Środa, 30 lipca 2014 r. godz. 22:33

Legia Warszawa 4-1 Celtic Glasgow

W pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów Legia Warszawa wygrała na własnym stadionie z Celtikiem Glasgow 4-1. Zwycięstwo gospodarzom zapewniły dwa trafienia Miroslava Radovicia oraz bramki Michała Żyry i Jakuba Koseckiego. Jedynego gola dla gości zdobył Callum McGregor. Rewanż za tydzień na Murrayfield Stadium w Edynburgu o 20:45.

Od pierwszych minut aktywniejsza była Legia. Gospodarze starali się szybko zdominować swojego przeciwnika i zdobyć pierwszego gola w spotkaniu. Pomimo niewielkiej przewagi "Wojskowych" jako pierwsi do siatki trafili przyjezdni ze Szkocji. W 8. minucie gry Callum McGregor wykorzystał niezdecydowanie obrony i uderzeniem zza pola karnego zmusił Dusana Kuciaka do kapitulacji. Radość Celtiku nie trwała jednak długo. Kilkadziesiąt sekund potem Michał Żyro uruchomił ładnym podaniem Miroslava Radovicia, a ten wpadając w pole karne mocnym strzałem wyrównał stan rywalizacji. Kwadrans po rozpoczęciu gry znów groźnie było w szesnastce gości. Łukasz Broź wykorzystał podanie od Miroslava Radovicia, ale jego dośrodkowanie zostało w ostatniej chwili zablokowane. W 20. minucie legioniści omal nie wyprowadzili zabójczej kontry. Ondrej Duda przejął piłkę jednemu z rywali, dograł do "Rado", któremu zabrakło jednak precyzji w odnalezieniu biegnącego Michała Żyry. Podopieczni Ronny'ego Deili po raz drugi poważnie zagrozili defensywie Legii za sześć minut. Wówczas indywidualnym rajdem popisał się Chris Commons, minął dwóch legionistów, lecz finalnie nieznacznie chybił.
W 32. minucie gracze Henninga Berga mogli skorzystać z nieporadności Celtiku na własnej połowie, kiedy futbolówkę jednemu z nich odebrał Michał Kucharczyk i popędził z nią na bramkę strzeżoną przez Frasera Forstera. Pomocnik mistrzów Polski zamiast podać do lepiej ustawionego Miroslava Radovicia zdecydował się jednak na uderzenie, które zostało z łatwością zablokowane. Złego zagrania kolegi Serb nie musiał długo rozpamiętywać. W 36. minucie dopadł bowiem do bezpańskiej piłki tuż przed bramką Celtiku i w dużym zamieszaniu po raz drugi tego wieczoru pokonał Frasera Forstera. Sześć minut przed przerwą wykazać się musiał Dusan Kuciak. Słowak wspaniale interweniował na linii po próbie Calluma McGregora. W 43. minucie odgryzła się Legia. Michał Kucharczyk wpadł w szesnastkę gości, lecz niepotrzebnie szukał kolegi i zaprzepaścił całą akcję. Chwilę potem ten sam zawodnik wyprzedził na kilku metrach Efena Ambrose'a, Nigeryjczyk ratował się faulem i słusznie wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

Tuż po zmianie stron błąd przy wyjściu do dośrodkowania z rzutu rożnego popełnił Dusan Kuciak, ale na szczęście dla gospodarzy żaden z rywali nie zdołał tego wykorzystać. W 54. minucie Legia powinna podwyższyć wynik. Miroslav Radović odebrał piłkę jednemu z rywali, fantastycznie dograł do Michała Żyry, który przegrał pojedynek sam na sam z Fraserem Forsterem. Trzy minuty potem szarżujący Ondrej Duda został sfaulowany w polu karnym i sędzia zdecydowanie wskazał na jedenasty metr. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Ivica Vrdoljak, posyłając futbolówkę obok celu. Z biegiem czasu na boisku zarysowywała się coraz większa przewaga Legii. Mistrzowie Polski nie potrafili jej jednak udokumentować zdobyciem choćby jednego, jakże ważnego w kontekście rewanżu trafienia. Piłkarze Celitku, głównie z powodu gry w osłabieniu, ograniczali się głównie do działań defensywnych. W 76. minucie przebojowe wejście mógł zaliczyć Jakub Kosecki. Wprowadzony chwilę wcześniej na plac gry pomocnik dynamicznie wbiegł w pole karne rywala, ale w ostatnim momencie został zablokowany. Sześć minut przed końcowym gwizdkiem arbitra "Wojskowi" dopięli wreszcie swego. Wspaniałą centrą z prawego skrzydła popisał się Miroslav Radović, a najwyżej wyskoczył Michał Żyro, który nie dał żadnych szans Forsterowi. Chwilę potem Celtic mógł pogrążyć Ivica Vrdoljak, lecz po raz drugi nie wykorzystał rzutu karnego. W doliczonym czasie gry humory kibicom poprawił Jakub Kosecki. Legionista znakomicie wykorzystał dogranie od Łukasza Brozia i zaskoczył golkipera Szkotów.

