Warszawa - Sobota, 11 lipca 2015, godz. 18:00
Sparing - Mecz towarzyski
  • 54' Saganowski
  • 65' Wrzesiński (sam.)
2 (0)
Herb Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce
  • 6' Dzięgielewski
1 (1)

Widzów: 100

17:58 0 Witamy z bocznego boiska przy Ł3. Za chwilę początek meczu. Legia na biało-czarno, Pogoń na czerwono

2' - W barwach Legii debiutuje Prijović
3' - Faul Saganowskiego
3' - Dośrodkowanie w pole karne Legii - za mocne. Od bramki Malarz
5' - Przewinienie Kalinkowskiego
6' - Dobry przechwyt Pablo Dyego Przebiegł kilkanaście metrów... podał na skrzydło, ale tam Saganowski nie opanował piłki
6' - Gol dla Pogoni!
6' - GOL! Dzięgielewski! (Pogoń Siedlce)
8' - Dzięgielewski nieupilnowany uderzył mocno, Malarz odbił piłkę, i Dzięgielewski dopadł do piłki i od poprzeczki wpakował piłkę do siatki
10' - Dośrodkowanie z rzutu wolnego - prosto w ręce bramkarza Pogoni
12' - Strzał Prijovicia pod poprzeczkę bramkarz wybił na rożny
13' - Po dośrodkowaniu z narożnika główkował Saganowski, ale obok bramki
18' - Dobra akcja Legii. Saganowski zagrał po ziemi w pole karne, ale Pablo Dyego nie trafił w piłkę...
20' - Faul Furmana. Pogoń będzie dośrodkowała z rzutu wolnego
21' - Mecz oglądają władze Legii
21' - Żółta kartka: Dominik Furman (Legia)
22' - Żyro przedarł się prawą stroną, dośrodkował i piłka wybita na rzut rożny
22' - Dośrodkowanie Furmana... głowka Wieteski.. obok bramki!
23' - Groźnie atakuje Pogoń, ale dobrze Wieteska przerwał tą akcję
27' - Legia teraz częściej atakuje, ale na razie bez efektu
28' - Indywidualny rajd Bereszyńskiego, wpadł w pole karne... ale skończyło się tylko rzutem rożnym
28' - Prijović główkuje 2 metry obok bramki
31' - Malarz łapie dośrodkowanie w pole karne
35' - Rzut rożny dla Pogoni
36' - Prijović wypropwadził akcję, podał do Sagana, ten do Masłowskiego, który fatalnie za mocno prosto w ręce bramkarza
39' -
46' - Teraz przypadkowo Saganowski wyłuskał piłkę na 16 metrze, ale strzelił prosto w bramkarza
47' - Koniec pierwszej połowy

Zaraz zaczynamy. Legia bez zmian

48' - Żyro prostopadle.. za mocno do Saganowskiego
53' - Żyro w poprzeczkę!
55' - Za mocne podanie Kalinkowskiego na skrzydło do Dyego
55' - GOL! Marek Saganowski! (Legia)
56' - Saganowski dostał podanie w pole karne, przyjął piłkę i uderzył pewnie po długim rogu. Mamy remis!
57' - Na spalonym Żyro
60' - Wejście nakładką Bereszyńskiego.
62' - Próba lobu Furmana nieudana. Misztal złapał piłkę
64' - Furman faulowany w ataku. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry.
65' - Rzut rożny wykonuje Furman
65' - GOL! dla Legii!
66' - GOL! Marek Saganowski! (Legia)
66' - Dośrodkowanie... Saganowski przejmuje piłkę i uderza do bramki, jeszcze obrońca próbował wybijać piłkę ale mu się to nie udało
70' - Dośrodkowanie Saganowskiego wyłapuje Misztal
74' - Masłowski strzelał z 20 metrów, ale bardzo wysoko
74' - Chyła uderza bardzo niecelnie z 30 metrów
76' - Dobre prostopadłe podanie do Saganowskiego, ten przyjął piłkę ale to wszystko za wolno...
78' - Fatalne zagranie Dyego do Żyry. Za mocno i na aut
80' -
81' - Złe zagranie Dyego, złe zagranie Masłowskiego... chwilę później Żyro podał do rywala... skończyło się na groźnym strzale, który na rzut rożny wybił Malarz
82' - Zmiana Legia:

Michał Żyro -
Jakub Arak
86' - Bereś główkował do Malarza, ale fatalnie - piłka zeszła mu z głowy i wyszła na rzut rożny
87' - Kontuzja Dyego. Będzie zmiana
87' - Zmiana Legia:
Pablo Dyego -
Tomasz Nawotka
90' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, jeden z obrońców wybija na rzut rożny
91' - Sędzia dolicza 3 minuty
94' - Dobra szybka akcja młodych legionistów. Wieteska, Bartczak i Nawotka - wywalczyli rzut rożny