Warszawa - Sobota, 19 lutego 2011, godz. 12:00
  • 51' Jackiewicz
  • 62' Matwijów
2 (0)

Widzów: 300

11:56 - Witamy z obiektu przy ul. Obrońców Tobruku. Za kilka minut rozpocznie się mecz Legii z Olimpią
Piłkarze wyszli już na murawę. Legioniści w czerwonych koszulkach. Olimpia na żółto
Rozpocznie Legia

3' - Bruno Mezenga przypomina trochę wojownika ninja, bo głwoę ma opatuloną w jakis szalik/golf
4' - Na trybunach około 150 widzów. Spora grupa czeka jeszcze na wejście, a część ogląda mecz zza płotu
4' - Pierwszy rzut rożny dla Olimpii
4' - Po dośrodkowaniu piłkę wybił Jędrzejczyk
5' - Od początku trwa doping fanów
6' - Jędza dobrze blokuje strzał gracza Olimpii
9' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego. Jędrzejczyk do Efira, ten do Wolskiego. Wolski dośrodkował w pole karne, ale bramkarz uprzedził Mezengę
11' - Akcja Olimpii prawą stroną, próba dośrodkowania zablokowana przez Żyro. Rożny dla gości
12' - Na Bemowie pada chwilami pada mały śnieg. Boisko jest całkowicie odśnieżone
12' - Próba szybkiego wyprowadzenia piłki przez Wolskiego do Broniszewskiego, ale we wszystko wmieszał się obrońca
13' - Teraz groźnie pod polem karnym Legii... uderzenie z 11 metrów blokują obrońcy!
13' - Od bramki Antolović
14' - Fani Olimpii wywieszają flagę
15' - Komorowski minął się z piłką, ale na szczęście bez żadnych konsekwencji
18' - Dobre uderzenie Czeladze o 2 metry mija słupek bramki Legii
20' - Dobrze walczy Wolski z Łukasikiem, wycofanie do Kneżevicia, a ten do Antolovicia
21' - GOL! Michał Efir! (Legia)
22' - GOL! Składna akcja legionistów. Szałachowski przejął piłkę w polu karnym, zbiegł do linii końcowej i podał do Efira, który z problemami przyjął futbolówkę i zdołał oddać strzał po ziemi nie do obrony!
23' - Żółta kartka: Rafał Wolski (Legia)
25' - Na spalonym Bułka
27' - W ataku Olimpia. Jędrzejczyk nie zdołał zablokować dośrodkowania Lubenowa, ale Kneżević wybił na rzut rożny
28' - Dobrze piłkę odebrał Broniszewski. Podał do Mezengi, ale legionista musiał wycofać akcję
29' - Kneżević sam podbiegł pod pole karne, zagrał na skrzydło do Jędrzejczyka, który nie zdołał jednak dośrodkować
29' - Bardzo dobry odbiór piłki przez Żyro
30' - Na murawie leży jeden z legionistów - chwila przerwy w grze
31' - Nic groźnego Broniszewskiemu się jednak nie stało i za chwilę wróci na boisko
32' - Faul Żyro
34' - Mezenga dobrze podaje do Szałacha... ten na wysokości pola karnego zbiega do środka i uderza z 18 metrów, ale za lekko by pokonać bramkarza gości
40' - Kibice Legii znudzili się na chwilę dopingiem i wykonali klasyczną "oprawę ze śnieżek" - oberwało się liniowemu
42' - Efir zablokowany pod polem karnym. Jeszcze piłka trafiła do Żyro, który jednak słabo dośrodkował
42' - Koniec pierwszej połowy
69' - Żółta kartka: Srdja Kneżević (Legia)
70' - I znowu groźnie pod bramką Legii. Uderzenie z główki, ale Szumski dobrze broni!
74' - Chwila trochę ostrzejszej gry i znowu przerwa bo ktoś leży na murawie
75' - Ale dobrą okazję zmarnowali elblążanie. Po podaniu wzdłuż pola karnego niedokładnie piłkę sięgnął Lubenow

Pierwsza połowa trwała 40 minut. Do przerwy legioniści prowadzą 1-0 po golu Efira
Piłkarze już wrócili na murawę. Legia bez zmian

47' - Zmiana Legia:

Marijan Antolović -
Jakub Szumski
48' - Komorowski bardzo niecelnie z rzutu wolnego w kierunku Szałachowskiego
50' - Rożny dla Olimpii
51' - Po przerwie Jędrzejczyk zamienił się pozycjami ze Srdją Kneżeviciem
52' - GOL! Kamil Jackiewicz! (Olimpia)
53' - Groźna akcja Olimpii.. zmieszanie w polu karnym Legii i Kamil Jackiewicz z najbliższej odległości doprowadza do wyrównania!
55' - Broniszewski posyła piłkę w pole karne ale tam byli obrońcy
58' - Mezenga uderza z 22 metrów, piłka odbija się od obrońcy i dopadł do niej Szałachowski, który jednak wywalczył tylko rzut rożny
58' - Dośrodkowanie... zamieszanie próba uderzenia Mezengi.. j jeszcze jeden korner dla Legii
58' - GOL! Sebastian Szałachowski! (Legia)
60' - GOOLL!!! FENOMENALNE TRAFIENIE SZAŁACHA! Po rzucie rożnym piłka trafiła na 18 metr gdzie znalazł się Sebastian Szałachowski i huknął z całej siły i piłka odbijając się od poprzeczki wpadła do siatki!
61' - Ładne uderzenie Mezengi z ostrego kąta... bramkarz wybija na rzut rożny
63' - GOL! Andrzej Matwijów! (Olimpia)
63' - Akcja Olimpii.. ale za mocne podanie i Jędrzejczyk przejął piłkę i myślał chyba że wyszła na aut bramkowy tymczasem Matwijuk ją przejął i... wpakował do siatki obok bezradnego Szumskiego
64' - Zmiana Legia:
Bruno Mezenga -
Mateusz Tietz
64' - Rzut wolny dla Olimpii. Żółta kartka dla legionisty
Sebastian Szałachowski -
Cezary Michalak
65' - Zmiana Legia:
Marcin Komorowski -
Michał Kopczyński
65' - Lubenow... z rzutu wolnego w samo okienko, ale piękna interwencja Szumskiego! Rożny dla Legii
66' - Żółta kartka: Cezary Michalak (Legia)
66' - Podanie w pole karne, Żyro minął się z piłką... ale bez konsekwencji
79' - Wolski przedarł się lewą stroną. Podbiegł do linii końcowej i zdołał wywalczyć rzut rożny
79' - Zmiana Olimpia:
Andrzej Matwijów -
Andrzej Liszko
81' - Kolejna groźna akcja Olimpii i kolejny raz dobrze interweniuje Szumski
81' - Żółta kartka: Aleksandr Staszczaniuk (Olimpia)
82' - Żółta kartka: Witalij Szepietowskij (Olimpia)
82' - Rzut wolny wykonuje Wolski
82' - Dośrodkowanie... piłkę przejął Jędrzejczyk, ale uderzył bardzo niecelnie
85' - Ostatnie minuty meczu. Na boisku leży jeden z legionistów
87' - Koniec meczu!

Po ciekawym meczu legioniści zremisowali z Olimpią 2-2. Już teraz na www.legionisci.com możecie obejrzeć pierwsze zdjęcia z meczu. Od godziny 17 drugi sparing, w którym rywalem będzie Widzew Łódź