Aleksandar Prijović najlepszy w meczu z Cracovią - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 14 marca 2016 r. godz. 08:53

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Prijović uzyskał najwyższą notę za sobotni mecz w Krakowie. Występ napastnika Legii oceniliście na 4,7 w skali 1-6. Dobre noty otrzymali także Guilherme (4,4) i Jodłowiec (4,0). W sumie oceniało 606 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

///, 14.03.2016 09:26:19 - *.dynamic.chello.pl

Ariel zrobił dobrą robotę, jak zwykle cichy bohater, za nisko.

elo, 14.03.2016 09:27:46 - *.sieradz.vectranet.pl

Niko najsłabszy zdecydowanie!!!

p., 14.03.2016 09:35:23 - *.7

Lewczuk, który zawalił bramkę i w I połowie grał bardzo niepewnie dostaje wyższą ocenę niż drugi środkowy obrońca. Ciekawe...

AAA, 14.03.2016 09:42:35 - *.play-internet.pl

Kucharczyk wraca na swoją pozycję....

Bartoszyce, 14.03.2016 10:05:26 - *.bartnet.pl

za nisko Malarz..........co wy chcecie od Kucharczyka. Najlepiej zgnoić swoich zawodników. Ariel jak zwykle nie doceniony.

:), 14.03.2016 10:09:06 - *.dynamic.chello.pl

Przecież to eksperci oceniają ;p bramki i asysty najwyżej i nie ważne, że obrońca wyjmie 3 razy piłkę z linii bramkowej czy gk obroni 2 karne ;p

Takitam, 14.03.2016 10:50:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz ocene 3,4 dostal za to ze jak nie wypluje pilki przed siebie to poprostu nie obroni ?

@rek, 14.03.2016 11:00:41 - *.dynamic.chello.pl

Hlousek i Borysiuk za nisko... Obaj cisi bohaterowie tego spotkania... Obaj harowali na sukces innych... Wg. mnie 4,0 dla obu... Tak samo oceniam dobrą pracę Lewczuka (mimo błędu przy straconej bramce) i 4,0 mu się należało... Reszta spoko... Tyle w temacie... Pozdro (L)

Jim, 14.03.2016 11:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk w tym akurat meczu słabiutenki to samo superstrzelec a na drugim biegunie Prijo i Gui. Dla mnie osobiście Prijo do tej pory super transfer.

Kipkorir, 14.03.2016 13:29:12 - *.dynamic.chello.pl

Chińczycy pewno się cieszą, że nie skusili się na Nikolics'a :)

jani, 14.03.2016 13:44:45 - *.dynamic.chello.pl

Prijovic poza tym golem miał jakieś inne dobre zagrania? Ja sobie nie przypominam. Gui od pierszej minuty nadawał to zespołowie w ofensywie. Strzelał i podawał

@rek do jani, 14.03.2016 14:22:07 - *.dynamic.chello.pl

Koleżko, a czy dobrze obejrzałeś mecz...??? Czy znasz takie pojecie, jak "absorbowanie obrońców"...??? Prija tak ostatnio zapiernicza pomiędzy liniami pomocy a obrony przeciwników, iż tamci głupieją.. Czasami podwajają krycie, a czasami wręcz oblepiają Prijo we trzech... Popatrz dokładniej następnym razem na mecz........ i nie oczekuj tylko bajecznych zagrań... Czasami liczy się ciężka harówka na innych... Dla mnie ten facet to jeden z najlepszych transferów ostatnich lat... Pozdro (L)

Do p., 14.03.2016 15:26:48 - *.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może dlatego, że miał asystę?

Krzeszczu, 14.03.2016 18:32:08 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: i z pierwsza i z druga Twoja wypowiedzia zgadzam sie w 100%!!!
"thumbs up"!!! :-))

kaktus, 14.03.2016 18:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

powili Nikolić wchodzi w kryzys....
jak tak dalej pójdzie to jego wartość skoczy tak samo jak wartość Dudy.... w dół :(
obym się mylił i musiał to na koniec sezonu odszczekać....

z1963, 14.03.2016 19:16:41 - *.dynamic.chello.pl

do @rek,Masz rację,to po Luboji najlepszy zakup od lat.Myślę że teraz nr. jeden w naszej lidze.

77/82, 14.03.2016 19:40:14 - *.dynamic.chello.pl

@jani: pomijając już to co napisał @arek, to wystawił jeszcze świetną piłkę Nikolicowi w pierwszej połowie z której powinna być bramka.

spasiony, 14.03.2016 19:55:18 - *.centertel.pl

Jani
prijovic gdyby nie strzelił bramki wszystkim dałbyś 3 i dodatkowo rzucałbyś na połowę naszych bluzgi
więc dla nas był najlepszy

@elo, 14.03.2016 20:11:58 - *.dynamic.chello.pl

Ale asystę zaliczył

m4, 14.03.2016 20:54:39 - *.eaw.com.pl

Borysiuk nawet jak go dwóch atakuje od strony naszego bramkarza to i tak próbuje podać do tyłu... mając cały przód otwarty. To już chyba stan umysłu jest.

H1, 15.03.2016 09:43:37 - *.play-internet.pl

Jak Rzeźniczak tydzień temu krył na radar przy bramce, to go zjedliście. Lewczuk w sobotę zrobił TO SAMO i cisza. Hipokryci

bambi, 15.03.2016 13:47:52 - *.dynamic.chello.pl

Najlepszy Michail Aleksandrov. Bezapelacyjnie!