0-1 McGregor 8
1-1 Radović 10
2-1 Radović 37
3-1 Żyro 84
4-1 Kosecki 90

Legia: 12. Dusan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 17. Tomasz Brzyski - 33. Michał Żyro, 3. Tomasz Jodłowiec, 21. Ivica Vrdoljak, 18. Michał Kucharczyk (75, 20. Jakub Kosecki), 8. Ondrej Duda - 32. Miroslav Radović.

Celtic: 1. Fraser Forster - 23. Mikael Lustig, 4. Efe Ambrose, 5. Virgil Van Dijk, 2. Adam Matthews - 20. Teemu Pukki (46, 33. Beram Kayal), 25. Stefan Johansen, 21. Charlie Mulgrew, 42. Callum McGregor, 16. Ingo Jo Berget (63, 3. Emilio Izaguirre) - 15. Chris Commons (75, 28. Leigh Griffiths).

żółte kartki: Kosecki - Astiz - Mulgrew, Griffiths.

czerwona kartka: Ambrose (44. minuta, za faul).

bobek, 30.07.2014 22:38:33 - *.254

Super mecz. Niech tylko Vrdoljak juz nie strzela karnych bo nie umie. Spudlowal jednego to czego sie pchal do kolejnego. Co najwyzej niech strzela karne podbeskidziu lub innej lecznej. Pozdrawiam. Licze na awans.

legniczanin, 30.07.2014 22:38:46 - *.ssp.dialog.net.pl

IVICA jak ja cię nie lubię!!głupek, mógł odpuścić tego drugiego karnego! ale nie, idiota musiał pokazać swojego ego..ćwe robal..

patryszakos, 30.07.2014 22:39:55 - *.94.ip4.artcom.pl

Pozdrawiam chętnych zwolnienia Berga!!! :)

luque, 30.07.2014 22:41:54 - *.cdma.centertel.pl

W normalnych okolicznościach skakałbym pod sam sufit z radości, ale panowie... Jest 4:1 a mogło byś minimum 7:1 (2 karne Ivicy plus patelnia sam na sam Żyry)... a mówię tylko o 100% okazjach bo 99%-wych było jeszcze przynajmniej ze 3.

Rado w tym meczu klasa światowa. Bardzo dobry mecz Jodłowca i znakomite wejście Koseckiego, no ale czemu ja i tak mam niedosyt?! Boże, nawet amatorski zespół nie może sobie pozwolić na niestrzelenie 2 karnych... Ivica szacun dla Ciebie bo poza tym rozegrałeś dobry mecz, ale drugą próbę trzeba już było sobie odpuścić. Kucharczyk i Żyro (mimo bramki) bardzo słabe występy. Oby to 4:1 wystarczyło bo Celtic umie odrabiać straty u siebie...

f, 30.07.2014 22:42:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Berg won, Kosę za darmo oddać, tak samo Brozia, Sagan do domu starców, Leśny do dymisji. Aktualne jeszcze czy spóźniłem się dwie godziny?

Damian, 30.07.2014 22:43:24 - *.hsd1.il.comcast.net

Dziś mamy narodziny Wielkiej Legii! Świetny mecz! Brawo. Postawiłem 500 złotych, wygrałem 1200. Dziękuje. Wiara czyni cuda

mpos, 30.07.2014 22:43:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

psy szczekają, karawana jedzie dalej. I gdzie ta przegrana LEGII fachowcy i specjaliści??

