1 (1)

Widzów: 2000

W piątek na stadionie przy Obrońców Tobruku, przy sztucznym świetle, rozegrany zostanie sparing pomiędzy Legią Warszawa a Olimpią Elbląg. Fanów obu klubów od lat łączy przyjaźń i w związku z tym sparing zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszamy na naszą relację LIVE!
-----------------------------------------
Witamy wszyskich kibiców. Już za kilkanaście minut początek ostatniego sparingu jaki Legia rozegra w Polsce.
Piłkarze stoją już na środku boiska
Legia na czerwono-czarno, Olimpia żółto - niebiesko

1' - Olimpia rozpoczęła
3' - Atak goście, Astiz do Muchy i sytuacja opanowana.
3' - Na trybunach zebrało się ponad 1000 osób
4' - Legia rozgrywa piłke w obronie
5' - Akcja Legii, ale za mocne podanie do Rybusa i od bramki goście
8' - Choto, Astiz, spokojnie sobie kopią piłkę
8' - GOL! Maciej Rybus! (Legia)
9' - W zamieszaniu podbramkowym Rybus pokonuje Hyza
10' - LEgia prawą stroną, ale zbyt długa piłka do Descargi i golkiper Olimpii łapie
11' - Radovic na spalonym
12' - Legia próbuje wciągnąć Olimpię na swoją połowę
13' - Akcja goście, dośrodkowanie, ale na posterunku Descarga i sytuacja wyjaśniona
14' - Chinyama zagrywa prostopadła piłkę do rybusa, którego uprzedza Hyz
14' - Borysiuk faulowany na 35. metrze
14' - Iwański...
15' - Jednak Rybus, dośrodkowanie i lepsi defensorzy przyjezdnych
16' - Akcja Legii, ale Kiełbowicz na spalonym
18' - Akcja Olimpii prawą flanką czysto przerwana przez defensywę Legii
19' - GOL! Piotr Giza! (Legia)
20' - Ładny strzał Gizy z narożnika pola karnego i mamy 2-0
21' - Mucha wybiega poza pole karne, zwodem mija napastnika i zagrywa długą celną pikę do Chiniego
23' - Długie podanie do Rado, ten wbiega w pole karne i wywalcza rzut rożny
23' - Złe dośrodkowanie Rybusa i akcja gości
24' - GOL! Mateusz Kołodziejski! (Olimpia)
25' - Akcja prawą strona, płaskie podanie w pole karne, Choto mija się z piłką i Kołodziejski strzałem z pierwszej piłki trafia
25' - Iwański po dośrodkowaniu Chinyamy nad poprzeczką
28' - Rybus uderza z rzutu wolnego ale tylkoo rzut rożny
31' - Płaskie podanie "Rado" z pod końcowej linni wybijają obrońcy
32' - Borysiuk powstrzymuje faulem akcję elblążan
33' - Rozochociła się Olimpia, częściej atakując Legię
35' - Mniej interesujący frah\gment meczu, Gra toczy się w środkowej strefie boiska
37' - Choto, Mucha, Astiz...
38' - Od początku meczu kibice głośno dopingują obydwie drużyny
39' - Faul Rybusa przy linii bocznej
39' - Radović na spalonym
43' - Chot fauluje na środku boiska, dośrodkowanie w pole karne , a tam królem Mucha
45' - Choto pewnie powstrzymuje Kolosova
45' - GOL! Takesure Chinyama! (Legia)
46' - Chinyama przejmuje piłkę na 20. metrze, podbiego 2 kroki i pięknie strzela obok bezradnego bramkarza
47' - Koniec pierwszej połowy

Po pierwszych 45 minutach Legia pewnie prowadzi 3-1.

47' - Zeczęła Legia. Bez zmian w składzie
47' - Zmiana Olimpia: Karol Styś - Krzysztof Biegański
47' - Zmiana Olimpia: Mateusz Kowalczyk - Mateusz Roszak
48' - Na trybunach szykuje się wielka oprawa
48' - Oprawa składa się z herbów obydwu drużyn oraz hasła: Działamy wspólnie oraz w porozumieniu z Olimpią Elbląg
50' - Chinyama na spalonym
52' - Kibice odpalili kilkadziesiąt rac
54' - Iwański pod polem karnym gości i traci piłkę
55' - Giza urwał sie obrońcom, ale jego strzął z 16. metrów bramkarz odbił po linie boczną
55' - Giza na prawo do Descargi, ten dośrodkowuje do Rybusa, który uderza niecelnie
57' - Karny dla Legii
57' - Chinyamam faulowany w sytuacji sam na sam przez bramkarza
58' - GOL! Maciej Iwański z karnego! (Legia)
58' - Pewny strzał Iwańskiego
59' - Chinyama cały czas opatrywany przy linii bocznej
61' - Wraca Chini na boisko
62' - Biegański Bardzo ładne uderzenie Biegańskiego i Mucha musiał wybijać poza boisko
64' - Zmiana Legia: Inaki Descarga - Wojciech Szala
65' - Indywidualna akcja Radovicia w której on sam fauluje
65' - Zmiana Olimpia: Rafał Anuszek - Mateusz Hajman
65' - Zmiana Olimpia: Anton Kołosov - Kamil Kopycki
65' - GOL! Maciej Rybus! (Legia)
67' - Szybka kontra Legii, Radović do Chinyamy, który odgrywa na środek pola karnego z powrotem do Rado, ten źle przyjmuje, ale jest jeszcze Rybus i piłka po raz piąty w siatce
68' - Faul na Kiełbowiczu
69' - Rybus przerywa akcję Olimpii podaniem do Muchy
69' - Kibice gospodarzy domagają się gry swoim pupili na remis
70' - Zmiana Legia: Takesure Chinyama - Adrian Paluchowski
70' - Zmiana Legia: Ariel Borysiuk - Martins Ekwueme
71' - Zmiana Legia: Maciej Iwański - Patryk Koziara
73' - Rybus z pięciu metrów trafią w słupek przytrzymujący siatkę
73' - Zmiana Olimpia: Mateusz Kołodziejski - Maciej Anuszek
74' - Indywidualny rajd Szali przez pół boiska, podanie do Rybusa, ale bramkarz szybszy
78' - Niedokładne podanie Szali do Radovicia
80' - Paluchowski uderza z 16. metrów obok bramki
81' - Zmiana Olimpia: Michał Stawiński - Łukasz Laskowski
81' - Kiełbowicz dośrodkowuje, Rado uderza z główki z 15. metrów bardzo ładnie, ale nad bramką
83' - GOL! Adrian Paluchowski! (Legia)
84' - Paluchowski stoczył pojedynek biegoy z obrońcą i bramkarzem. Okazał się najsprytniejszy i po lekkim dotknięciu piłki znalazł się przed pustą bramką
85' - Zmiana Legia: Maciej Rybus - Piotr Rocki
86' - Zmiana Legia: Piotr Giza - Kamil Majkowski
86' - Żółta kartka: Mateusz Hajman (Olimpia)
87' - Brzydki faul na Jano i sędzia sięga do kieszonki
91' - Uderzenie rockiego z 15. metrów broni Hyz