Środa, 10 sierpnia 2016 r. godz. 23:23

Bramki i skrót meczu z Górnikiem Zabrze

źródło: polsatsport.pl

Legia Warszawa przegrała 2-3 z Górnikiem Zabrze w 1/16 Pucharu Polski. Spotkanie obfitowało w emocje i zwroty akcji. Do przerwy to legioniści cieszyli się z prowadzenia po bramkach Kaspra Hamalainena oraz Nemanji Nikolicia. Jednak po zmianie stron Bartosz Kopacz i Rafał Kurzawa doprowadzili do remisu. Losy spotkania rozstrzygnął w dogrywce wspomniany Kopacz. Ponadto Radosław Cierzniak obronił rzut karny.

Kopacz?, 10.08.2016 23:25:53 - *.dynamic.chello.pl

Ewa Kopacz Wam dwa gole strzeliła? ??!!!wstyd!

kolo, 11.08.2016 00:09:27 - *.play-internet.pl

Niech dr Alban już szykuje mowę na konferencję po przegranej w Irlandii i odpadnięciu z eliminacji do L. M. Może tradycyjnie dla kopaczy z Łazienkowskej szczególnie Rzeźniczaka: W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się gorzej, popełnialismy błędy indwidualne, jesteśmy źli bo nieczęsto mamy szansę na grę w L. M. Wiadomo Dundalik grało mecz życia i spięli się na Legię. Sędzia pozwalał na ostrą grę. Na pewno trzeba wyciągnąć wnioski i wyeliminować błędy. Skupiamy się na lidze.

Cch, 11.08.2016 00:26:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie dosc ze dogrywka, to praktycznie oprocz Pazdana pierwszy skad to jeszcze porazka, moglo byc gorzej?

Labdzius81, 11.08.2016 06:33:07 - *.centertel.pl

Co za wstyd rozumiem przegrać widząc że odpoczatku nam ten mecz nie wyszedł ale prowadząc do przerwy 2-0trzeba było ich dobić ,aby tylko z jrlandczykami takiego wstydu nie było,tu potrzebny trener z charyzmą co bendzie w przerwie przypominał tym gwiazdą naszym ze walczy się do końca bo jak jest szansa wygrać wyżej to trzeba to robić cały mecz bo potem jest wstyd jak diabli oby ostatni taki