Stanisław Czerczesow - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 2 grudnia 2015 r. godz. 20:21

Czerczesow: Ostatnie 5 minut do poprawy

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Stanisław Czerczesow (trener Legii): Wiadomo, że ostatnio zremisowaliśmy 2-2 – choć byliśmy moralnymi wygranymi – i chcieliśmy dziś poprawić nasze nastroje. To się nam udało i dziś mamy komplet punktów. Drużynie takiej jak Legia nie może przydarzyć się taka gra, jak dziś w ostatnich 5 minutach. Ale ten mały fragment nie przekreśla tego, że zagraliśmy dobry mecz.

Nie możemy w ten sposób oddawać inicjatywy rywalom. Ale to nie jest temat na rozmowę dziś, choć oczywiście wrócimy do tego zagadnienia. Nie zapomnimy też, że słabo zagraliśmy przez 5 minut, a przez 85 minut były powody do zadowolenia. Ciągle mnie pytacie o te 5 minut. Czy nikt nie widział pozostałej części gry? Więcej optymizmu. Przecież było tyle dobrych momentów w naszej grze.

Komentarze: (30)

mAk, 02.12.2015 20:25:11 - *.dynamic.chello.pl

Jakiś błąd jest chyba. Powinno być "ostatnie 45 minut".

(L)egiunia Fanatic(L), 02.12.2015 20:27:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Druga połowa to żenada i kpina. Bronić sie rozpaczliwie przed Łęczną to jest poprostu smieszne. Kucharczyk daj sobie spokój i odejdź z Legii, dla dobra wszystkich i zabierz ze sobą pajaca żyro. LEGIA TO MY!!!

pp, 02.12.2015 20:33:13 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl

Niby dobrze gada, ale z drugiej strony ostatnie 5 minut mógłby zawarzyc np o mistrzostwie.
Póki co najważniejsze 3 punkty!!

wooj zwooj, 02.12.2015 20:34:52 - *.228

Kuchy jesteś FATALNY

Vranjes i Duda niestety niewiele lepsi...

W(L), 02.12.2015 20:37:58 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

.....drugi Berg,jak bonie didy,dobrze grali.....

mado, 02.12.2015 20:42:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz w wykonaniu LEGII byl na srednim poziomie ! LEGIA !!!

RafaL , 02.12.2015 20:45:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kim byliście? Moralnymi wygrayami z Podbeskidziem.... hahahhahaha Staszek to chyba byłeś na innym meczu!!!!! To PZPN zremisował Wam mecz....Ale jakie grajki taki trener....hahahahaha

wrt, 02.12.2015 20:47:45 - *.itsa.net.pl

ciężko być optymistą po dwóch zawałach w 5 minut

Lfan, 02.12.2015 20:47:46 - *.dynamic.chello.pl

Problem w tym trenerze, że piłka nożna to przede wszystkim wynik, a styl gry jest rzeczą dodatkową i te 5 minut mogło zaważyć na efekcie końcowym.

mado , 02.12.2015 20:51:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szczesliwa koncowka LEGII ! LEGIA !!!

tomek, 02.12.2015 20:58:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry mecz?Przy 2-0 gra na stojąco,minimalizm, zamiast wrzucić Łęczną na karuzele i strzelać kolejne bramki.

:), 02.12.2015 21:00:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

szykamy lewego obrońcy . można się przyjrzeć temu z Łęcznej nie był taki słaby i warunki miał oki oraz wytrzymały

tomek, 02.12.2015 21:02:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry mecz?Przy 2-0 gra na stojąco ,minimalizm!!!.Zamiast wrzucić Łęczną na karuzele i strzelać kolejne bramki

Kipkorir, 02.12.2015 21:08:11 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze, sugeruję pogonić na najbliższych treningach tych nierobów. To wcale nie był dobry mecz, zwłaszcza druga połowa!

Łukasik , 02.12.2015 21:36:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Cieszą 3 pkt. Ale to co się działo w II Odsłonie to porażka!
Duda mimo dwóch asyst marnie grał. Kicharczyk FATALNY
występ. Mam nadzieje że NIEDZIELA BĘDZIE NASZA!!!!

TYLKO LEGIA UKOCHANA LEGIA!!!!

gawi, 02.12.2015 21:42:25 - *.play-internet.pl

Dobry mecz? K...a chyba jakies zarty.2 polowa(1 strzal i to niecelny) to dno. Nie mamy stylu. Po ch.. nam ten Vranjes,dlaczego gra broz a nie bereszynski,kucharczyk trickovski i zyro to ten sam beznadziejny przypadek. W niedziele ze skislom w takiej formie remis bedzie sukcesem. Zima musza byc wzmocnienia tak naprawde to na kazda pozycje

