8 (5)
Herb Mazur Karczew Mazur Karczew
    0 (0)

13:07 - Witamy z Łazienkowskiej w to słoneczne, choć zimne wczesne popołudnie
    13:07 - W tej chwili trwa rozgrzewka obu drużyn. Zaraz spróbujemy napisać skład Legii
    13:08 - O, dotarł również redaktor 90minut.pl, więc jest szansa na skład Mazura Karczew :)))
    13:18 - Legioniści w biało-czarnych strojach. Mazur w jednolitych czerwonych trykotach

2' - GOL! Ismael Blanco! (Legia)
    2' - Legioniści przy piłce. Żewłakow podanie do Blanco... gol!
    2' - 45 sekunda meczu:)
    3' - Długa piłka do Hubnika, ale szybszy bramkarz
    4' - Żurek na skrzydło do Kiełbowicza, ten odgrywa do Żurka, ale legionista nie opanował piłki
    5' - Dobry odbiór Rzeźniczaka, próba kontry, ale za mocne podanie do Radovicia
    5' - Vrdoljak ze środka pola niedokładnie w kierunku Rzeźniczaka
    6' - Daleki wykop Skaby po wycofaniu piłki przez Żewłakowa
    9' - Akcja ofensywna Mazura zakończona strzałem zza pola karnego - wysoko nad poprzeczką
    10' - Na spalonym Radović
    10' - GOL! Bartosz Żurek! (Legia)
    10' -
    10' - Piękne prostopadłe podanie do Żurka, który przebiegł kilka metrów i ze spokojem przelobował bramkarza! 2-0
    12' - Skaba spokojnie na skrzydło do Rzeźniczaka
    13' - Złe podanie Radovicia w kierunku napastnika
    15' - Sparingowi towarzyszy niemal tradycyjna kibicowska atmosfera. Raz po raz wybuchają petardy i achtungi. To związkowcy wracający pod Torwar z manifestacji
    16' - Legia w ataku. Rzeźniczak do Radovicia.. ten wycofuje do Rzeźnika, który za lekko dośrodkowuje
    18' - Blanco walczy w polu karnym.. uderza z ostrego kąta ale tylko w boczną siatkę
    22' - Uderzenie Radovicia za lekkie
    23' - GOL! Ismael Blanco! (Legia)
    23' - Blanco przyjmuje piłkę w polu karnym i uderza po długim słupku!
    25' - Dobra wymiana piłek Blanco z Radoviciem, faulowany Serb
    26' - Szansa na bramkę z rzutu wolnego. Kiełba...
    26' - Aj, prosto w mur
    28' - Ładne zgranie głową Blanco do Radovicia, ten wypuszcza Vrdoljaka, który wpada w pole karne, ale zostaje zablokowany przez bramkarza
    29' - Słabe dośrodkowanie Kiełbowicza - nie doleciało do czekających w polu karnym Hubnika i Blanco
    30' - Rzut rożny dla Mazura Karczew
    31' - Rzeźniczak wybija na kolejny korner
    32' - Piłkę po dośrodkowaniu dobrze łapie Skaba
    34' - Dobre uderzenie Hubnika z powietrza zza pola karnego - niecelne
    35' - Indywidualna akcja Łaskiego zakończona strzałem, który bez problem złapał Wojtek Skaba
    37' - GOL! Michał Żewłakow! (Legia)
    38' - Ha, ha ha. Michał Żewłakow przeprowadził rajd i zakończył go celnym strzałem zza pola karnego
    38' - Zmiana Legia:

Bartosz Żurek -
    Janusz Gol
    39' - Janusz Gol zza pola karnego - niecelnie
    39' - Rzeźniczak wywalczył rzut rożny
    41' - GOL! Michal Hubnik! (Legia)
    41' - Akcja lewą stroną Kiełbowicza i płaskie podanie w pole karne, które bez problemu wykorzystał Michal Hubnik
    44' - Oj oj ... ładna składna akcja Legii. Rzeźniczak, Gol, Blanco i fatalnie przestrzelił Hubnik
    46' - Koniec pierwszej połowy

Sędziowie wracają na murawę. W Legii jest kilka zmian

47' - Zmiana Legia:
    Michał Żewłakow -
    Dickson Choto
    Ivica Vrdoljak -
    Danijel Ljuboja
    Dominik Furman -
    Artur Jędrzejczyk
    50' - Faul Astiza. Wcześniej słabo w polu karnym zachował się Radović, który źle przyjął piłkę i zwlekał z jej zagraniem
    51' - Długa piłka Rzeźniczaka do Hubnika. Hubnik dośrodkowuje w pole karne, ale obrońca zdołał zdjąć piłkę z nogi Radovicia
    51' - Rado znowu próbuje dryblować i znowu bez efektu.
    53' - GOL! Michal Hubnik! (Legia)
    53' - Cieszy się Czech po tym jak sprytnie przelobował bramkarza Mazura. 6-0
    55' - Radović faulowany przed polem karnym. Podobna sytuacja jak we Wrocławiu i znowu piłkę ustawił Ljuboja
    56' - Ale sprytnie Ljuboja zagrał miękką piłkę w pole karne do Radovicia, ten odegrał do Blanco, który wpakował ją do siatki... jednak arbiter boczny dopatrzył się pozycji spalonej Rado
    57' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
    57' - I z bardzo ostrego kąta wpakował piłkę do siatki!
    58' - Kiełbowicz dośrodkowuje w pole karne do Radovicia, ten przyjmuje i wycofuje do Rzeźniczaka, który mocno uderza ale bramkarz broni
    61' - Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowuje Kiełbowicz
    64' - Legioniści bawią się piłką w polu karnym. Radović, Blanco, Hubnik... ale za dużo zabawy a efektu bramkowego brak
    69' - Legia non stop w ataku. Nie będziemy opisywać wszystkich zmarnowanych setek, bo wojskowi ewidentnie bawią się w polu karnym
    70' - Legia ćwiczy rozegranie piłki na linii 16 metra. Podania z pierwszej piłki i przesuwanie się z lewej na prawą i odwrotnie
    74' - Zmiana Legia:
    Wojciech Skaba -
    Konrad Jałocha
    Ismael Blanco -
    Aleksander Jagiełło
    75' - Zmiana Legia:
    Jakub Rzeźniczak -
    Albert Bruce
    Inaki Astiz -
    Daniel Łukasik
    85' - Rożny dla Legii
    85' - Dobre dośrodkowanie Kiełbika i bramkarz minimalnie uprzedził Jędrzejczyka
    86' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
    87' - Bardzo ambitnie Olek Jagiełło minął dwóch rywali. "Messi Messi!" - krzyknął w jego kierunku Radović i dostał podanie, które zamienił na gola