Liam Buckley - tener Saint Patrick's Athletic - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 22 lipca 2014 r. godz. 13:50

Buckley: Możemy wygrać i awansować

Woytek, źródło: UEFA.com/Legionisci.com

- Legia musi wygrać to spotkanie, a nam wystarczy wyjść na boisko i nie przegrać. Jednak nie będziemy grali na 0-0. Wiemy jak potrafimy grać i jeżeli pokażemy to w środę, wygramy. Możemy tego dokonać. Mamy wystarczające umiejętności w naszej drużynie - mówi przed środowym meczem trener St. Patrick's Liam Buckley.

Zawodnicy i kibice irlandzkiej drużyny nie są zadowoleni, że mecz odbędzie się na Tallaght Stadion, ponieważ boisko jest tam większe niż na Richmond Park. Na swoim boisku St. Pat's wygrywali z takimi drużynami jak IF Elfsborg, Krylja Sowietow Samara czy Szachtior Karaganda. Natomiast gdy przenosili się na inne boisko w Dublinie przegrywali np. ze Steauą, Karpatami Lwów czy Hannoverem 96.

Bilety na trybunę zachodnią zostały już wyprzedane. Gospodarze udostępnili jeszcze limitowaną liczbę wejściówek na trybunę wschodnią.

- Przed nami 90 minut, które pokaże czy zostajemy w grze, czy wypadamy, więc nie możemy sobie pozwolić obecnie by zbyt dużo myśleć o ewentualnej potyczce z Celtikiem - dodaje Liam Buckley na łamach uefa.com.

Początek meczu o godzinie 20:45 czasu polskiego.

przeczytaj więcej o: ,

Komentarze: (30)

(L), 22.07.2014 13:58:59 - *.centertel.pl

Będzie się działo

zzaq, 22.07.2014 14:09:33 - *.aib.ie

Jakas wieksza paka sie szykujemy aby dotrzec na stadion czy kazdy sobie.

lol, 22.07.2014 14:24:45 - *.99

To są jakieś jaja. Goście muszą brać wolne w pracy żeby zagrać z zawodowowcami z Legii, trener w przerwie na śniadanie mówi o wygranej. Normalnie nie wierze...

zoom, 22.07.2014 14:33:27 - *.205

Jak nasi przegrają to nie widzę innej możliwości by łysy pojechał do domu.

ja, 22.07.2014 14:36:57 - *.dynamic.chello.pl

Najlepsze jest to, że po tym co zobaczyliśmy na Łazienkowskiej to nie są słowa bez pokrycia.

Dobrze, że skończyło się 1-1, bo mogło się skończyć 2-0, a wtedy oprócz kompromitacji to nie awansowalibyśmy, bo oni by się totalnie zamurowali.

Ważne jest strzelić w pierwszej połowie bramkę. To im podetnie skrzydła, a ponadto da nam wiarę w awans. Wtedy oni będą musieli coś zrobić. Jeśli pierwsza połowa skończy się 0-0 to w drugiej minuty będą uciekać w szaleńczym tempie.

Sam nie wierzę w to co piszę...

Kal, 22.07.2014 14:37:03 - *.170

hehe a moze poprostu na takim poziomie jestesmy ze musimy sie bac przed meczem z pol amatorami z irlandii.. panie Prezesie w klubie MUSI BYC trzesienie ziemi jesli nie uda sie jutro wygrac !!! Proponuje 50 % pensji obciac i tak beda zyli jak paczki w masle a sukcesow zadnych !!! wiec za co taka kasa ???

a., 22.07.2014 14:46:16 - *.dynamic.chello.pl

Ja wierzę, że był to wypadek przy pracy. Liczę na lekkie 0:4, w przeciwnym razie, zrobić międzylądowanie w Norwegii i zostawić tam łysego. Ps. Przy okazji ostatniej kolejki, w którymś z meczy komentator C+ powiedział że 3 mecze bez wygranej, zwalniają trenera - myśle że Berg to wie, a jest to już 4 mecz.

asd, 22.07.2014 14:58:49 - *.142

Jutro Cię Legia sprowadzi na ziemię gościu. Wracamy na pełnej!