Jerz z Potoku, 02.12.2015 22:12:10 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo skuteczna I połowa meczu, słabiutka druga, a szczególnie żenujące ostatnie 5. min. Tak nie ma prawa grać drużyna z aspiracjami do tytułu MP. Sygnał do nonszalancji i lekceważenia rywala dał Kuciak, który nie pierwszy raz wykazał dekoncentrację w najmniej odpowiednim momencie meczu. Ktoś powie zagranie niechcący; a ja powiem, że mógł uszkodzić kręgosłup szyjny Brozia i na trwałe go okaleczyć (pomijam stworzenie zagrożenia bramkowego). Po zejściu z boiska Gui, już tradycyjnie, ofensywne akcje kombinacyjne Legii praktycznie ustały. Natomiast, na tytuł "kopacza meczu" absolutnie zasłużył - wcześniej wspomniany - Broź, któremu nie chciało się przebiec ok. 10 m.(!) do piłki toczącej się kilkadziesiąt metrów, równolegle do linii bocznej boiska. Efektem skrajnego lenistwa i braku wyobraźni ww. było dopuszczenie do centry Oleandro, zwieńczonej zdobyciem gola przez rywali. Warto również odnotować, że nasz antybohater meczu, koncertowo spartolił trzy dogrania wieńczące akcje ofensywne drużyny, po których powinniśmy zdobyć 1. lub 2. bramki. Sądzę, że po takich "wyczynach" kopacz Broź powinien odpocząć od gry w wyjściowym składzie przynajmniej w dwóch meczach. Panie trenerze, tak grająca Legia (przez pełne 90. min.!) będzie miała marne szanse w zbliżających się konfrontacjach z: Wisłą, Piastem i Koroną, nie wspominając już o Napoli. Nieśmiało doradzam; mniej popisów oratorskich na konferencjach prasowych, a więcej pracy na treningach z naszymi "gwiazdeczkami".

Arek, 02.12.2015 22:28:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepsze już mecze grali za Czerczesowa, ale ja będę powtarzał do znudzenia. W obecnej sytuacji liczą się punkty, punkty i jeszcze raz punkty. A ta końcówka, to naprawdę zawału można było się nabawić. I jeszcze Duda moim zdaniem całkiem nieźle, chociaż mógłby zdecydowanie lepiej.

gawda, 02.12.2015 22:28:40 - *.67

ostatnie 5 minut? Stachu coś ty pił!?

L, 02.12.2015 22:48:43 - *.dynamic.mm.pl

trenerze oglądasz wiele meczów,ja też i widzę , że zmiany są po to by pomóc a nie zaszkodzić , po co ten statysta żyro jak on nic nie biega.....? niech w siatkę gra lepiej

Bart(L), 02.12.2015 22:56:19 - *.warszawa.vectranet.pl

KUcharczyk ostani raz CIĘ proszę Masz honor to odejdź...

Skoku, 02.12.2015 23:11:49 - *.dynamic.chello.pl

Do krakowa z takim skladem:

Malarz Bereszynski Pazdan Lewczuk Brzyski Jodlowiec Vranjes Guiherhme Duda Trickovski Nikolic

Bart(L), 02.12.2015 23:13:15 - *.warszawa.vectranet.pl

Kuchy...ostatni raz Ci wybaczam ...

L, 02.12.2015 23:26:56 - *.dynamic.mm.pl

Połowa składu do wymiany , jeśli tak się nie stanie żaden trener nie pomoże

Piotrk, 02.12.2015 23:28:37 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl

Te komentarze są niesamowite , wszyscy wyobrażają sobie że Legia będzie grała na tym poziomie co Barcelona czy bajern a tymczasem naszych zawodnikow nie zatrudnili by w tych klubach jako chłopców do sparingów . Nie ta liga nie te pieniądze nie te umiejętności zejdzcie na ziemię z tymi super mondrosciami wszyscy piłkarze legi nie zarabiają tyle co Robert Lewandowski sam a i tak grają tylko o połowę gorzej od niego

Miras, 03.12.2015 01:13:20 - *.jelonki.robbo.pl

Teraz zaczną się schody, jak do tej pory nie zagraliśmy jednego meczu na wysokim poziomie w tej rundzie !!!

l, 03.12.2015 04:03:37 - *.skybroadband.com

Kucharczyk jest najslabszym kopacz Legii od wielu lat. Niestety nie jest tak, ze odstaje tylko w Lidze Europy, bo w Ekstraklasie jest to samo. O ile jeszcze czasem uda mu sie zdobyc prosta bramke polegajaca na dolozeniu nogi lub glowy (choc pamietamy cala mase niewiarygodnie przestrzelonych setek), o tyle w konstrukcji jest tak prymitywny i ograniczony, ze az zal patrzyc na te jego marna szopke.

jaja jak berety, 03.12.2015 09:33:37 - *.pl

To teraz sobie popatrzcie w tabelę! Przegraliście mecz z Lechem, którego nie można było przegrać! Doliczając trzy punkty Legii za tamten mecz mielibyśmy TYLKO 4 pkt starty (po podziale DWA!) do Piasta a Lech nadal kisiłby się w ogonie tabeli z 19pkt(a być może nie zdobyłby tyle punktów ile ma teraz). A tak mamy 7 punktów straty do Piasta a Lech ma już jeden punkt do strefy mistrzowskiej. Mam nadzieję, że w zimie dobrze ich Czerczesław przygotujesz bo to co wyprawiają piłkarze w 2015 roku to są jakieś piłkarskie jaja.

Kris, 03.12.2015 10:40:25 - *.20

To czy zdobedziemy mistrzostwo zalezy od przerwy zimowej...
Jezeli nie dojdzie do nas 4 zawodnikow naprawdę wartościowych (pomoc i obrona) to nie ma o co myśleć o mistrzostwie.
Lech pnie się w górę i przy obecnej formie ma sporą szanse na Mistrzostwo.

(L), 03.12.2015 14:38:27 - *.internetdsl.tpnet.pl