Świetny mecz, gratulacje dla piłkarzy!!!

bamph, 30.07.2014 22:44:49 - *.satfilm.net.pl

Panowie i panie kto moze niech jedzie do szkocji i . . . Zrobcie halaaaaaas

gotowi, 30.07.2014 22:44:58 - *.warszawa.vectranet.pl

chyba jesteśmy gotowi, wielkie gratulacje, legia rządzi celtic zniszczony, w rewanżu nie stracić, i nie jarać sie za bardzo ;), legia mistrz !!!

Piast G(L)iwice, 30.07.2014 22:45:04 - *.dynamic.chello.pl

Wielkie gratulacje z Gliwic!!!!!!

Czytając przez ostatnie dwa tyg wiele komentarzy niektórych kibiców Legii na czele z Wojkiem K. proponuję im zdjąć gacie i poprosić po 100 razów kijem bambusowym.

Pozdrawiam

wwa, 30.07.2014 22:45:59 - *.play-internet.pl

Hej CWKS CWKS!!!!!

Marcin, 30.07.2014 22:48:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest dobrze. Tylko zastanawia mnie co jeszcze musi zrobić Vrdoljak żeby wylecieć z Legii albo chociaż przestać pełnić funkcje kapitana? Dziś z jego strony to był autentyczny sabotaż. Jedyna jego zasługa jest taka, że iti milion euro za niego dało i naprawdę nie rozumiem kto wymyślił, że on kapitanem ma być nie zasługując na to nigdy nawet przez chwilę. No ale nie jest źle przed rewanżem. Tak coś strzelić i się luzujemy.

BoHen, 30.07.2014 22:49:11 - *.dynamic.chello.pl

Tylko Legia ukochana Legia!!Berga dalej nie lubię he he !!

mariobmw1, 30.07.2014 22:49:25 - *.static.ip.netia.com.pl

I co ty na to KOWALCZYK!!!

minsk maz , 30.07.2014 22:50:29 - *.play-internet.pl

No i oby te dwa karne sie nie zemscily. Wiem narzekam... Kibicuje teraz z mazur. Koncze piwko i ide spac:-). Legia gol...!!!

wierny1948, 30.07.2014 22:53:39 - *.dynamic.chello.pl

Brawo !!! Brawo !!! Brawo !!!
Szczere Gratulacje Legia Warszawa !!!
Pozdrowienia od kibica Pogoni Szczecin !!!

LG1945, 30.07.2014 22:55:09 - *.83

Brawo, brawo, brawo
Byłem tydzień temu na Tallaght Stadium na spotkaniu z St Pats i radocha była duża ale dziś jest większa bo Celtic to marka jakby nie było i wygrana z nimi buduje. Wynik idzie w świat.
Dziś cała "normalna" Polska jest dumna z MP 2014.

kami(L), 30.07.2014 22:55:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I co panie KOWALCZYK????? taki cwaniak byłeś i skreśliłeś LEGIĘ a teraz co??? łyso ci ?? i kto tu komu wbija po kilka bramek na mecz??? TAKI Z CIEBIE KIBIC LEGII.. :-/

DZIKI MIKI, 30.07.2014 22:56:03 - *.systemia.pl

WIE(L)KI POWRUT KRO(L)A! n a EUROPEJSKIE sa(L)ony!!!. LEGIA WARSZAWA-WSZYSTKO JASNE-DZIEKUJE.

zduneq, 30.07.2014 22:57:58 - *.zyrardow.vectranet.pl

Ktoś się ze mną kłócił o współczynniki. Dobrze sobie przemyślałem i przypomniałem sobie że Celtic startuje od 2 rundy bo ma niski współczynnik a nie tak jak sugerował mój rozmówca, iż to zależy od współczynnika ligi.Od współczynnika ligi zależy to ile drużyn startuje w eliminacjach LM i LE.natomiast od współczynnika danej drużyny zależy od której rundy zaczyna i kiedy jest rozstawiona.Więc skoro Celtic zaczyna od 2 rundy to nie może być nie wiadomo jak mocny.Chyba że się mylę, ale póki co 4:1 dla mnie :D