Arek, 22.07.2014 15:11:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Póki co to nie ma żadnych podstaw, ale ja tam wierzę do końca. Myślę, że po męczarniach jakoś przejdą, natomiast z Celticem z taką grą lecimy przy takiej grze. No chyba, że ech to serce z rozumem to chyba nigdy w parze nie będą przynajmniej u mnie:)

1916c, 22.07.2014 16:36:04 - *.dynamic.mm.pl

lekko nie będzie > mam nadzieje że powalczą !

do zoom, 22.07.2014 17:03:04 - *.ip.amg.net.pl

A grajków sobie zostawimy, co nie?

do a., 22.07.2014 17:05:03 - *.ip.amg.net.pl

A nie mówił, że trzy rogi to karny?

ziutek, 22.07.2014 18:00:14 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Wiara czyni cuda,to jest do odrobienia.Trzeba wierzyć że się uda!

kibic, 22.07.2014 18:46:41 - *.48-citimedia.pl

Będzie ciężko ale mysimy walczyc i to wygrać. Inaczej tego nie widze. To oststni kredyt zaufania do Berga. Obstawiam remis 2 2 i lepsze mecze w naszym wykonaniu z Celtikiem

do zorientowanych , 22.07.2014 18:53:13 - *.centertel.pl

Ile biletów sprzedało się w Warszawie?

Slaven, 22.07.2014 19:03:43 - *.play-internet.pl

Patrik nie zagra na swoim boisku , więc o wynik jestem spokojny...

MATi, 22.07.2014 20:06:51 - *.dynamic.chello.pl

Już też się trochę gościu rozszalał , Pinto trafił w poprzeczkę , Sagan trafił centralnie w bramkarza w swojej setce.. oni mieli dwie okazje i jedną wykorzystali a tak to cały czas siedzieli na swojej połowie , trochę koleś odleciał skoro myśli o awansie, Legia zagrała beznadziejnie ten mecz ale i tak lepiej niż przeciwnik który fuksem zdobył gola, oby im napakowała Legia tam worek bramek liczę jutro na 4:0

Ivan Bogdanov, 22.07.2014 21:41:14 - *.dynamic.chello.pl

Noi pewnie tak będzie.Bo skoro Berg powiedziałze Legia u sibie z zielonymi zagrali na 100% a grali żenadę t ow rewanzu będzie blamaż.
Powodzenia
Niech wygra lepszy

oLd Kibic, 22.07.2014 22:29:01 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jutro dzień prawdy. Boże do czego to doszło...Piszę o dniu prawdy przed meczem z amatorami...Już za sam ten fakt Leśnodorski&Berg powinni podać się do dymisji.

Roe, 22.07.2014 22:33:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już nawet amatorzy nie boją się naszych gwiazdeczek....

jnq, 22.07.2014 23:32:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

boisko jest wieksze? a przepraszam bardzo czy wymiary boiska i bramki nie sa odgornie ustalone??? woooooot?

Legionista, 23.07.2014 00:08:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zesrasz się w pory rudzielcu, LEGIA MISTRZ!!!! jutro jedziemy z ogórami 0:5!!!!

Ginekolog, 23.07.2014 00:12:08 - *.dynamic.chello.pl

To jest jakiś cyrk! Nasi kopacze powinni się wstydzić, że mówi to trener pół amatorskiej drużyny. I ma do tego prawo. Brak ambicji naszych piłkarzy spadł poniżej dna. Kompromitacja była tydzień temu jeśli to przegrają będzie hańba....

Pafnucy, 23.07.2014 09:04:12 - *.dynamic.chello.pl

Sorry ale tym razem rudy nie przechytrzy łysego no way!

juri, 23.07.2014 10:03:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaja se robi chyba

AT, 23.07.2014 12:33:02 - *.opera-mini.net

Tak narzekacie na Berga a co to, on winny? Pilkarze graja, jaki by nie byl to powinno to wygladac inaczej, a tu jedyny winowajca, tego sie nie da sluchac, naprawde. Zreszta gdyby to on gral w obronie pewnie Irlandczycy nie mieliby tylu sytuacji. Kto mialby ich lepiej poustawiac? Ciagle narzekania slysze naszych pilkarzy zreszta. A to, ze sa zmeczeni, a to, ze jest rotacja, ciagle i wieczne wymowki! Dosc mam juz tego po prostu, niech zamiast jeczec zaczna grac i dawac z siebie wszystko.

vip, 23.07.2014 18:31:06 - *.internetdsl.tpnet.pl