Grójec - Niedziela, 28 listopada 2004, godz. 13:00

Sędzia: Zdzisław Bakaluk
Widzów: 2500
Legia zasłużenie wygrała w Grójcu

Zgodnie z planem

W 5. kolejce fazy grupowej PP. Legia pokonała na wyjeździe Mazowsze Grójec 2-1. Od początku meczu legioniści posiadali zdecydowaną przewagę. Gospodarze ograniczali się do kontrataków. Pierwszego gola w 35. minucie meczu strzałem głową zdobył Piotr Włodarczyk i do przerwy wynik brzmiał 1-0 dla gości.
W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. W 55. minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym Marek Saganowski podobnie jak "Włodar" głową umieścił piłkę w siatce. Niespełna 10 minut później Mazowsze zdobyło kontaktowego gola. Jego autorem był Czpak, który wykorzystał błąd warszawskiej defensywy i będąc w sytuacji sam na sam nie dał szans Borucowi. Gol ten podrażnił stołecznych piłkarzy, ale mimo dalszych prób i dogodnych sytuacji nie zdołali strzelić trzeciego gola.