77/82, 30.07.2014 22:58:07 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo dobry mecz (tylko tych karnych szkoda - Vrdoljak WTF?), ale zachowajmy spokój, to wciąż Celtic. Może nie będziemy grać na Celtic Park, ale oni wciąż będą u siebie gdzie zazwyczaj są bardzo mocni. Tak więc spokój, żeby piłkarzom się nie udzielił za bardzo ten zwycięski nastrój. Mamy jeszcze 90 minut do zagrania i oby były tak udane jak dzisiejsze. Nie ma co wpadać w hurraoptymizm w połowie drogi.

olaf, 30.07.2014 22:58:36 - *.adsl.inetia.pl

Kowal! Cooooooo?

mironiusz, 30.07.2014 23:00:42 - *.tktelekom.pl

W. KOWALCZYK:

"Już po pierwszym meczu sprawa awansu będzie rozstrzygnięta, zresztą Celtic oba spotkania wygra kilkoma bramkami. Obejrzałem ostatnie cztery mecze Legii i jej piłkarze nie grali w żadnym z nich takim tempem, w jakim będą musieli grać z Celtikiem. Jeśli ktoś oglądał mundial, to ja mu od razu powiem: Celtic będzie grał tak szybko, tak agresywnie, tak intensywnie jak grały drużyny na mistrzostwach świata. A w polskiej lidze przecież tego nie ma. Żadnego piłkarza Legii nie widziałbym w Celticu, zobaczymy to zresztą w środę. Niestety - mówi były napastnik Legii"--komentarz W.Kowalczyka trzeba zostawic bez jakiejs głebszej analizy,ale z tym to on nadaje sie nie do cafe futbol jako ekspert tylko jako czlowiek piłki na oczy nigdy nie widzacy

Zgredzik, 30.07.2014 23:02:21 - *.play-internet.pl

No Wojtku .K to wobec tego musisz zgwalcic się sam

lkm, 30.07.2014 23:04:23 - *.9-2.cable.virginm.net

Kowal to samo gadal przed meczem z ruskimi.

Trzeba skonczyc z tymi 'ekspertami' co tylko jadem pluja. Kowal zamknij sie i nie wypowiadaj juz o Legii.

ktos z nas, 30.07.2014 23:06:54 - *.dynamic.chello.pl

Panie Kowalczyk czas zresetowac swoje podejscie do pilki noznej, Pozdrawiam !

paweL, 30.07.2014 23:07:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moja LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PANIE PREZESIE PROSZĘ NIE WPUSZCZAĆ ALKOHOLIKA KOWALCZYKA NA Ł3.

czy Vrdoljak będzie grał tak zawsze?, 30.07.2014 23:07:36 - *.dynamic.chello.pl

Vrdoljak jak zawsze... w rewanżu ze Steua Bukareszt stracił piłke poszła kontra i gol dla rumunów.Gdyby nie on gralibyśmy w Lidze Mistrzów.Jedyne pocieszenie że Pinto jest jeszcze słabszym piłkarzem i Vrdoljak dlatego gra.Legia powinna znaleść drugiego dobrego defensywnego pomocnika na poziomie Jodłowca,który jest o klase lepszy od Vrdoljaka i Pinto.

Ci co naśmiewali się z Koseckiego i chcieli go sprzedać do Osasuny i co kopara opadła.Kosecki z którego szydziliście jest jednym z najlepszych piłkarzy Legii,tacy piłkarze jak Radović i Kosecki są Legii niezbędni,Kosecki jak dziś wszedł od razu rozruszał nasz atak.

gustaw, 30.07.2014 23:08:45 - *.254

Ja hejtowalem berga i wklady na koszulki za Belchatow i st patricks bo sie nalezalo. Dzis krytykuje Vrdoljaka. Wypad ty ignorancie z naszej Legii! Gosc jest skonczonym palantem. Jak mogl sie zabrac do 2 karnego jak chwile temu zmarnowal wczesniejszego.

