę
    57' - Bezpośrednie uderzenie na bramkę, ale piłka poleciała nad nią
    58' - Morishita do Guala w pole karne, Celea wybił na rzut rożny
    59' - Wszołek faulował rywala przy linii, ten wypadł za boisko
    60' - Bramkarz złapał piłkę poza polem karnym, ale sędzia nie zauważył i gramy dalej
    61' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    61' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
    61' - Koniec pierwszej połowy

Gual zdobywa bramkę z bliskiej odległości po podaniu Morishity tuż przed przerwą
    karne: 5-4 dla Legii

41' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Dominik Hładun
    41' - Zmiana Legia: Jan Leszczyński Artur Jędrzejczyk
    41' - Zmiana Legia: Jan Ziółkowski Rafał Augustyniak
    41' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Viktor Karolak
    42' - Zmiana Legia: Marc Gual Blaz Kramer
    42' - Zmiana Legia: Jean-Pierre Nsame Tomas Pekhart
    42' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Juergen Elitim
    42' - Zmiana Legia: Luquinhas Wojciech Urbański
    43' - Zmiana Legia: Ryoya Morishita Makana Baku
    43' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Kacper Chodyna
    44' - Zmiana Legia: Claude Goncalves Igor Strzałek
    46' - Kapitanem w drugiej połowie jest Jędrzejczyk
    47' - Urbański faulowany na środku
    48' - Rzut rożny dla Legii
    49' - Przy piłce Elitim, Jędrzejczyk skakał do główki, ale został przyblokowany
    50' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    50' - Strzelec gola: Wojciech Urbański (Legia)!
    51' - Baku ograł rywala z prawej strony, zagrał w pole karne, a tam Urbański wykończył akcję
    54' - Dobry strzał Lopeza. Od bramki Hładun
    57' - Na razie spokojna gra
    59' - Na razie spokojna gra
    59' - Zagranie Strzałka do Kramera, ten uderzył celnie, ale bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki
    62' - Bardzo nieudany strzał Gligora, od bramki Legia
    63' - Rzut wolny dla rywali, będzie dośrodkowanie, interweniuje Jędrzejczyk
    66' - Rywale także wymienili całą jedenastkę: 1. Kukić, 33. David, 66. Mouaddib, 32. Seroni, 3. Pavlović, 27. Lopez, 26. Stefan, 10. Kaprof, 44. Sadiku, 70. Gligor, 88. Carausu
    67' - Rzut rożny dla Botosani, piłkę wybija Pekhart, oddalając zagrożenie od własnej bramki
    68' - Hładun uprzedził Lopeza
    68' - Strzał Chodyny zza pola karnego broni bramkarz
    70' - Kramer ucierpiał w starciu z rywalem, ale wszystko jest w porządku
    71' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    71' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    72' - Po wrzucie z autu piłka skozłowała, Pekhart wrzucił piłkę bramkarzowi za kołnierz
    73' - Dobre podanie Urbańskiego, dośrodkowanie, wycofanie do Baku, ale nic ciekawego z tej akcji nie wyszło
    74' - Urbański przewraca się w polu karnym, gramy dalej
    76' - Długa piłka do Kramera, ten jednak został uprzedzony przez obrońcę
    76' - Chwila przerwy
    77' - Przed nami ostatnie 30 minut spotkania
    77' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Maciej Rosołek
    77' - Na boisku pojawił się Maciej Rosołek
    84' - Na razie nie dzieje się nic ciekawego, zespoły rozgrywają piłkę
    85' - Pekhart wychodził sam na sam, ale sędzia gwizdnął spalonego
    86' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale żaden z rywali nie zamykał akcji
    89' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    89' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
    89' - Dośrodkowanie Strzałka, Rosołek głową z bliskiej odległości trafia do siatki
    91' - Rosołek piętką wypuścił kolegę, Urbański poszedł w stronę bramki, jednak stracił piłkę
    92' - Zmiana Legia: Makana Baku Mateusz Szczepaniak
    92' - Zmiana Legia: Igor Strzałek Jakub Adkonis
    92' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Jordan Majchrzak
    94' - Majchrzak faulowany na własnej połowie
    99' - Kaprof faulowany tuż przed polem karnym
    99' - Mouaddib strzelił obok muru, Hładun wybił na rzut rożny
    100' - Na boisku pojawili się Charles Petro i Chapi Romano
    103' - Augustyniak do Urbańskiego, ten do Rosołka, odegranie do Majchrzaka, strzał i będzie rzut rożny
    103' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    103' - Strzelec gola: Jordan Majchrzak (Legia)!
    103' - Dośrodkowanie Elitima i Majchrzak głową pakuje piłkę do siatki
    105' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    105' - Strzelec gola: Jordan Majchrzak (Legia)!
    106' - Majchrzak znalazł się sam na sam po podaniu Elitima, podbiegł i pokonał bramkarza
    106' - Koniec meczu!

Legia wygrywa z FC Botosani 6-0. Przed nami jeszcze seria rzutów karnych