Zapraszamy na RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Niedziela, 30 sierpnia 2015 r. godz. 16:29

LIVE!: Jagiellonia - Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Trzy ostatnie mecze ligowe Legii nie kończyły się po naszej myśli. "Wojskowi" zdobyli tylko jeden punkt, więc spotkanie z Jagiellonią jest bardzo istotne. W ubiegłym sezonie drużyna Henninga Berga przegrywała każdy mecz przed przerwą na reprezentację... jak będzie dziś? Bezpośrednią transmisję z przeprowadzi stacja Canal+. My zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Białegostoku!

Komentarze: (37)

XYZ, 30.08.2015 16:33:40 - *.dynamic.chello.pl

Łach już baty dostaje ;) Musimy wygrać z Jagą i nie stracić kontaktu z Piastem i Craxą

STROGOW, 30.08.2015 17:24:27 - *.dynamic.chello.pl

ŁACH PRZEGRYWA 3;1 ŁACH ZDECHŁ KOLEJORZ !!!

Krzeszczu, 30.08.2015 17:27:58 - *.cust.bredband2.com

no i pyrki dostaly po jaderkach..... Brawo Termalica!!!!!

Kumaty, 30.08.2015 17:52:48 - *.play-internet.pl

Ogarnijcie się z tymi komentarzami typu "Lach"... Są nasza kosa, ale trochę szacunku gamonie. Trzymajcie poziom.

neoheresy, 30.08.2015 18:02:24 - *.centertel.pl

Cuda się dzieją, Lech dołuje aż miło. Oby tak dalej :)

JJ, 30.08.2015 18:12:11 - *.dynamic.chello.pl

Bereszyński gra kolejny mecz i jest najsłabszy ... czy naprawde broż nie jest lepszy od bereszyńskiego ... ???

kris74, 30.08.2015 18:25:40 - *.adsl.inetia.pl

Na razie tragedia,Duda obok meczu ,Gui rozkłada tylko ręce bez pomysłu jakby się bali sledzi,dziwie się ,ze Heniu nie reaguje

Luu, 30.08.2015 18:40:13 - *.centertel.pl

Krzeszczu nie ciesz się tak bo Legia w takiej formie jak jest nie wiadomo czy utopi z Jagą. Wstyd aby taki Piast górował w tabeli..

Grochowiak , 30.08.2015 18:40:21 - *.adsl.inetia.pl

Widzieliście to wejście Kuciaka z 36minuty, jakby trafił to czerwona kartka i zawieszenie 5-8 meczów. Niech ten gamon siada na ławkę

enancjomer, 30.08.2015 18:50:55 - *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

pierwsza polowa za nami perfekcyjna. czekamy na zmiane stron!

kris74, 30.08.2015 18:53:24 - *.adsl.inetia.pl

Na razie tragedia,Duda obok meczu ,Gui rozkłada tylko ręce bez pomysłu jakby się bali sledzi,nareście gol ,ale kuciak to jest jakiś oszołom który chce nas osłabić

cr7, 30.08.2015 18:55:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

guilerme cudem trafil w koncu w swiatlo bramki i akurat padł gol hehe,sama jaga za malo jakosci zeby cos strzelic.

pawel, 30.08.2015 19:17:09 - *.dynamic.mm.pl

K...czy oni wyszli na drugą połowę? brawo brzyski śpij dalej nieudaczniku. kucharczyk to gra w ogóle?

ewqa54, 30.08.2015 19:19:02 - *.sieradz.vectranet.pl

Duda i Berg WON !!!!

L, 30.08.2015 19:24:59 - *.adsl.inetia.pl

Zmiany łysy, bo już nie mają siły

cyniek, 30.08.2015 19:32:26 - *.skarzysko.vectranet.pl

naprawde jak nie bedzie tapniecia w tym klubie to cienko to widze lesnemu widac ze zaczyna byc obojetne czy bedziemy na 1 miejscu po sezonie czy na 3 grunt by dostac sie do fazy grupowej LE i przytulic kase a reszta coz niech sie toczy zrobic jakies male zakupy sprzedac ze dwoch by sie wyrownalo albo ciut bylo nadwyszki polityka klubu porazka trener dno sztab co mu pomaga jeszcze gorsze dno

Łysy z Brazzers, 30.08.2015 19:34:27 - *.dynamic.chello.pl

Ten Berg jest jakiś niedorozwinięty. Albo wystawia rezerwy albo mecz w upale bez zmian przez min. 80 minut

Kipkorir, 30.08.2015 19:39:39 - *.dynamic.chello.pl

Łysa pało! Ściągaj tego Kucharczyka i Dude!

Luu, 30.08.2015 19:43:53 - *.c149.petrotel.pl

Mówiłem, nie ma co się podniecać. Nie sądzę aby Legia zdobyła pudło w tym sezonie. Radović 50% siły uderzenia Legii. Bez niego widać jak gramy. Od momentu jego sprzedania gramy tylko padakę.

ja, 30.08.2015 19:55:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jacy denerwujący komentatorzy "od początku spotkania faworytem była jagiellonia" itd

L, 30.08.2015 19:56:14 - *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Prezesie , kiedy jak nie teraz ?

Krzeszczu, 30.08.2015 19:56:19 - *.cust.bredband2.com

do Luu: Padake to my gramy od czasu zatrudnienia Lysego a nie od sprzedazy Rado. Tylko ze po sprzedazy Rado ta padaka jest jeszcze bardziej zenujaca....

FC, 30.08.2015 19:57:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

Berg nie znasz się na piłce, pokazujesz to już enty raz!!!!!! Czemu koralik nic z tym nie robi? Qr....a żebym ja się zastanawiał przed meczem z jakąś jagielonią czy Legia strzeli bramkę???????? Czy nikt tego nie widzi że problemem jest Łysy??????????????????????

R, 30.08.2015 19:59:35 - *.202