L, 30.07.2014 23:12:17 - *.opera-mini.net

Brawo Super mecz,!!! Ja już myślę z kim Legia zagra w 4 rundzie, Partizan moze być! !!!! Brawo Warszawa

JJ, 30.07.2014 23:16:39 - *.dynamic.chello.pl

No i to zwycięstwo Legie poniesie , szkoda karnych ale jeszcze szkoda setki zyry i na samym poczatku kucharczyk gdy przejął pile mógl zagrac do radovicza no ale mysle ze awansujemy chociaż może być nerwowo

kaktus, 30.07.2014 23:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zejdźcie głąby z Vrdoljaka!!!!
tyle razy strzelał karne i dobrze mu szło...
teraz się po prostu spalił i tyle...
a po za tym naprawdę dobrze grał... tylko nie strzelił 2 karnych :)

sdsd, 30.07.2014 23:16:57 - *.debica.mm.pl

Przed meczem oglądnąłem sobie na youtube skrot Legia-utrecht 4-1 z 2002 roku. Młodośc, piękne czasy,drużyna z charakterem. Jak Legia prowadziła 2-1 i atakowała, liczyłem na drugi utrecht. I proszę bardzo czasem życzenia się spełniają:) Super wieczór

antykowal, 30.07.2014 23:16:59 - *.dynamic.chello.pl

i co ty na to kowalczyk??? Kto kogo zgwalcil? A teraz czas na ciebie, nadstawiaj sie do mielenia dupy!!!

Kuka, 30.07.2014 23:19:41 - *.static.ip.netia.com.pl

Brawo panowie!!! Tylko szkoda tych karnych... Bardzo szkoda!

f, 30.07.2014 23:20:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gdyby nie Vdoljak to by dziś g...o było a nie 4-1. Wiadomo, za karne należy mu się ochrzan i pewnie przywilej strzelania powinien przejść na kogoś innego, ale poza tym grał świetnie. Także ten, jak strzeli bramkę z KSG to znów będzie waszym bohaterem zapewne;)

Jack(L), 30.07.2014 23:24:46 - *.dynamic.chello.pl

Do Znawców ;jak pojawiły się teksty że Urban chce ściągnąć Koseckiego do Osasuny wszyscy pisaliście że niech idzie nawet w pakiecie z Pinto,Drewnoszwilim ect.W 15 min.swojego pobytu na boisku naprawił to co Vrdoliak psuł przez cały mecz .Jak Legia nie przejdzie Celtic to Vdorliak powinien zostać jak nie sprzedany to odsunięty od pierwszego zespołu. Jednego karnego można wybaczyć(choć tej klasy zawodnik powinien trafiać każdy strzał z 11m. w światło bramki)ale 2 pudła to przegięcie a le wynik 4-1 poszedł w świat.Ale 6-1 wyglądało by ładniej .Teraz" Leśny" i spółka powinni wysupłać trochę kaski na 1-2 konkretne wzmocnienia przed 4 rundą a marzenia o LM staną się realne.ZAWSZE I WSZĘDZIE LEGIA LEGIA PANOWAĆ BĘDZIE!!!!!

do kaktus, 30.07.2014 23:26:31 - *.dynamic.chello.pl

Tyle razy strzelał karnego?
Dobra strzelał,a wiesz ile razy stracił piłkę i Legia traciła bramke przez niego? przypomnij sobie mecz z steua i inne

Dickson Chotowski, 30.07.2014 23:27:26 - *.range86-132.btcentralplus.com

Sorry ale nie zgadzam sie z wiekszoscia. Czy gdyby Ivica strzelil na 4-1 na pewno bysmy ruszyli do ataku na 5-1 ? Moze bysmy sie cofneli i kto wie co by sie stalo. Sorry ale fakt ze 2 karne nie strzelone nie znaczy ze byloby 6-1. Tak nie jest w pilce. 4-1 to wspanialy wynik.

ja, 30.07.2014 23:27:44 - *.dynamic.chello.pl

Vrdoljak dobry kapitan, ale błagam niech ktoś inny strzela karne.
On tego po prostu nie umie robić.

Tutaj trzeba podejść i huknąć mocno w bok.
Dajcie strzelać Jodłowcowi.

Wystarczyło strzelić jednego karnego z tych dwóch i z 5-1 celtic już by się nie podniósł.
A 3-0 u siebie to wbrew pozorom jest możliwe.

