Besnik Hasi - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 30 lipca 2016 r. godz. 22:49

Hasi: Gratuluję swojej drużynie charakteru

Mishka, źródło: Legionisci.com

Besnik Hasi (trener Legii): Zasłużyliśmy na to zwycięstwo, co pokazała szczególnie końcówka spotkania. Bramki dla Wisły padły po stałych fragmentach gry, po 10 minutach było już 0-2. Zaczęliśmy grać tak naprawdę dopiero od 30. minuty i zdawać sobie sprawę z wyniku. W drugiej połowie kontrolowaliśmy spotkanie. Po pierwszej bramce nabraliśmy pewności siebie, a po trzeciej już w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu.
Mieliśmy pewne problemy w środku boiska, więc zdecydowałem się na zmiany. Niektórzy zawodnicy muszą odpoczywać, bo w środę czeka nas ważne spotkanie. Widać, że forma pomału rośnie. Cieszę się z pierwszego zwycięstwa w ekstraklasie i gratuluję swojej drużynie charakteru, który pokazywała przez pełne 90 minut.

Komentarze: (22)

Bidon, 30.07.2016 22:59:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bravo - szczerze to nie pamietam kiedy ostatnio podnieslismy sie z wyniku 2-0 pamietam tylko widzew 2-0 na 2-3 ale ta trauma jeszcze chyba nie tylko u Mnie dlugo pozostanie ;ppp

hubi36, 30.07.2016 23:00:59 - *.242

Dzięki Bogu wygrali. A ja już watpilem przy 2:0.

Avatar, 30.07.2016 23:10:30 - *.dynamic.mm.pl

Broz do rezerw tam jego miejsce. Bravo kuchy więcej wiary i będzie dobrze.

grzesiek, 30.07.2016 23:13:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mysle ze z tej druzyny moze byc chleb tylko ten hamaialnen niech zacznie grac :)

RMFC, 30.07.2016 23:29:50 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Brawo za wygraną ale Hamalainen i Broź są zupełnie bez formy.

Bédzie cool✨⚽️⚽️⚽️, 30.07.2016 23:39:40 - *.73

BravoKuchy!King!

seal, 30.07.2016 23:43:26 - *.warszawa.vectranet.pl

Bidon, to niewiele pamiętasz. Z Piastem u siebie od 0:2 do 3:2, m.in. piękna bramka piętką Ljuboi.

Rado, 30.07.2016 23:46:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk już będzie zawsze grał... ale spokój przy bramce jak nie on... wygląda na to, że Langil zluzuje Alexandrowa. Dobrze, rywalizacja tylko może pomóc. Nadal brakuje środkowego - klasowego pomocnika...

AdamJ, 30.07.2016 23:56:19 - *.dynamic.chello.pl

do Bidon:
Biorąc pod uwagę, że spuściliśmy Widzew z ligi w 2004, pokonując ich 6:0, a jedną z bramek strzelił nasz bramkarz Boruc - nie widzę powodów do traumy.

robochłop, 30.07.2016 23:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak tylko nie ma Pazdana to nasza defensywa głupieje...ustawienie obronne przy stałych fragmentach dla przeciwnika jest dramatycznie slabe...i niestety powtarza się w każdym meczu gdy nie gra Pazdan...od meczów kontrolnych wygląda to wtedy dokładnie tak samo...nawet Lewczuk pewny przy Pazdanie - głupieje...ponadto przerażająca ilość strat własnych i niecelnych podań ( lub podań na wysokości jajec do wlasnego zawodnika), kilku piłkarzom sprawia problem podanie piłki płasko po ziemii do kolegi oddalonego o kilka metrow...trzy punkty cieszą, ale to co pokazali zmiennicy już niekoniecznie...

Arek, 31.07.2016 00:11:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Muszę przyznać, że zwątpiłem przy 2:0. Jednak mimo wszystko trzeba ich pochwalić za charakter i grę do końca. Co do stałych fragmentów to fakt. Nie ma Pazdana, a oni wszyscy nagle głupieją. Wygląda, na to, że powoli, bo powoli, ale idzie ta forma w górę.

pamiętliwy, 31.07.2016 00:48:27 - *.adsl.inetia.pl

Do AdamJ . Traumę rozumiem, bo to był mecz decydujący o MP , a do bodajże 86 minuty było dla Legii 2:0. Jak można było to zwalić na 2;3 do dziś nie wiem. Czyli zwrot akcji był w drugą stronę.

123, 31.07.2016 02:01:49 - *.dynamic.chello.pl

@Arek nie tylko ty ja też i pewnie wielu innych.
I ten gol Lewczuka. .... ,,mierzony" tragedia ale wpadło i to się liczy. Brawa za walkę. Graliśmy w dziesiątkę bez hamy. Nr.22 nieobecny

do bidon, 31.07.2016 02:26:57 - *.rochester.res.rr.com

jak mozna nie pamietac spartaka i 2:3

Diabe(L)s, 31.07.2016 04:49:20 - *.4

Do historyków mecz z Widzewem można było przegrać, bo mecz był sprzedany.

#Adam, 31.07.2016 05:39:18 - *.grojec.vectranet.pl

Do czego pijesz? Ludzie tu o pomaranczach a Ty z selerem wyskakujesz.... Od pierwszego komentarza mowa o meczach wygranych przy wyniku 0:2 TŁUMACZĘ... PRZEGRYWAJĄC DWA ZERO. Chciałbym przypomnieć niektórym o meczu Spartak-Legia gdzie taż przegrywalismy 0-2. Kuchy strzelił wtedy na 2-1 , Rybus 2-2 i Janek Gol!!! Na 2-3 allez allez Janek Gol !!!

urban, 31.07.2016 07:39:46 - *.range109-154.btcentralplus.com

wchodzi Jodlowiec i zaczynamy przegrywac w srodku pola. I znow nie potrafia wybic pilki, podac na kontre, tylko traca od razu po przejeciu.

Jacek, 31.07.2016 08:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uwazam,ze tak jak mowilem po ostatnim meczu z Trenczynem forma pilkarska idzie w gore .Mimo wszystko od okolo 65-70 min. widac bylo, ze legionisci opadli z sil. Ale duzy szacun,ze przy tak nieprzyjaznych trybunach pilkarze podniesli sie z kolan i w niezlym stylu potrafili wygrac.

TDew., 31.07.2016 09:33:37 - *.249

Od 0-2 do 6-3 ze Śląskiem w 77-tym roku kto pamięta?

kibic, 31.07.2016 09:43:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W obronie zagraliśmy kiepsko .Panowie ale to praktycznie drugi sort ,bo po przyjściu Dąbrowskiego ( dobry grajek wysoki ,świetnie grający głową i potrafiący wyprowadzić piłkę i strzelił już w tym sezonie parę bramek ) obrona będzie wyglądać całkiem inaczej . Wszyscy którzy dzisiaj grali to będą rezerwowi ,no może Lewczuk ale na boku obrony . Martwi kontuzja Czecha i nie ma jakiejkolwiek informacji jak to będzie długa przerwa .

mado , 31.07.2016 10:28:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA rozegrala dobry mecz poza 10 minutami na poczatku spotkania ! LEGIA !!!

marzyciel, 31.07.2016 11:01:57 - *.dynamic.chello.pl

Oj gdyby wykupili Jędze to obrona mogłaby wyglądać następująco: Hlousek, PAzdan, Dąbrowski, Jędza - to by była najlepsza i najbardziej wyrównana obrona Legii w historii