Liczę jednak na dobrą grę naszych.

Ogólnie: Brawo!
Widać, że rozmowa przyniosła skutek.

Brawo! Brawo! Brawo!

Siwy bln, 30.07.2014 23:28:42 - *.warszawa.mm.pl

Panie Wojtku K. zgwałcona miałabyć pomoc Legii a została zgwałcona Pan psychika..... tylko LEGIUNIA

znawca, 30.07.2014 23:30:17 - *.dynamic.chello.pl

Już w poprzednich meczach karne Vrdoliaka były ledwo trafione. Więc tylko czasu brakowało do tego nie strzelonego. A że dwóch nie trafił, szkoda, ale tak się robi, żeby po pudle dać szansę na rehabilitację. Nie martwmy się. Statystycznie nie zdarza się, żeby trzech karnych nie strzelić:-) Więc głowa do góry. Ivica napewno przemyśli swoje strzały i będzie dobrze. Mecz wygrany. Awans na wyciągnięcie ręki. Jest dobrze. Napijmy się:-)
Pozdrawiam.

Siwy bln, 30.07.2014 23:31:24 - *.warszawa.mm.pl

do f, 30.07.2014 23:32:39 - *.dynamic.chello.pl

Haha ciekawe co będziesz pisał jak zawali bramke z Górnikiem lub w następnej rundzie w walce o Lige Mistrzów? On jest walczakiem,szacun za to,ale umiejętności technine jako piłkarz ma małe,brakuje mu dużo do Jodłowca który prawie nigdy nie traci piłki i potrafi strzelać bramki z akcji i stałych fragmentów gry.

do kowalczyk, 30.07.2014 23:39:33 - *.as13285.net

Ciekaw jestem czy po tym meczu wrzucisz tu jeszcze wiecej absurdalnych żygowin niewdzieczny ignorancie.Ale nie sadze.Jak sie czujesz skompromitowany przed calym narodem? Niewiem co myslec. Albo ty tego nie pisales albo byles naje...bany jak swinia. Ale chyba to drugie.Szanowalem Cie nawet byles moim idolem do dnia w ktorym przeczytalem twoje zalosne wypociny.Zapomniales ze dzieki WIELKIEJ LEGII masz wszystko.Moze o wszystkim zapomne jak przeprosisz na kolanach falszywa gnido.

Łukasik, 30.07.2014 23:39:49 - *.219

Przeprosić znafcy!!!!
Wszystkich Prawdziwych Kibiców!!!!
Oprawa Ł3 już w sobotę! !!!
Brawo Trenerze jesteś WIELKI nie zepsuj tego!!!
kowal pamiętam jak na Suwalskiej w barze Kos
Gadaliśmy przy Wodzie o Naszej Kochanej Legii
Co sie z tobą stało????

k, 30.07.2014 23:39:51 - *.dynamic.chello.pl

Wojtek pewnie już 0.7 wciągnąl z nerwów.

(L), 30.07.2014 23:39:51 - *.dynamic.chello.pl

Ile jeszcze razy Vrdoljak musi się ośmieszyć żeby niektórzy pojeli w końcu że to jest parodysta którego trzeba się jak najszybciej z Legii pozbyć

Arturius1916, 30.07.2014 23:43:00 - *.dynamic.chello.pl

Brawo! Jak się chce to można ;) Oglądając ten mecz popadałem ze skrajności w skrajność. Najpierw szybko tracimy gola, potem szybko odrabiamy straty, później czerwona dla Celtów, dwa nie strzelone karne i niewykorzystana setka Żyro...długo by mówić :) Świetna zaliczka przed wyjazdem i naprawdę się nie czepiam, ale powinno być 7-1. Wynik i gra naprawdę dobre! Oby tak dalej i LM jest nasza ;)

P.S.

Kowal został zgwałcony przez Legię! A teraz dupa boli :)

Mi(L)ka, 30.07.2014 23:48:13 - *.warszawa.vectranet.pl

Popatrz na to, CO TY NA TO? BÓJCIE SIĘ CHAMY DO LIGI MISTRZÓW WRACAMY! A wy marudy morda

(L)avender, 30.07.2014 23:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dear Mr. Berg . If you'll ever again in the future allow vrdoljiak to execute the penalty kick I'll personaly knock your butt (assuming we meet each other on the street :-) !!!! . He does not deserve it nor to be the captain or even be Legia's team member ! Get rid of him as soon as possible please !!!! A Żyro ........ nie chce mi się nawet pisać

Roger, 30.07.2014 23:52:39 - *.dynamic.chello.pl

A teraz nierealne marzenie ;) - przed meczem 4tej rundy eliminacji LM ściągamy (za darmo - rozwiązany kontrakt z Atletico Mineiro) Ronaldinho ;) tylko trzeba byłoby przekonać sponsorów, aby płacili mu pensję - coś jak z Leo B. w 2006r. Marketingowo, a i sportowo, byłoby to idealne posunięcie.

buli, 30.07.2014 23:58:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja tylko chcę dodać że Legiunia w tym sezonie lepiej gra na wyjazdach:)⁉

elvis, 31.07.2014 00:03:21 - *.dynamic.vectranet.pl

a ja zadowolony 30zł na bwin i 93zł na koncie za zwyciestwo LEGIUNI

Jac the Bhoy, 31.07.2014 00:06:01 - *.bialapodlaska.vectranet.pl

Celtic mógłby odrobić tą rożnicę gdyby grał rewanż na Parkhead a nie w Edynburgu... a tak chociaż serce krwawi to gratulacje dla Wielkiej Legiii

Do wszystkich płaczków!, 31.07.2014 00:12:37 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda wam bylo parę groszy na bilet i na kartę. Teraz płaczcie że was nie było na Ł3. Żałujecie juz co? I będziecie żałować!!! Legia Mistrz!!!

L, 31.07.2014 00:16:37 - *.opera-mini.net

@Roger,Piękne marzenie, ale jak bardzo nierealne,, , myśle za to że Guilhierme jest niezły, ,,

Dla znawców kapitalny Rado
Nie zapominajcie o Broziu, Jodłowcu oraz Ivica (karne proponuję odpuścić na jakiś czas)
Martwi Rzeźniczak - to może być klucz w rewanżu
Najważniejsze nie stracić bramki w pierwszych 15 minutach
AVE

dezet, 31.07.2014 00:50:59 - *.dynamic.chello.pl

Zmiażdżyliśmy Celtic kibicowsko i piłkarsko, szkoda że Vrdoljak zrobił co zrobił, ale nie można mieć wszystkiego. Dzięki dla kibiców za świetny dopig, tak to było tylko na Spartaku, ale dzisiaj chyba lepiej bo taakie zwycięstwo! Od tygodnia przewidywałem zwycięstwo, ale dzisiaj powiedziałem 3:0, byłem pewny że wygramy, miałem dobry dzień i wiedziałem że nic tego nie zmieni, musieliśmy wygrać! Tylko Legia! Ukochana Legia!

dezet, 31.07.2014 00:52:39 - *.dynamic.chello.pl

A i wszyscy na Górnik! Oprawa dla Powstańców, musi być pełny stadion, Żyleta to będzie pełna nie biorę nic innego pod uwagę!

ja, 31.07.2014 01:27:15 - *.adsl.inetia.pl

Kowalczyk!!!!!!!!!!!!!
.z kim ty grasz?

Arek, 31.07.2014 01:27:37 - *.dynamic.chello.pl

Byłem na meczu, było super, wynik super, karnych szkoda, ale trudno się mówi. A Kowal niech teraz nadstawia dupę! Super ekspert piłkarski.

bogi1977, 31.07.2014 07:10:08 - *.mpsa.com

Mirku, Mireczku, Miruniu, to co wczoraj wyczyniałeś na boisko to było mistrzostwo świata. Asysta przy bramce Żyry to był miód na moje oczy. Dziękuję Ci bo to Ty praktycznie sam wygrałeś ten mecz no i mimo tylu lat w Legii wciąż chce Ci się jakby bardziej niż innym zawodnikom. Nie wspominam już o umiejętnościach czysto piłkarskich bo tutaj przewyższasz całą ligę o klasę.
Mam nadzieję, że prezes za ten mecz dorzuci ci coś do pensji no i Ivica powinien dorzucić parę kun bo dupsko mu wczoraj uratowałeś.
PS: Panie Wojtku z Bródna - co ty na to?

FC, 31.07.2014 07:17:08 - *.play-internet.pl

Kowalczyk. Co? Zdrówko!!!!!!!!!!

arek, 31.07.2014 07:46:11 - *.internetdsl.tpnet.pl

legniczanin puknij sie.... IVICA bedzie dobrze kapitanie!!!

misio3, 31.07.2014 07:56:13 - *.bauer.pl

Gdzie ci fachowcy od piłki? A największy " asior" Kowalczyk powinien mieć dożywotni zakaz zbliżania się do naszego stadionu. Wstyd panie K.

Luki, 31.07.2014 08:39:18 - *.warszawa.vectranet.pl

brawo Panowie !!!!!

nomad, 31.07.2014 09:13:00 - *.adsl.inetia.pl

dziękuję piłkarzom za wczorajszy mecz, lubię przeżywać takie piękne emocje, kibicom za doping i rozmowę po meczową z piłkarzami która chyba też dała efekt. Tak ma być piłkarze grają, kibice dopingują Legia wygrywa

(L), 31.07.2014 09:15:04 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jak to jest możliwe , że takie drewno jak Vrdoljak strzela rzuty karne ? To nawet nie były strzały tylko jakieś markowanie. Karne to się strzela jak to robił Komorowski.Berg czy ty k*** jesteś ślepy ?

Kucharz, 31.07.2014 09:57:03 - *.231

Zawsze mam z tego bekę. "Mogło być 7:1". Lepiej, może nawet byśmy ich capnęli 10-tką. Skąd pewność, że gdyby Ivica strzelił karnego na 3:1, później siędzia by podyktował kolejnego? Może by podyktował, ale na pewno nie w tej samej sytuacji, bo wtedy już by się żadna późniejsza akcja meczu nie potoczyła tak samo (co wy, nie oglądaliście "Powrotu do przyszłości"?). Rado by nie zrobił mega asysty, tak samo Broziu. Może Legia by już spokojnie grała wszerz, zadowolona z 3:1? A może by strzeliła jeszcze 5 goli? Dla mnie najistotniejsze jest to, że Legia "odrobiła" te dwa gole, które nie padły z karnych. Mi jest szkoda Ivicy, też jestem na niego zły za te dwa pudła, ale on wziął na swoje barki odpowiedzialność jak przystało na kapitana. Pokazał to zwłaszcza stając do drugiego karnego. Że się nie udało? No lipa. Jednak z Lechem to on pewnie strzelił, kiedy Gruzin ze strachu popuścił w gacie. Zresztą kiedyś Martin Palermo w jednym meczu nie strzelił 3 karnych ;)

D, 31.07.2014 10:37:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A na meczu była Justyna Kowalczyk. Oby nie wzięła do siebie tych wrzutów na Kowala ;)

VITO PRUSZKÓW, 31.07.2014 11:45:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

POLAK RZEŹNICZAK NA KAPITANA - VRDOLJAK ZRZERA GO PEWNOŚĆ SIEBIE....

Banio74', 31.07.2014 13:34:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra, wygrali chłopcy -cześć i chwała bohaterom!!! Ale jedno pytanie mam do naszych pupili. Po pierwsze co miały znaczyć słowa Dudy skierowane w stronę Żylety cyt. ,, i CO kur...a?!,, z taką mimiką i gestykulacją że wiadomo o co kaman.... Po drugie czemu nasz bohater Radović udziela wywiadu podczas przemarszu i podziękowań trybunom, no i po trzecie olewają Żyletę nie podchodząc? To takie moje trzy grosze, mimo zreflektowania się uważam że z naszej strony opieprz im się należał i TEGO typu fochy i manifestacje są nie na miejscu....

ff, 31.07.2014 13:39:01 - *.ap-media.pl

I co wy na to wróżbici ?? Przed meczem wszyscy mówiliście , że Celtic nas zmiażdży!! kibice sukcesu!!

grzehu2107, 01.08.2014 17:24:48 - *.tktelekom.pl